Skocz do zawartości

Hurtownia budowlana: WODAN Piła


Recommended Posts

Gość były klient
Hurtownia Materiałów Budowlanych Małachowski w Pile to najgorszy sklep branży budowlanej w jakim kiedykolwiek robiłam zakupy. Nie szanują klienta. Pomimo iż zrobiłam u nich zakupy na dużą kwotę - pełne wyposażenie łazienki: płytki, wanna, kabina ubikacja , spłuczka, umywalka, szafka pod umywalkę nie wyrazili zgody na przyjecie 2 nienaruszonych opakowań płytek tłumacząc, ze były one na zamówienie. Nie wspomnę już że w zasadzie wszystkie płytki u nich są na zamówienie, a czas jego realizacji przekracza 2,5 tygodnia. Poza tym takie same płytki w sklepie internrtowym mozna dostać o wiele taniej i oczywiście znacznie szybciej. NIE POLECAM TEGO SKLEPU NIKOMU !!!!!!

Podzielam tę opinię o sklepie Małachowski w Pile. Olewające podejście do klienta - nigdy więcej nie zrobię tam zakupów !
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Gość Bardzo zadowolona
A ja jestem bardzo zadowolona z zakupów w tej hurtowni. Robiłam tam duże zakupy przy budowie i wykańczaniu domu i za każdym razem byłam bardzo miło i fachowo obsłużona. Za każdym razem dostałam duży rabat. Polecam!
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...