Skocz do zawartości

róż w łazience


Recommended Posts

Widziałam tutaj wątek dotyczący drewna w łazience. I jak szukałam po internecie tego, jak w nietypowy sposób można urządzić łazienkę znalazłam na stronie firmy n-design. Zdjęcie, na którym była różowa łazienka
Brak obrazka
Brak obrazka
wiecie nie przypuszczałam że można wykorzystać róż w łazience. Ale chciałam was zapytać co sądzicie o takim kolorze??
A może spotkaliście się z jakimiś innymi nietypowymi kolorami w łazienkach.
Może macie jakieś fajne zdjęcia, którymi się podzielicie??
Link do komentarza
Cytat

Widziałam tutaj wątek dotyczący drewna w łazience. I jak szukałam po internecie tego, jak w nietypowy sposób można urządzić łazienkę znalazłam na stronie firmy n-design. Zdjęcie, na którym była różowa łazienka
Brak obrazka
Brak obrazka
wiecie nie przypuszczałam że można wykorzystać róż w łazience. Ale chciałam was zapytać co sądzicie o takim kolorze??
A może spotkaliście się z jakimiś innymi nietypowymi kolorami w łazienkach.
Może macie jakieś fajne zdjęcia, którymi się podzielicie??


Nie podoba mi się w ogóle, ale jak ktoś lubi te klimaty icon_smile.gif
Jak dla mnie sanitariaty muszą być białe, takie czarne źle mi się kojarzą, a do tego widać na tym każdą kroplę
Link do komentarza
Ja akceptuję takie wnętrze - przynajmniej jest "jakieś". Jeśli szuka się nietypowych rozwiązań taki róż z pewnością nie zostanie nie zauważony. Ciemna ceramika bomba - sama rozważam taki wariant. Wbrew utartemu przekonaniu, że na ciemnym widać brud. Tu nie chodzi o kolor a o fakturę - brud widać na powierzchniach gładkich, błyszczących. Na satynowanych mniej a na matowych prawie wcale.
Z drugiej strony bycie oryginalnym nie oznacza stosowania kontrastowych kolorów. Można iść w kierunku minimalistycznym i zafundować sobie taką sterylną łazienkę.

DSC01446.jpg

Link do komentarza
Czarna ceramika jest przepiękna, sama o takie marzę ale niestety kosztuje dwa razy więcej od białej.
Jestem tylko ciekawa jak się je użytkuje i czy można je czyścić wszystkimi środkami. Ta bateria przy czarnej umywalce też mi się podoba.
Co do łazienki dołączonej przej jętkę: no akurat ona mi się tak sobie podoba: nudny, długi tramwaj z długim blatem na którym jest jedna smutna kwadratowa umywalka. Jedynie wanna jest ładna. No i że nie ma płytek tez jest OK.
Link do komentarza
Cytat

brud widać na powierzchniach gładkich, błyszczących. Na satynowanych mniej



To prawda ale nieczęsto jest aby wysukane wzornictwo szło w parze z praktycznością w codziennym użytkowaniu. Jeżeli chodzi o brud pod widoczną na tym zdjeciu umywalką nablatową po dłuższym uzytkowaniu zalęgną się bakterie wielkości kota - widziałem - i to nie wynika z zaniedbań...
Link do komentarza
Wyszukałam jeszcze zdjęcie z dość starej już książki. Kiedyś ta łazienka bardzo mi się podobała. Ze względu na tą krwistą czerwień. Jak widać ciemna łazienka ale z białą ceramiką nie wygląda źle.
bobu62 potwierdzam to co napisałeś odnośnie umywalek w kształcie mis - jest to pomyłka designu icon_biggrin.gif

DSC01446.jpg

Link do komentarza
Cytat

Wyszukałam jeszcze zdjęcie z dość starej już książki. Kiedyś ta łazienka bardzo mi się podobała. Ze względu na tą krwistą czerwień. Jak widać ciemna łazienka ale z białą ceramiką nie wygląda źle.
bobu62 potwierdzam to co napisałeś odnośnie umywalek w kształcie mis - jest to pomyłka designu icon_biggrin.gif


