Skocz do zawartości

Nieszczelna rura pod podsadzką podłogi


Recommended Posts

Witam ! mam wielki problem a mianowicie nieszczelna rura pod podsadzką podłogi . Rury są miedziane w otulinach i styropianie . Zaczeło się tym ze zaczeło kapać w 4 miejscach wodą z ogrzewania na suficie w piwnicy . W jednym miejscu gdzie było podejrzenie w kuchni - wyciełem kafelke okazało się ze to nie tam bo napełniłem rury i kapało nadal w tych samych miejscach a tam gdzie wyciełem było sucho i nic nie widać . Woda pewnie musi lecieć po styropianie , styropian 2x5 [cm] jako ocieplenie stropu . Jak mam zlokalizować w którym miejscu jest nieszczelność ?
Link do komentarza
Witam.
Bronek497 jak widzisz wszyscy poprzedni "doradcy" doradzali Tobie: wypruj instalację i połóż ją na nowo, ale podejrzewam, że żaden z nich nie miał takiej usterki u siebie.
Ja podpowiem Tobie co innego.
Przede wszystkim nie przejmuj się, nie Ciebie pierwszego to spotkało i nie ma takiej dziury której nie można załatać.
O ile to możliwe postaraj się wydzielić uszkodzony odcinek rury, przy grzejniku to nie problem ale może z drugiej strony gdzieś do czegoś jest ona podłączona. Jeżeli w ścianie trójnikiem do pionu to też nie problem. Ważne, że do rury jest dostęp od strony grzejnika.
A ponieważ pora już dość późna i nie chcę mi się pisać bo wywód byłby długi to zadzwoń do mnie to powiem Ci co masz zrobić dalej : 502-513-736
pozdrawiam.
Witold Jabłoński
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...