Skocz do zawartości

Odchudzanie


Recommended Posts

Cytat

kurcze , mam nadzieję , bo po każdym takim większym niewybuchu na gębie blizna zostaje ... porażka ... icon_sad.gif


Ja ogólnie mam problem z ropniami, ( nie na twarzy na szczęście) ale to inna bajka. Przerobiłam cuda wianki i naprawdę najlepsza jest maść ichtiolowa, najszybciej wyciąga i goi,ma działanie przeciwzapalne i bakteriobójcze. Ma defekt- jest czarna, można ją stosować w domu po godzinach.
Spróbuj może ci pomoże.
Link do komentarza
Cytat

wściekłam się .... pomimo tego , że piję hurtowe ilości wody- przy tym co mam na twarzy teksańska masakra piłą mechaniczną to pikuś ... syf na syfie .... nie wyglądam , nawet make up nie pomoże .... icon_evil.gif
miałam tak na dukanie , ale jak mało piłam , a teraz żłopię wodę jak żul nalewki - litrami .....
jak nie minie czym prędzej to się wkurzę....



Zła przemiana materi. Ja znowu na dukanie wyładniałem. Dziś zacząłem pononie dietkę i od rana woda i jogurty kawa i ta od nowa icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

Ja ogólnie mam problem z ropniami, ( nie na twarzy na szczęście) ale to inna bajka. Przerobiłam cuda wianki i naprawdę najlepsza jest maść ichtiolowa, najszybciej wyciąga i goi,ma działanie przeciwzapalne i bakteriobójcze. Ma defekt- jest czarna, można ją stosować w domu po godzinach.
Spróbuj może ci pomoże.



wysznupałam z szafki tonik z antybiotykiem który miałam przepisany na receptę przy ostatnich rewelacjach na twarzy .... wysuszył wtedy skórę bo jest na spirolu , ale pomógł ....
poczekamy, zobaczymy .... icon_smile.gif


Cytat

Zła przemiana materi. Ja znowu na dukanie wyładniałem. Dziś zacząłem pononie dietkę i od rana woda i jogurty kawa i ta od nowa icon_smile.gif



ja nie stawałam dziś na wagę ... po weekendowym obżarstwie nie może być dobrze - co prawda jadam to co dozwolone , ale za to w ilościach hurtowych ... poczekam do środy i sie zważę.... icon_smile.gif
Link do komentarza
Gość gawel
Cytat

Przyszłam po karę ... zeżarłam dziś princesse kokosową i pół paczki chipsów .... kuźwa, durna baba ze mnie icon_redface.gif


don't cry for me Darmara icon_mrgreen.gif A jak już musisz te czipsy from time to time to może takie maja tylko 9 % tłuszczu cała paczka to 460 kcl i nie sa słone , Gabrysi takie czasem kupuje aha polecam paprykowe. icon_wink.gif

Brak obrazka
Link do komentarza
czy jest sprawiedliwość na tym świecie???

Wczoraj godzina około 21, moja szanowna małżonka wnosi sobie do pokoju (a ja tam siedzę, oglądam TV i to widzę) kolację, 3 kromki chleba posmarowane masłem, na to boczek i na to jeszcze majonez icon_eek.gif . Poszedłem do kuchni nasypałem sobie otrąb (z żurawiną, z co icon_wink.gif ) do jogurtu, też se poszaleję, a co icon_biggrin.gif

pragnę poinformować, iż moja małżonka jest szczupła, nosz q..wa, nie ma sprawiedliwości na świecie
Link do komentarza
Gość gawel
Cytat

czy jest sprawiedliwość na tym świecie???

Wczoraj godzina około 21, moja szanowna małżonka wnosi sobie do pokoju (a ja tam siedzę, oglądam TV i to widzę) kolację, 3 kromki chleba posmarowane masłem, na to boczek i na to jeszcze majonez icon_eek.gif . Poszedłem do kuchni nasypałem sobie otrąb (z żurawiną, z co icon_wink.gif ) do jogurtu, też se poszaleję, a co icon_biggrin.gif

pragnę poinformować, iż moja małżonka jest szczupła, nosz q..wa, nie ma sprawiedliwości na świecie


Hm .... Tinek sugeruję zmianę pozycji z "na leniucha" na jakąś normalną icon_mrgreen.gif
Link do komentarza
Cytat

czy jest sprawiedliwość na tym świecie???

