Skocz do zawartości

Cena robocizny ssz


Recommended Posts

Witajcie, przymierzam sie do budowy domu jednorodzinnego z poddaszem uzytkowym (niepodpiwniczony) o powierzchni calkowitej 180m2.Czy mozecie mi powiedziec jaki bylby w przyblizeniu koszt robocizny do stanu surowego zamknietego.Sciany parteru i poddasza (wew i zew) pustak ceramiczny , strop teriva, dach pokryty blachdachowka.Moze ktos z was zna solidnego wykonawce?
Link do komentarza
Cytat

Witajcie, przymierzam sie do budowy domu jednorodzinnego z poddaszem uzytkowym (niepodpiwniczony) o powierzchni calkowitej 180m2.Czy mozecie mi powiedziec jaki bylby w przyblizeniu koszt robocizny do stanu surowego zamknietego.Sciany parteru i poddasza (wew i zew) pustak ceramiczny , strop teriva, dach pokryty blachdachowka.Moze ktos z was zna solidnego wykonawce?


Link do komentarza
Buduję domy od podstaw,stan surowy otwarty (bez wstawienia okien drzwi,pokrycia dachu}postawiłbym za około 45 tys.Kosztorys sporządzam według projektu.budowałem już domy w Warszawie na Białołęce,na ul. Ezopa.Mieszkam w woj.warmińsko-mazurskim , posiadam ekipę 4osobową,mieszkamy w kempingu na terenie budowy na niedzielę zostaje zawsze jeden pracownik do pilnowania budowy.Posiadam wszelkie niezbędne narzędzia,tel.89-6226468
Link do komentarza
  • 1 rok temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...