Skocz do zawartości

Hurtownia budowlana: METALBUD


Recommended Posts

Gość Łapkowska
Firma jest w porządku - moja sąsiadka w 2009r kupiła materiały na rozbudowę domu i jest bardzo zadowolona z usługi i miłej oraz rzetelnej obsługi klienta, wysokiej jakości materiałów budowlanych, rzetelności i konkurencyjnych cen. Dlatego w tym roku skorzystam z ich materiałów na rozbudowę swego domu.
Link do komentarza
  • 2 lata temu...
Mają na miejscu ludzi, którzy wiedzą o co chodzi. Przyniosłem tylko pomiary krawędzi dachu- sami przeliczyli, powiedzieli która dachówka się nada. Przywieźli pod dom i rozładowali. Ceny normalne, ale trzeba przyznać, że z przywiezionych dachówek nie było nawet jednej wadliwej.
Link do komentarza
  • 3 miesiące temu...
Gość klient słubice
Potrzebowałem wymienić dach, zadzwoniłem do metalbudu przyjechał przedstawiciel pomierzył, doradził, polecił dobrego wykonawcę. Trochę się zastanawiałem bo budowa była 70 km (słubice) od Zielonej Góry co będzie jak coś zabraknie? I zabrakło pare gąsiorów i troche dachówki w sumie z mojej winy bo przedłużyłem dach. Po telefonie do przedstawiciela towar ten miałem na budowie na drugi dzień. Polecam można się z nimi dogadać
Link do komentarza
  • 9 miesiące temu...
  • 2 lata temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...