Wczoraj godzina około 21, moja szanowna małżonka wnosi sobie do pokoju (a ja tam siedzę, oglądam TV i to widzę) kolację, 3 kromki chleba posmarowane masłem, na to boczek i na to jeszcze majonez icon_eek.gif . Poszedłem do kuchni nasypałem sobie otrąb (z żurawiną, z co icon_wink.gif ) do jogurtu, też se poszaleję, a co icon_biggrin.gif

pragnę poinformować, iż moja małżonka jest szczupła, nosz q..wa, nie ma sprawiedliwości na świecie



Tinek, potwierdzam - nie ma sprawiedliwości na świecie...

ja mam dwa takie osobniki w domu, jedzą dużo, często i wszystko icon_eek.gif
aż mi od samego patrzenia kilogramów przybywa... icon_wink.gif
Link do komentarza
Cytat

pragnę poinformować, iż moja małżonka jest szczupła, nosz q..wa, nie ma sprawiedliwości na świecie




Cytat

Tinek, potwierdzam - nie ma sprawiedliwości na świecie...

ja mam dwa takie osobniki w domu, jedzą dużo, często i wszystko icon_eek.gif
aż mi od samego patrzenia kilogramów przybywa... icon_wink.gif



podpisuje się .... ja tez zjem beleco i na wadze kilo więcej ..... a mój T. i moja Kasica mogą na potęgę żreć i nic ... icon_evil.gif
Link do komentarza
Gość gawel
A ja do tego podchodze inaczej, dzięki temu że potrzebuje mniej jedzenia mogę jeśc lepsze rzeczy i tak wydaję mniej pieniedzy na życie w sumie to gdyby żywność zdrożała o 2 razy to bym sie dopiero załamał icon_cool.gif
Link do komentarza
A u mnie drugi dzień waga stoi w miejscu. Szlag mnie trafia, bo nie jem niczego niedozwolonego i to w normalnych a nawet mniejszych ilościach. Zgodnie z tym co pisze Dukan mój organizm zorientował się co próbuję mu zrobić i się stawia. Też tak mieliście? Dobrze chociaż , że nie tyje.
Ale mi motywacja lekko spada icon_sad.gif

Link do komentarza
Gość gawel
Cytat

A u mnie drugi dzień waga stoi w miejscu. Szlag mnie trafia, bo nie jem niczego niedozwolonego i to w normalnych a nawet mniejszych ilościach. Zgodnie z tym co pisze Dukan mój organizm zorientował się co próbuję mu zrobić i się stawia. Też tak mieliście? Dobrze chociaż , że nie tyje.
Ale mi motywacja lekko spada icon_sad.gif




Cierpliwości teraz kończy się pełnia niedługo zacznie się speed spadkowy spokojnie icon_wink.gif
Link do komentarza
Dziś na wadze 62 kilo .. czyli stanęło w miejscu , ale po tym weekendzie - wcale się nie dziwię, założę się że w niedzielę było znacznie więcej i do dziś spadło icon_redface.gif icon_lol.gif

A ja się pochwalę jak dziś mnie sąsiad dowartościował icon_mrgreen.gif .
Podjeżdżam pod dom po robocie , widzę, ze stoją somsiady i gadają ... wysiadam coby se bramę otworzyć , się przywitałam , a somsiad tak patrzy, patrzy (wyglądał jakby miał zaraz powiedzieć : "coś Ty , k.... brwi zgoliła?) ... i do mnie całkiem poważnie : "co ci się stało ???!!!!!!"
ja se myślę : co się kuźwa gdzieś ubrudziłam, czy se coś podarłam .... i mówię zszokowana : "gdzie???!!!!!"
a On mi : " ten Twój chop to znęca się nad Tobą? bije Cie ? nie karmi? powiedz , to ja Ci pomogę " , i się śmieje icon_lol.gif
i w tym momencie zajarzyłam, ze On mnie widział ostatnio tylko w kurtce i w stanie "mniej Dagi" w obcisłej jak dziś samej bluzeczce i jeansach to mnie jeszcze nie widział.... i wszystko stało się jasne icon_biggrin.gif
tak się uśmiałam icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif ..... a jak mi sie miło zrobiło.... icon_rolleyes.gif icon_redface.gif icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