Ta łazienka już bardziej do mnie przemawia, ale ja jednak wolę jasne neutralne barwy, a mocniejszy kolor tylko jako akcent który można łatwo wymienić i jednocześnie zmienić charakter łazienki. Bo taka "wyraźna" łazienka może szybko znużyć i wtedy co remont???
Link do komentarza
szczerze- róż z czarnym- okropny. Moja kolezanka ma piękną łazienkę w bardzo żywych kolorach- ale to jest mocny pomarańcz i czekoladowy, http://html.tubadzin.pl/kolekcja.php?id=25...lekcje&typ= Zambia Tubądzin. Wyszła piękna, ciepła łazienka w żywych barwach.
Widziałam tez ładną łazienkę z wykorzystaniem płytek firletka http://www.eglazura.pl/index.php?s=produkt&id=54939 tylko one nie sa tak liliowe jak na tych zdjeciach, kolor jest jasniejszy i bardziej stonowany.
Ten różowy na pierwszych zdjęciach wyjątkowo mi się nie podoba i chyba bym zwariowała patrząc na taki kolorek. BRRR. Ta sterylna łazienka też niefajna- lodowata.
Prawdą jest ża na ciemnym widać, na ciemnym i matowym też widać, ja mam w łazience czekoladowy blat z symfonii cersanitu i widać na nim bardzo. Na czarnej umywalce będzie widać każdy ślad po wodzie czy mydle. Poza tym warto pamietać że ciemne kolory przytłaczają, zmniejszają pomieszczenie. Fajny jest ciemny akcent ale nie wszystko ciemne. Jeśli ktoś lubi oryginalne można pokusić się o czarno- biało- czerwony wzór, bywają bardzo ładne łazienki w takich kolorach.
Link do komentarza
OMG! Duet acia i Kropeczka_ns na dyktatora współczenego wnętrzarstwa icon_biggrin.gif Sory ale mam ochotę być uszczypliwa. Ktoś kto szuka nietypowych rozwiązań zapewne za darmo nie chciałby tej Zambi z Tubądzina. Fuj! Szczęście, że drugi link się nie otwiera. Jak ktoś chce mieć oryginalne wnętrze sprzed 10 lat polecam ten zestaw czerni, bieli i czerwieni. Dobrze, że dodano, że "bywają" ładne łazienki w takich kolorach icon_wink.gif
Może dziewczyny wrzucicie zdjęcia nietypowych łazienek zamiast ciągle krytykować inne rozwiązania. Może same macie takie w domu - pokażcie wasz styl - chyba, że się wstydzicie.
Ta dyskusja (i nie tylko ta) wygląda jak rozmowa ślepego z głuchym - kompletnie nic nie wnosi do tematu. Stwórzycie osobny wątek i "cukrujcie" sobie nawzajem. Obiecuję, że się nie wtrącę. Chyba, każdy kto czyta to forum zdążył już zauważyć, że możecie się podpisać po tekstem:
Cytat

"Moja jest tylko racja, i to święta racja. Bo nawet jak jest twoja, to moja jest mojsza niż twojsza. Że właśnie moja racja jest racja najmojsza!"

Link do komentarza
A ja kiedyś zrobiłam sobie łazienkę w kolorach głeboki niebieski ( atramentowy) sufit i sciany ponad glazurą . Glazura wysokość lamperi biała z niebieskimi fugami, wyposażenie białe ( umywalka, wanna) . A na tym niebioskłonie namalowałam sobie gwiazdki białe i żółte. Leżąć w ciepłej kąpieli spoglądałam na ten mój sufit i wyobrażałam sobie że leżę w ciepłym morzu pod otwartym niebem. Taką miałam sobie fantazję. Lubię eksperymentować i dlatego nie mam całych scian w glazurze a tylko do połowy- mam wówczas możliwość bez dużych nakładów finansowych zmieniać kolory w swojej łazience. icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

To ja wrzucam kolejne inspiracje:
1. na wesoło do męskiej łazienki icon_wink.gif
2. w wersji bliskiej naturze
3. nietypowy pomysł na zabudowę wanny

to trzecie zdjęcie najbardziej mi się podoba - a na scianie akwarium z rybkami oh byłoby super brać kapiel w takich klimatach icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

OMG! Duet acia i Kropeczka_ns na dyktatora współczenego wnętrzarstwa icon_biggrin.gif Sory ale mam ochotę być uszczypliwa. Ktoś kto szuka nietypowych rozwiązań zapewne za darmo nie chciałby tej Zambi z Tubądzina. Fuj! Szczęście, że drugi link się nie otwiera. Jak ktoś chce mieć oryginalne wnętrze sprzed 10 lat polecam ten zestaw czerni, bieli i czerwieni. Dobrze, że dodano, że "bywają" ładne łazienki w takich kolorach icon_wink.gif
Może dziewczyny wrzucicie zdjęcia nietypowych łazienek zamiast ciągle krytykować inne rozwiązania. Może same macie takie w domu - pokażcie wasz styl - chyba, że się wstydzicie.
Ta dyskusja (i nie tylko ta) wygląda jak rozmowa ślepego z głuchym - kompletnie nic nie wnosi do tematu. Stwórzycie osobny wątek i "cukrujcie" sobie nawzajem. Obiecuję, że się nie wtrącę. Chyba, każdy kto czyta to forum zdążył już zauważyć, że możecie się podpisać po tekstem:


