Skocz do zawartości

Odchudzanie


Recommended Posts

Cytat

poprzestawiało sie mnie - zaś stresy zażeram ..... w ciągu ostatnich dwóch dni pożarłam m.i.n. 2 paczki chipsów solonych z biedronki oraz pół tabliczki czekolady .... icon_redface.gif
za to zapowiada się, że w przyszłym tygodniu nie będę miała czasu jeść w ogóle ... icon_lol.gif

póki co bez zmian : 63 kilo ....


Przyszły tydzień z tego co słyszałem to będziesz Daga miała zaj...ty. Tak więc dużo,dużo kalorii spalisz a i zapasy też można zrobić to nie zaszkodzi,będzie co zrzucać Założę się,że jak wrócisz z tych wojaży to waga będzie w sam raz icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

Przyszły tydzień z tego co słyszałem to będziesz Daga miała zaj...ty.



przyszły tydzień będę miała jak powiadasz zajebisty : w poniedziałek spore nadgodziny w robocie żeby wsjo spiąć przed wyjazdem ... a jeszcze mi przypadła robota , którą przed wyjazdem muszę wykonać i zajmie mi ładnych kilka godzin ...
potem do czwartku występy służbowe gościnne w Gdańsku ... w piątek prosto po nocnej 12- godzinnej podróży pociągiem idę taka wymięta bez snu do pracy i musze spiąć wsjo po kilkudniowej nieobecności , lekko nie będzie ... potem sobota , niedziela szkoła ...
kolejny tydzień nie zapowiada się wcale lżej .... też wyjazd 4 - dniowy służbowy w kierunku London City ...i też masakra w pracy żeby ze wszystkim zdążyć ... a kolejny tydzień zaś Jeśka i też od piątku baluję , więc też wcześniej w pracy nie będzie kolorowo ...
odetchnę dopiero w drugiej połowie października ...


Cytat

Tak więc dużo,dużo kalorii spalisz a i zapasy też można zrobić to nie zaszkodzi,będzie co zrzucać Założę się,że jak wrócisz z tych wojaży to waga będzie w sam raz icon_biggrin.gif



tak - jest spora szansa , że zrzucę to co mi nadbyło po tych chipsach i pączkach ... icon_lol.gif
Link do komentarza
Cytat

przyszły tydzień będę miała jak powiadasz zajebisty : w poniedziałek spore nadgodziny w robocie żeby wsjo spiąć przed wyjazdem ... a jeszcze mi przypadła robota , którą przed wyjazdem muszę wykonać i zajmie mi ładnych kilka godzin ...
potem do czwartku występy służbowe gościnne w Gdańsku ... w piątek prosto po nocnej 12- godzinnej podróży pociągiem idę taka wymięta bez snu do pracy i musze spiąć wsjo po kilkudniowej nieobecności , lekko nie będzie ... potem sobota , niedziela szkoła ...
kolejny tydzień nie zapowiada się wcale lżej .... też wyjazd 4 - dniowy służbowy w kierunku London City ...i też masakra w pracy żeby ze wszystkim zdążyć ... a kolejny tydzień zaś Jeśka i też od piątku baluję , więc też wcześniej w pracy nie będzie kolorowo ...
odetchnę dopiero w drugiej połowie października ...


To co z pieniążkami zrobisz ? Chyba kupisz sobie podgrzewacz do wody icon_lol.gif
Link do komentarza
Cytat

Dietowo to się nawet nie odezwę bo dzisiaj na obiad grochówka i golonka były ale jak czytam o planach to och ach aż pozazdrościłam (mimo nadgodzin wcześniej) i muszę rzec jedno - chciałabym mieć wyjazdy służbowe w takie fajne miejsca icon_smile.gif



powiem szczerze , że rzadko mi się zdarzają służbowe wyjazdy ....
to ten rok jest taki .... inny - byłam wiosną we Wrocławiu , no i teraz te dwa pod rząd .... podejrzewam, że potem to już jeno zapiernicz do przyszłego roku icon_lol.gif
w sumie - cieszę się .... bo tak mi się udało pokombinować, że w każdym z tych wyjazdów mam zaplanowany czas dla siebie na zwiedzanie icon_smile.gif


Link do komentarza
nie pytajcie ile na wadze ... ostatnie dni to było nieustające wyjazdowe obżarstwo ...