A u mnie drugi dzień waga stoi w miejscu. Szlag mnie trafia, bo nie jem niczego niedozwolonego i to w normalnych a nawet mniejszych ilościach. Zgodnie z tym co pisze Dukan mój organizm zorientował się co próbuję mu zrobić i się stawia. Też tak mieliście? Dobrze chociaż , że nie tyje.
Ale mi motywacja lekko spada icon_sad.gif



Etka ... dokładnie jak mówisz ... Twój organizm zajarzył, że chcesz mu zrobić kuku i się zasztrabował .... cierpliwości , rób swoje jak zamierzyłaś icon_biggrin.gif
Mnie waga stanęła przy odchudzaniu poprzednim na 64 kilo - i dopiero zlot wrześniowy spowodował spadek .... szok dla organizmu - weekend z brakiem snu i tańcami zrobił swoje - 2 kilo mi wtedy ubyło ... icon_lol.gif
Link do komentarza
Gość gawel
Cytat

Etka ... dokładnie jak mówisz ... Twój organizm zajarzył, że chcesz mu zrobić kuku i się zasztrabował .... cierpliwości , rób swoje jak zamierzyłaś icon_biggrin.gif
Mnie waga stanęła przy odchudzaniu poprzednim na 64 kilo - i dopiero zlot wrześniowy spowodował spadek .... szok dla organizmu - weekend z brakiem snu i tańcami zrobił swoje - 2 kilo mi wtedy ubyło ... icon_lol.gif


Bardzo niekonwencjonalna reklama Letki icon_mrgreen.gif
Link do komentarza
Gość gawel
Cytat

Szczęśliwie ruszyło. Dziś 0,5 kg mniej icon_biggrin.gif . Czyli w poniedziałek zaczęłam trzeci tydzień i mam-4,6 kg. Jest dobrze. Chyba. Może za szybko? Cholera wie.




Jest Dobrze , nie za wolno spoko icon_wink.gif
Link do komentarza
0,20 do przodu. Głupieje pomału. Nie jem niczego niedozwolonego.

Cytat

fuck, fuck, fuck .... stara durna baba .....
nie mam motywacji , nie mam silnej woli .... do zadka to wszystko .... o kant doopy można roztrzaś to moje odchudzanie icon_evil.gif
na dziś tyle w temacie , więcej mi się nie chce .... icon_evil.gif


Czegoś się nażarła?
Link do komentarza
Cytat

Czegoś się nażarła?




dziś tylko 3 kostki czekolady nieplanowane .... ale wczoraj zeżarłam chipsy i deser nafaszerowany węglowodanami .. icon_redface.gif
kryzys to ja powinnam mieć na drugie icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif

ech ... waga stoi , 62 kilo , bo jak ma spadać na takim durnym wszystkożernym babsztylu ... icon_redface.gif icon_evil.gif

zapisałąm się z kumpelami na kurs tańca latynoamerykańskiego icon_lol.gif - raz w tygodniu godzinkę spalania kcal pod okiem Pana Dawida ... przyjemne z pożytecznym icon_wink.gif .... może nauczę się przy okazji w tańcu jakoś normalnie wyglądać a nie jakbym się od muchy odganiała... icon_lol.gif

na tym etapie - mając BMI 22 - trzeba mi ruchu , a nie samej diety .... ale raz w tygodniu to za mało ....
rozważam wdrożenie szóstki weidera ....
http://mamzdrowie.pl/aerobiczna-6-weidera/

Link do komentarza
Też powinnam coś ze sobą zrobić...w końcu dużo wolnego czasu i tak odbije się na człowieku, trza by go spożytkować. Nie powiem "nie mam czasu" bo mam i wymówki brak

Widziałam, fajne, ale nie dla mnie...choróbsko by mnie udusiło...niestety...poszukam innego zestawu, zadzwonię do kobitki od fitnes...może coś zapoda ciekawego...
Link do komentarza
Cytat

na tym etapie - mając BMI 22 - trzeba mi ruchu , a nie samej diety .... ale raz w tygodniu to za mało ....
rozważam wdrożenie szóstki weidera ....
http://mamzdrowie.pl/aerobiczna-6-weidera/