Moja droga Jętko po pierwsze ja nikomu swojego zdania nie narzucam, jeśli już to tylko przedstawiam własny punkt widzenia
"Nie podoba mi się w ogóle, ale jak ktoś lubi te klimaty icon_smile.gif", a o to chyba chodzi i jak dotąd to zauważyłam, że to Tobie nie podoba się i to strasznie jak ktoś ma inne zdanie niż Twoje. Osobiście nie przeszkadza mi, że wolisz nowoczesne i chłodne wzornictwo choć ja bym się w czymś takim czuła jak w trupiarni lub prosektorium, ale to moje zdanie i nikomu go nie narzucam. Jeśli chodzi o łazienkę jak już ją zrobię to wrzucę zdjęcie bo tej, którą mam teraz się wstydzę bo nie jest ani trochę zgodna z moim gustem, mam taką bo już była, a na nową nie było mnie stać i dlatego wolę klasykę od awangardy bo ta druga szybko się nudzi, a mnie nie stać na wyrzucanie kasy w czarną ceramikę, która moim zdaniem nie jest ani ładna, ani praktyczna. MOIM zdaniem podkreślam, a każdy może mieć chyba własne? Nawet odmienne od Twojego?
Link do komentarza
własciwie nie mam nic do dodania pod postem Aci. Temat był co sądzicie o pokazanej łazience. Sądze że mi się nie podoba. I tyle. To co jak mi się nie podoba mam kłamac że mi się podoba? Czy jest zakaz pisania że coś się nie podoba, wolno tylko pisac o tym co nam akurat trafiło w gust? Mnie tak samo jak Aci podobają się ciepłe stonowane kolory. A jak komuś podoba się wściekły róż to sobie może cały dom zrobic w takim kolorze. W pytaniu o gust czy upodobania wogóle nie ma żadnego pytania o rację, nie ma żadnej racji jest tylko opinia. Rację to można miec lub nie miec w kwestii rozwiązań technicznych a nie wyboru koloru płytek! Jetka o jakiej racji Ty piszesz?
Po to są na rynku przeróżne wzory żeby każdy mógł cos wybrac pod siebie nie sądzisz?
Jakie wnetrze jest modne nowoczesne czy rustykalne? Sterylne czy kolorowe? Ciepłe czy chłodne? Na szczęście nie ma odgórnie narzuconej wersji.
Ja moją łazienkę (cersanit symfonia) wklejałam jak się jeszcze robiła:) Wybrałam to co mnie się podobało i nie mam pretensji że może nie podobac się Tobie. Ty bedzisz miała zupełnie inaczej, ja inaczej.
Link do komentarza
Może powrócimy do tematu zadanego przez cegłę:
Cytat

Widziałam tutaj wątek dotyczący drewna w łazience. I jak szukałam po internecie tego, jak w nietypowy sposób można urządzić łazienkę znalazłam na stronie firmy n-design. Zdjęcie, na którym była różowa łazienka
wiecie nie przypuszczałam że można wykorzystać róż w łazience. Ale chciałam was zapytać co sądzicie o takim kolorze??
A może spotkaliście się z jakimiś innymi nietypowymi kolorami w łazienkach.
Może macie jakieś fajne zdjęcia, którymi się podzielicie??


A jak ktoś chce dyskutować o łazienach z katalogów czy wystawek w praktikerze to zawsze może założyć osobny temat, poświęcony takiej stylistyce i stamtąd czerpać pomysły icon_smile.gif
Link do komentarza
wiecie takie połączenie różu i czarnego, jakby nie było robi niesamowite wrażenie. Bo nie często można takie połączenia spotkać w naszych domach. Sama osobiście nie zrobiłabym sobie takiej łazienki, ale nie mogę też przejść obok niego obojętnie. Moim zdaniem jest bardzo ciekawe, bo niepowtarzalne i nietypowe;)
Link do komentarza
Cieszę się, że niektórym się podoba takie nietypowe zastosowanie różu w łazience;)
Robi wrażenie prawda.
Mam nadzieję, że pojawi się więcej zdjęć różnych nietypowych wystrojów łazienek. Bo te, które tutaj pokazaliście też są niesamowite. Wklejacie dalej a ja też postaram poszukać czegoś nietypowego dla was;)
Link do komentarza
Jedna z moich lazienek (najwieksza) bedzie takze roznila sie od pozostalych.
Mam zamiar zrobic czarno-biala z dodatkiem zlotego icon_biggrin.gif
(urzadzenia sanitarne beda w kolorze bialym !)
ps: czy ktos z was posiada elektroniczny kibelek z funkcja bidetu ??? (postanowilam zamontowac sobie w dwoch toaletach ale jeszcze nie wiem ,czy warto :-/ )

