Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

Recommended Posts

Gość adiqq
a ja muszę się pochwalić - że waga przez święta stanęła w miejscu...biorąc pod uwagę że to były święta i sylwester, to mogę być tylko bardzo zadowolony icon_biggrin.gif

Ja się wzięłam porządnie za siebie. Chciałam zrzucić nadwyżkę świąteczną, ale co tam raz się żyje. icon_smile.gif W piątek było 1,7 kg na minusie. icon_mrgreen.gif
I wiecie, normalnie ćwiczę. icon_lol.gif Już 6 dni. icon_lol.gif

Cytat

jeeeezzzzuuu ... wczorajszy dzień był porażką odchudzeniową ..... icon_redface.gif

weźcie mnie trzaśnijcie na opamiętanie .... :ranting:

Na życzenie aczkolwiek to ja kobiet nie biję, ale jak trza to trza po znajomości to uczynię :krzeslo:
I co pomogło icon_question.gif :biggrin:

Cytat

Na życzenie aczkolwiek to ja kobiet nie biję, ale jak trza to trza po znajomości to uczynię :krzeslo:

to ja też bardzo poproszę, choć nie znamy się osobiście, ale może to lepiej -
nie będziesz miał skrupułów i mocniej przyłożysz... bo już tracę wszelkie nadzieje... sad.gif

a było tak dobrze... :wallbash:

icon_mrgreen.gif , to mi sie przypomina moja wypowiedź dawna o "utraconych" kilogramach, jak ktos stracił to i odzyskał , ja coprawda zrzucalem nie traciłem ale i tak efekt ten sam icon_evil.gif

Czyli od starej normy o 0,5 kg za dużo icon_biggrin.gif
Jak trzeba to jeszcze raz :krzeslo:

Cytat

to ja też bardzo poproszę, choć nie znamy się osobiście, ale może to lepiej -
nie będziesz miał skrupułów i mocniej przyłożysz... bo już tracę wszelkie nadzieje... sad.gif

a było tak dobrze... :wallbash:

Uważaj bo w nawyk popadnę icon_mrgreen.gif

Gość adiqq
Cytat

nadal 61,5 ... icon_evil.gif
żech se activie na śniadanko kupiła... icon_rolleyes.gif

czy ty aby nie przesadzasz?!?

może po prostu ważysz za mało i organizm sam doprowadza do równowagi?!? icon_biggrin.gif

Pewnie, że przesadza – już teraz może się schować za trzonkiem łopaty, a jak tak dalej będzie robiła (chudła), to nie będzie mogła się kapać pod prysznicem, bo odległość między kroplami, będzie zbyt duża. icon_biggrin.gif

Gość adiqq
Cytat

ehe ... ja przesadzam , tak? teraz półtorej , potem kolejny na plusie i sie skończy doopa jak szafa trzydrzwiowa z lustrami w 3D :tease2:

to tylko potwierdza to co napisałem wcześniej :bezradny:

Gość adiqq
chciałem z dumą oświadczyć że przerwa świąteczno-noworoczna się skończyła i waga znowu pokazuje mniej icon_smile.gif

Cytat

Na pasku wisi 35 osób łącznie ze mną

ja tam nie wiem ... ale w tym momencie z hasłem " na pasku wisi" to mnie się moja oponka poświąteczna kojarzy :hahaha2: ... i nie wpływa to dobrze na moją psychikę ... icon_confused.gif :bezradny: icon_lol.gif

Cytat

chciałem z dumą oświadczyć że przerwa świąteczno-noworoczna się skończyła i waga znowu pokazuje mniej icon_smile.gif

dobrze , Adrian .... zawstydziłeś mnie ... daję sobie dwa tygodnie na pozbycie się nadmiaru .... icon_rolleyes.gif

no a w ogóle to Ci gratuluję ... bardzo .... że o zazdrości nie wspomnę.... icon_rolleyes.gif icon_wink.gif

Gość adiqq
Cytat

dobrze , Adrian .... zawstydziłeś mnie ... daję sobie dwa tygodnie na pozbycie się nadmiaru .... icon_rolleyes.gif

no a w ogóle to Ci gratuluję ... bardzo .... że o zazdrości nie wspomnę.... icon_rolleyes.gif icon_wink.gif

nie ma czego zazdrościć, bo dawno się tak nie zapuściłem...wszystko to wina tego zabiegu i przymusowa bezczynność w domu...

Gość adiqq
Cytat

ja też mam przymusową bezczynność .... z tym, że to się u mnie wrodzone lenistwo nazywa icon_lol.gif

a to to też icon_biggrin.gif

Cytat

ja tam nie wiem ... ale w tym momencie z hasłem " na pasku wisi" to mnie się moja oponka poświąteczna kojarzy :hahaha2: ... i nie wpływa to dobrze na moją psychikę ... icon_confused.gif :bezradny: icon_lol.gif

No bez przesady. Pomyśl sobie, że to tylko mała oponka a nie KOŁO RATUNKOWE! icon_wink.gif

Cytat

ja też mam przymusową bezczynność .... z tym, że to się u mnie wrodzone lenistwo nazywa icon_lol.gif

To jakieś zaraźliwe paskudztwo, bo też mam

a nie mówiłam ? trochę stresów , zabieganie - dziś 61 ... icon_wink.gif

Cytat

No bez przesady. Pomyśl sobie, że to tylko mała oponka a nie KOŁO RATUNKOWE! icon_wink.gif

icon_biggrin.gif icon_wink.gif

Cześć Patrzę że i mnie ta choroba już ogarnęła - jak wirus. Jestem już na półmetku ale jeszcze długa droga do celu... Na razie udało mi się zbić kilogramy z 133,5 do 113.3 - jeszcze drugie tyle to będę w domu.Powodzenia icon_biggrin.gif

PS. Minusem tego jest wymiana całej garderoby - pech chciał że przed samą dietą zrobiłem spore zakupy....

