Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

W jaki sposób murować nadproża z klinkieru?


Recommended Posts

Gość Klinkiermur
Ludzie a skąd te wszystkie banały?Proszę poczytajcie troszkę literatury fachowej porozmawiajcie z wykonawcami a nie zaginajcie drutu!!!!jestem do dyspozycji 502393223 Z Poważaniem www.klinkiermur.pl.
Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytat

Ludzie a skąd te wszystkie banały?Proszę poczytajcie troszkę literatury fachowej porozmawiajcie z wykonawcami a nie zaginajcie drutu!!!!jestem do dyspozycji 502393223
Z Poważaniem
www.klinkiermur.pl.


Ten wpis jest po to, żeby zareklamować stronę www? Bo jeśli nie to może trochę szczegów?! Gdzie te banały i o co chodzi z tym zaginaniem?
Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 2 miesiące temu...
Cytat

Panie Klinkiermur podziel się pan swoją wiedzą. To nie boli!.
Witam! Po pierwsze ja nie muszę się Reklamować jak to napisał poprzednik bo jestem dość znany opis z drutami w artykule to po prostu KPINA żaden fachowiec by czegoś takiego nie napisał!!!! Drut to można wsadzić do betonu a nie do cegły klinkierowej!! Do tego typu nadproży używamy tylko i wyłącznie stali nierdzewnej kwasoodpornej szczegóły na stronie firmy Halfen lub HABE.
Pozdrawiam KLINKIERMUR

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 4 miesiące temu...
Gość profesjonalista
Prawidłowo zrobione nadproże z klinkieru powinno być zrobione w taki sposób by nie spadło. Najmocniejszy system to wycięcie z cegły literkę ,,U\'\' przezbrojenie jej środka drutem zbrojeniowym po czym zabetonowanie jej środka betonem...
Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 2 lata temu...
  • 1 rok temu...
Panie klinkiermur, cegla ręcznie formowana a Pan muruje z cofniętą (nie zlicowaną zaprawą) - na stronie mozna to zobaczyć. Zgadzam sie z kolegą - tylko zbrojenie z wycieta cegłą typu U, drut fi 12 i cement bez dodatków min 32.5. Drut mozna wsadzić i do cegły i do muru - oba są narażone na wilgoć. Jak budowane są słupki z rdzeniem - z nierdzewki czy betonu i zwykłego drutu? Panie klinkiermur - cement twardnieje całe życie, ewentualna wilgoć zostaje wchłonięta.
Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...