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

Link do komentarza
O kurcze strasznie fajna jest taka łazienka czarno - biała. Przynajmniej jest jakaś i robi niesamowite wrażenie. jak dla mnie super;) Ta czarno - biała jest zdecydowanie lepsza, bo jest bardziej wyrazista, a ta robiona " na twój styl" nie gniewaj się jest zwyczajna, piękna, ale faktycznie lepiej by było gdybyś zmieniła kolory;)
Link do komentarza
Cytat

Mi zawsze podobały się wolno stojące wanny, ale ja muszę mieć niestety zabudowaną icon_sad.gif
[attachment=4690:_azienka_bez_kafli.jpg]
Jak wam się podoba coś takiego? Bo mi bardzo tylko baterię dała bym z drugiej strony, ale wtedy pewnie przeszkadzałaby w otwrciu okien.


Jest pięknie, tylko taka bateria wannowa to z 10 tyś kosztuje icon_biggrin.gif
Link do komentarza
A mnie się podoba takie połączenie różu i czarnej ceramiki. W swojej łazience nie widzę takiej aranżacji, ale w jakimś klubie czy lokalu z chęcią z takiej lazienki bym skorzystała i pewnie bym się nią wtedy okropnie zachwycała. Sama wolę jednak klasyczne i jasne wnętrza w łazienkach, jak te: (znalezione zresztą na stronie tej firmy n-design która przygotowała łazienkę czarno różową:
Brak obrazka
Brak obrazka
Link do komentarza
Cytat

A mnie się podoba takie połączenie różu i czarnej ceramiki. W swojej łazience nie widzę takiej aranżacji, ale w jakimś klubie czy lokalu z chęcią z takiej lazienki bym skorzystała i pewnie bym się nią wtedy okropnie zachwycała. Sama wolę jednak klasyczne i jasne wnętrza w łazienkach, jak te: (znalezione zresztą na stronie tej firmy n-design która przygotowała łazienkę czarno różową:
Brak obrazka
Brak obrazka


Fajne te bambusy icon_smile.gif
Link do komentarza
Wow jestem pod wielkim wrażniem takiej łazienki z babusami. Robi niesamowite wrażenie. Widziałam już na stronie firmy n-design łazienki, a których wykorzystane było drewno, ale bambusów jakoś nie zauważyłam.
powiem, że takie elementy dekoracyjne sprawiają, że ja czuję lato i ciepły klimat. Kojarzą mi się z wakacjami;)
jestem ciekawa jakie inne ciekawe propozycje się jeszcze tutaj pojawiąicon_wink.gif
Link do komentarza
Cytat

Widziałam tutaj wątek dotyczący drewna w łazience. I jak szukałam po internecie tego, jak w nietypowy sposób można urządzić łazienkę znalazłam na stronie firmy n-design. Zdjęcie, na którym była różowa łazienka
Brak obrazka
Brak obrazka
wiecie nie przypuszczałam że można wykorzystać róż w łazience. Ale chciałam was zapytać co sądzicie o takim kolorze??
A może spotkaliście się z jakimiś innymi nietypowymi kolorami w łazienkach.
Może macie jakieś fajne zdjęcia, którymi się podzielicie??


Mnie ta łazienka lekko zszokowała. Chyba bym się nie przyzwyczaił!
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
  • 2 tygodnie temu...
Ja w swojej łazience mam róż - jasny w połączeniu z fuksją, dodatki i akcesoria - czerń i wanilia. Wnętrze nie jest może takie gustowne jak te na zdjęciach, ale kolory świetnie się komponują, sprzyjają relaksowi, a i również nie pozostają niezauważone. Ważne żeby nie przesadzić z różem i czymś go stonować, a jak widać na zdjęciach z czernią super się komponuje. Znajoma (z różową łazienką), zamiast czerni wybrała głęboki granat - też ładnie się prezentuje.
Link do komentarza
Cytat

Ja w swojej łazience mam róż - jasny w połączeniu z fuksją, dodatki i akcesoria - czerń i wanilia. Wnętrze nie jest może takie gustowne jak te na zdjęciach, ale kolory świetnie się komponują, sprzyjają relaksowi, a i również nie pozostają niezauważone. Ważne żeby nie przesadzić z różem i czymś go stonować, a jak widać na zdjęciach z czernią super się komponuje. Znajoma (z różową łazienką), zamiast czerni wybrała głęboki granat - też ładnie się prezentuje.


A zdjęcie możesz dołączyć?
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...