BIGL - ja Ci bardzo gratuluje ... sporo już uzyskałeś .... oby tak dalej ... icon_wink.gif
a z garderoba - przerabiałam , to jest ten największy ból- dla kieszeni :hahaha2:

Cytat

zażerałam ostatnio stresy .... boję się stanąć na wagę icon_redface.gif

Nie bądź szkło, nie pękaj icon_biggrin.gif A tak na wszelki wypadek postaw sobie krzesło obok wagi icon_mrgreen.gif

Cytat

ażesz szlag ... mam to pół z powrotem ... wiedziałam, że tak będzie .... 61,5 :bezradny:

No to masz problem. Trzeba bedzie chyba powołać sejmową komisję śledczą... I niech powiekszą margines błędu wagi, bo jest za dokładna. Ale to bajka, zrobi się ustawą i bedziesz spokojna.

Cytat

Adrian podaj, proszę, jeszcze raz namiar na założenia tej diety, którą stosowałeś, bom ślepa i znaleźć nie mogę icon_rolleyes.gif icon_smile.gif

świat się kończy, molytek się odchudza... zalamka.jpg

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• O czym ty teraz piszesz? O projekcie indywidualnym czy gotowym/katalogowym? Nic sie nie zmieni jak podniesie się ściankę kolankową w taki  wymiarze o jakim pisałem czyli 20-25 cm (jeden bloczek) aby zachować proporcje o których piszesz wystarczy wydłużyć krokwie aby dół dachu był na tej wysokości co jest obecnie. Z góry zakładasz coś czego nie wiesz. A może te 140 cm to wysokość ślepej ścianki kolankowej albo od ścianki kolankowej jest jakiś schowek na całej długości ściany. Wiesz co zenek, nie umiesz czytać projektów więc nie wypowiadaj sie w tych kwestiach. Jak byk jest biurko z komputerem przy oknie fasadowym czyli przy lukarnie i tam jest 220 cm wysokości, a tak w ogóle to że ktoś namalował biurko z komputerem nie oznacza że tam na mus musi stać biurko z komputerem i monitorem.
    • No trochę się martwię, bo nie wygrzane, nie mam jeszcze pieca. A w niektórych pokojach już są płytki. Wykonawca wylewki i ogrzewania ten sam i twierdzi, że wygrzewać będzie ostrożnie i nic nie popęka. Ale z betonu zrezygnowałem. Będzie zwykły gres.
    • Cały projekt jest nowy. Jak architekt go minimalnie zmieni - będzie miał alternatywę typówki.  Jak zmienisz kąt - to linia skosu od okapu w górę będzie bardziej stroma i punkt podparcia na ściance kolankowej pójdzie w górę. W efekcie nie zmieni się proporcja elewacji parteru.  A te elewacje są -  moim zdaniem -  b. ładne i największą wartością  tego projektu. Oczywiście zmieni się proporcja dachu - będzie wyższy - ale może nie zepsuje elewacji, a może nawet polepszy wygląd.   Jeśli podniesiesz ściankę kolankową - to dach pójdzie w górę - proporcje parteru (elewaci) się zmienią. Czy na gorsze - nie wiem - ale myślę że tak, bo już teraz okap jest dość wysoko nad oknami. Ok - wannę mogę dopuścić z tymi półkami od ściany. Ale łóżka odsunięte od ściany 20, 30 cm, 40 cm - to jakieś dziwactwo. Jak tam sprzątać? Widzę jeden plus - więcej powietrza.   Natomiast biurko przy ścianie ze skosem na wys. 1m , to wtopa.  Laptop sę zmieści , ale normalny monitor już nie. Ale można oczywiście  odsunąc od ściany. Tylko co - monitor?,biurko?  15' monitor to rozmiar słusznie miniony. Ja lubię mieć duży monitor, i trochę dalej od oczu. Znowu rzecz gustu.   Biurko z monitorem na tle okna - bardzo zdrowe  dla oczu. Jak już się zmęczysz monitorem, zawsze możesz popatrzeć w południowe słońce (to chyba płd. elewacja). No i monitor się dogrzeje. Ergonomia tutaj kwitnie.   Sorry za sarkazm.   Tylko o czym tu rozmawiamy - o domku. Własnym. Zbudowanym przez nas. Czyli dostosowanym do nas (w ramach rozsądku oczywiście) - a nie zmuszającym nas do dostosowania się do jego minusów.
    • I klimatyzacja już zainstalowana. Konsultowałem się na forum i wyszło, że lepszego rozwiązania nie ma. Ciekawy model z WIFI.

• Hy, jakich walorów ? chyba pracy na pełnej mocy.
  • Popularne tematy