dziś proteinki ... zrobiłam naleśniczki wedle przepisu ze stronki:
http://kuchniaaleex.blogspot.com/2010/10/d...m-wg-aleex.html

przytoczę przepis według którego robiłam - nieco zmodyfikowałam przepis:

Ciasto:
-4 jajka
-1 szklanka mleka 0,5%
-2 łyżki skrobi kukurydzianej
-2 łyżki otrębów owsianych
-odrobinka soli

Nadzienie:
-pół kilo wiaderkowego sernikowego serka niskotłuszczowego (4%)
-12 tabletek słodziku
-trzy żółtka ,
-kilka kropli esencji waniliowej lub śmietankowej jeśli ktoś lubi

Nadzienie : wsjo wymieszać ... koniec roboty icon_lol.gif

Ciasto: wsjo wymieszać . Rozgrzać teflonową patelnię o średnicy 15cm , wylać niecałe pół chochelki do zupy (tak jak na średnio grubszego naleśnika) , piec aż brzegi będą rumiane (powinien sam odejść od spodu i od brzegów) , przewrócić na drugą stronę ( idealnie byłoby podrzucając), jeśli nie potrafcie podrzucać to za pomocą dwóch łyżek . Nie używałam oliwy ani żadnego tłuszczu , na dobrej patelni teflonowej nie będzie przywierał.
potem zdejmuję naleśniczka , smaruję grubo nadzieniem i zwijam na pół .... normalnie niebo w gębie ... icon_mrgreen.gif
można tez przełożyć innym nadzieniem ... kwestia fantazji : i na słodko, i na słono ... icon_smile.gif
natomiast moja rada: piekłam na tak małej patelni , ponieważ naczytałam się że naleśniki będą się rwały , że będą bardzo delikatne - i faktycznie tak by było , ale u mnie rwaniu i kiepskiemu wyglądowi zapobiegło pieczenie na małej patelence i grubszych naleśniczków - wyszło mi 8 sztuk ...

WAŻNE: przed każdym wylaniem ciasta na patelnie trzeba dokładnie ciasto przemieszać i od razu wylewać na patelnię - skrobia ma tendencję do zbrylania się na dnie ...

a tak mi wyszły - są naprawdę pycha icon_biggrin.gif :
Brak obrazka Edytowano przez daggulka (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
WYKAZ

Ile kalorii stracisz podczas wykonywania następujących czynności:

1. Rozbierając partnerkę
a) z jej przyzwoleniem 12 kal
b) bez jej zgody 187 kal

2. Zdejmując partnerce stanik
a) obydwiema rekami 8 kal
b) jedna ręką 12 kal
c) jedna ręką, jednocześnie dostając w pysk od partnerki 37 kal
d) ustami 85 kal

3. Nakładając prezerwatywę
a) na członka w czasie erekcji 6 kal
b) bez erekcji 315 kal

4. W czasie gry wstępnej
a) próbując odnaleźć łechtaczkę 8 kal
b) próbując odnaleźć punkt G 92 kal
c) bez gry wstępnej 0 kal

5. W czasie stosunku właściwego
a) podnosząc partnerkę 12 kal
b) robiąc to na podłodze 8 kal

6. Kaloryczna wartość poszczególnych pozycji
a) misjonarska 12 kal
b) 69 leżąc 8 kal
c) 69 stojąc 112 kal
d) na taczkę 216 kal
e) na gondoliera 912 kal

7. Przeżywając orgazm
a) prawdziwy 112 kal
b) udawany 315 kal

8. Tuz po orgazmie
a) pozostajac w lózku 18 kal
b) wyskakujac z lózka 36 kal
c) próbujac wyjasnic, dlaczego partnerka tak szybko wyskoczyla z lózka 816 kal

9. Osiągając drugą erekcje
a) w wieku 16 - 19 - 12 kal
b) 20 - 29 lat 36 kal
c) 30 - 39 lat 108 kal
d) 40 - 49 lat 324 kal
e) 50 - 59 lat 972 kal
f) po szescdziesiatce 2916 kal

10. Ubierajac sie po wszystkim
a) bez pospiechu 32 kal
b) szybko 98 kal
c) gdy mąż partnerki otwiera drzwi do sypialni 1218 kal
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...