Spojrzałam na te normy BMI (swoje przemilcze)- jesli masz 22 to czemu Ty sie odchudzasz? Masz wagę w normie. Trzy kostki czekolady nie powinny być tragedią. A ile schudłaś na Dukanie? Ile masz wzrostu?
Chyba raczej potrzebujesz ćwiczeń dla poprawy kondycji, ale dieta?
Link do komentarza
Cytat

Spojrzałam na te normy BMI (swoje przemilcze)- jesli masz 22 to czemu Ty sie odchudzasz? Masz wagę w normie.



nie poradzę - w lustrze się sobie nie podobam .... mam figurę jabłko i wszystko bym oddała za figurę gruchy icon_lol.gif
niby BMI w normie , ale - rączki nóżki cienkie jak przeszczepy , a w pozostałych partiach więcej w obwodzie niż trza icon_rolleyes.gif


Cytat

A ile schudłaś na Dukanie? Ile masz wzrostu?



mam 166cm wzrostu .... na Dukanie schudłam w ubiegłym roku jakieś 9 kilo , z czego 1 mi do dziś przybyło w efekcie braku etapu 3 w diecie Dukana - etap 3 czyli stabilizacja wagi to u mnie porażka... icon_redface.gif

Cytat

Chyba raczej potrzebujesz ćwiczeń dla poprawy kondycji, ale dieta?



noooo , ba ... właśnie wyżej o tym pisałam .... że brak ruchu ... że nie dietą w tym momencie powinnam modelować sylwetkę tylko ćwiczeniami ... tylko to lenistwo ... icon_rolleyes.gif
cholernie boję się i nie chcę przytyć - a że metabolizm mam spieprzony po całości przez ekscesy różnej maści (kiedyś bulimia) - i znam siebie , to wiem że nawet 2 tygodnie lajtu da mi 2 kilo do przodu na wadze .... dlatego pilnuję sie i jeśli czuję, ze spodnie zdeczka przyciasnawe - wdrażam plany awaryjne ja teraźniejszy zryw ... icon_wink.gif
Link do komentarza
Tak już jest , że nie podobamy się sami sobie. I wciąż jesteśmy grubi mimo że sąsiedzi mówią inaczej icon_biggrin.gif.
Myślę, że ta trzecia faza jest bardzo ważna, a nawet najważniejsza. Dukan napisał, że sztuką jest schudnąć, ale jeszcze większą sztuką jest tą wagę utrzymać. Ja w swoim życiu chudłam juz wiele razy i to po wiele kilo, ale jakoś nigdy nie udawało mi się tej wagi na dłużej utrzymać. Teraz mam zamiar doprowadzić sprawę należycie do końca. Nie wiem czy mi sie uda, ale chciałabym. Podziwiam Gawła, chłop się zaparł i ma efekty.
Dobre efekty na chudnięcie w poszczególnych miejscach maja własnie masaże.
Nie wiem jaką mam figurę, bo ani to jabłko, ani gruszka. Mam dość szerokie ramiona (kiedys trenowałam pływanie) i wąskie biodra i w miarę szczupłe nogi. Od pasa w dół nie jest źle icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

Nie wiem jaką mam figurę, bo ani to jabłko, ani gruszka. Mam dość szerokie ramiona (kiedys trenowałam pływanie) i wąskie biodra i w miarę szczupłe nogi. Od pasa w dół nie jest źle icon_biggrin.gif



mam bardzo podobnie.... icon_rolleyes.gif

właśnie zeżarłam chyba z kilogram brokuł na parze przygotowanych .... ugotowałam też wątróbkę... czyli napad głodu mam czym zażerać.... icon_lol.gif
Link do komentarza
Cytat

właśnie zeżarłam chyba z kilogram brokuł na parze przygotowanych .... ugotowałam też wątróbkę... czyli napad głodu mam czym zażerać.... icon_lol.gif



siedze nad rybką wędzoną, a zupe krem z brokułów miałam na obiad. Najbardziej mi chleba brak i....jabłek.
Wątróbkę piekę w prodiżu z cebulą- zawinięte w sreberko.
Link do komentarza
Cisza która tu nastała jest strrrrraszna ..... to napiszę kilka slów icon_rolleyes.gif

