Skocz do zawartości

A może inne rozwiązanie?


Recommended Posts

  • 2 tygodnie temu...
witam
zostałem poproszony o napisanie kilku słów.
Więc powiem na swoim przyładzie jak to działa.
W 2007 roku zakończyłem budowę swojego domu ,jako że lubie nowinki techniczne załozylem sobie instalację do odkurzacza centralnego ,wkońcu wszystko i tak pod betonem a później to za dużo kucia w scianach.Zostawiłem tylko kawalek miejsca w garażu na odkurzacz (odkurzaca jednak nie kupiłem) zostawiłem tą inwestycję na pózniej.W 2008 żona zapragneła mieć irobot rumbę i zaprosiliśmy panią która nam pokazała jak to działa .Ja tylko zerknełem na kraj produkcji (napisane jest made in china ,wyprodukowano dla IROBOT INC USA) . Więc trochę to kosztowalo mojego czasu i wysiłku aby znaleźć producenta i dostaliśmy pierwszą dostawę . Metraż na dole 117 m2 -projekt murator D12 przytulny + pies lablador . Mamy odkurzacz 3w1 cena detaliczna 1200 zł ,pojemnik na zanieczyszczenia 1Litr .
Pierwsze uruchomienie po 25 minutach odkurzacz wyjechal na srodek holu i zapaliło się error . Po sprawdzaniu zasobnika na kurz okazalo sie że jest poprostu pełny. Gdyz poodkurzał te miejsca które poodkurzac jest cięzko normalną szczotką odkurzającą.Nastepne odkurzania juz przebiegają bezproblemowo .odkurzacz działa co 2 dzien ,raz na 2 tygodnie trzeba go oproznić . Odkurzacze ze zbiornikiem 0,33L trzeba oprózniac praktycznie co 1-2 sprzątania .
W tej chwili czekamy na nowy model odkurzacz 3w1 myśle że w sprzedaży będzie dostępny na początku maja . Mamy kilka modeli tych odkurzaczy i najlepszym urzadzeniem a rynku jest obecnie odkurzacz x-robot 3w1 ze względu na duży pojemnik i bezawaryjność .
Może jeszcze słowo o zasadzie działania ,te urządzenie dobierają sobie sposób poruszania się po pomieszczeniu tak aby zapewnić jak najbardzie efektywne sprzątanie .Potrafią bardzo doładnie posprzątać pomieszczenie , nie są glośne.
W razie pytan ,prosze pisać ,niestety mam troszkę dużo pracy więc prosze mnie zrozumiec że na bieżąco nie będę mógł odpisywac .
Link do komentarza
Cytat

witam
zostałem poproszony o napisanie kilku słów.
Więc powiem na swoim przyładzie jak to działa.
W 2007 roku zakończyłem budowę swojego domu ,jako że lubie nowinki techniczne załozylem sobie instalację do odkurzacza centralnego ,wkońcu wszystko i tak pod betonem a później to za dużo kucia w scianach.Zostawiłem tylko kawalek miejsca w garażu na odkurzacz (odkurzaca jednak nie kupiłem) zostawiłem tą inwestycję na pózniej.W 2008 żona zapragneła mieć irobot rumbę i zaprosiliśmy panią która nam pokazała jak to działa .Ja tylko zerknełem na kraj produkcji (napisane jest made in china ,wyprodukowano dla IROBOT INC USA) . Więc trochę to kosztowalo mojego czasu i wysiłku aby znaleźć producenta i dostaliśmy pierwszą dostawę . Metraż na dole 117 m2 -projekt murator D12 przytulny + pies lablador . Mamy odkurzacz 3w1 cena detaliczna 1200 zł ,pojemnik na zanieczyszczenia 1Litr .
Pierwsze uruchomienie po 25 minutach odkurzacz wyjechal na srodek holu i zapaliło się error . Po sprawdzaniu zasobnika na kurz okazalo sie że jest poprostu pełny. Gdyz poodkurzał te miejsca które poodkurzac jest cięzko normalną szczotką odkurzającą.Nastepne odkurzania juz przebiegają bezproblemowo .odkurzacz działa co 2 dzien ,raz na 2 tygodnie trzeba go oproznić . Odkurzacze ze zbiornikiem 0,33L trzeba oprózniac praktycznie co 1-2 sprzątania .
W tej chwili czekamy na nowy model odkurzacz 3w1 myśle że w sprzedaży będzie dostępny na początku maja . Mamy kilka modeli tych odkurzaczy i najlepszym urzadzeniem a rynku jest obecnie odkurzacz x-robot 3w1 ze względu na duży pojemnik i bezawaryjność .
Może jeszcze słowo o zasadzie działania ,te urządzenie dobierają sobie sposób poruszania się po pomieszczeniu tak aby zapewnić jak najbardzie efektywne sprzątanie .Potrafią bardzo doładnie posprzątać pomieszczenie , nie są glośne.
W razie pytan ,prosze pisać ,niestety mam troszkę dużo pracy więc prosze mnie zrozumiec że na bieżąco nie będę mógł odpisywac .


To co napisałeś... moim zdaniem świetna rekomendacja! A i cena nie wydała mi się przerażająca!
Link do komentarza
Cytat

Poczytałem. Naprawdę cwane urządzenia icon_smile.gif

http://www.hityagd.pl/



kiedyś za dziecka z Niemiec tato przywiózł nam takiego okrągłego , płaskiego robocika świecącego w ciemności różnymi kolorami .... jeździł po mieszkaniu i jeśli trafił na ścianę lub mebel - sam zmieniał trajektorię jazdy ....
wypisz - wymaluj .... ta sama technika ... icon_lol.gif

a serio ..... czy ktoś użytkował to cudo? jak się sprawdza? bo jeśli się sprawdza .... to pewnikiem reflektuję .... icon_biggrin.gif
Link do komentarza
od roku posiadam Roomba i powiem tak:

na pewno nie zastapi normalnego odkurzacza ale moze troche ulatwic czlowiekowi zycie icon_smile.gif

Robota uzywam 2/3 razy w tygodniu (ok. godziny ) -
do tego musze odkurzac normalnym odkurzaczem raz w tyg. ,zeby bylo czysto (dodam ,ze w domu mieszka z nami piesek ,ktory czesto lubi gubic swoja siersc icon_twisted.gif )

Odkurzacz-robot nie sprzatnie w katach -czasami moze tez porysowac nozki przy meblach ...
no i jest dosc glosny(jak jest wlaczony to i tak czlek nie da rady sie zrelaksowac )... icon_sad.gif
...za to super sprzata pod meblami icon_wink.gif

acha: odkurzacz-robot zbiera wszystko co napotka na drodze -zdarzylo mu sie juz zabrac ze soba np.male krzeselko dla dziecka icon_wink.gif
ps. a jak juz skonczy "robote "to zawsze nie moge sie nadziwic ,ile to czlowiek ma brudu we wlasnym domu ... icon_eek.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...