Ja się poddałam kilka dni temu .... nie potrafię się przemóc ponownie do dukana .... obrzydło mi żarcie nabiału w ilościach hurtowych , nie mogę się zmusić i nic na to nie poradzę icon_redface.gif icon_sad.gif .
Zważyłam się dziś .... nieco ponad 62 kilo , ważę tylko kilogram więcej niż zaraz po zakończeniu dukana kilka miesięcy temu - a w obwodach sporo więcej .... tłuszczyk się ze spodni wylewa icon_redface.gif , nie wiem jak to możliwe , ale tak jest icon_eek.gif icon_rolleyes.gif .
Od czwartku zaczynam zajęcia Ladies Latino w pobliskim klubie tanecznym -okazuje się , że to zupełnie coś innego niż myślałam ... icon_eek.gif
Oto opis:

Zajęcia przygotowane specjalnie z myślą o Paniach. Pozwolą Wam na nowo odkryć swoją kobiecość oraz wydobyć pokłady zmysłowości. Przy energetycznej muzyce zadbasz o swoją sylwetkę oraz poprawisz kondycję.Połączenie tańców latynoamerykańskich i ćwiczeń aerobowych zapewni świetną zabawę i pożytecznie spędzony czas.

Zapisała się też moja starsza córa i kumpela z pracy .... zajęcia prowadzi Pan , a uczestniczą same Panie . Myślę, że będzie fajnie - to coś również a nawet przede wszystkim - na spalenie sadełka icon_biggrin.gif .

Natomiast - trzeba mi programu żywieniowego pozwalającego zrzucić jeszcze te 4 kilo - ale nie wody z organizmu , tylko tego tłuszczu co mi się wylewa icon_lol.gif .
Czy macie jakąś sprawdzoną dietę - nie taką do zarżnięcia , tylko bardziej "ludzką? podejrzewam, że przez kilkumiesięcznego dukana mam nieco wyjałowiony organizm - nie chcę ryzykować z katorżniczymi dietami.

Link do komentarza
ja ostatnio pozostaję tylko na diecie leczniczej - lekkostrawnej, bom się zapalenia żołądka nabawiła... ;( a dieta lekkostrawna, wiadomo, jest.. jałowa... tak bym to nazwała.. samo delikatne jedzonko, zero smażenia i co najgorsze.. malutko dozwolonych owoców i warzyw.. nie myślałam, że kiedyś to powiem, ale za chwilę będę miała obrzydzenie do bułek pszennych icon_wink.gif
odchudzać się na razie nie będę, zresztą, "dzięki" chorobie, straciłam te nadprogramowe 2 kg, ale tego sposobu nikomu nie życzę.
natomiast, wcześniej wynalazłam taką, najbardziej "ludzką" dietę 1200kcal. nie jest pracochłonna i co najważniejsze - nie rujnuje finansowo. moja koleżanka ją sobie chwali i chudnie icon_wink.gif Dieta 1200kcal z w ogóle fajnej strony dla odchudzających się: Super Linia
Link do komentarza
Cytat

odchudzać się na razie nie będę, zresztą, "dzięki" chorobie, straciłam te nadprogramowe 2 kg, ale tego sposobu nikomu nie życzę.



Ty nie musiałaś się, Aga odchudzać .... naprawdę wyglądałaś ok kiedy Cie ostatnio widziałam - nic do zarzucenia icon_rolleyes.gif
Życzę szybkiego powrotu do zdrowia icon_smile.gif

Cytat

natomiast, wcześniej wynalazłam taką, najbardziej "ludzką" dietę 1200kcal. nie jest pracochłonna i co najważniejsze - nie rujnuje finansowo. moja koleżanka ją sobie chwali i chudnie icon_wink.gif Dieta 1200kcal z w ogóle fajnej strony dla odchudzających się: Super Linia



dzięki - podoba mi się - 5 posiłków , nie chodzi się głodnym ... dzięki za link.... icon_smile.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...