Skocz do zawartości

Odchudzanie


Recommended Posts

Cytat

jeeeezzzzuuu ... wczorajszy dzień był porażką odchudzeniową ..... icon_redface.gif

weźcie mnie trzaśnijcie na opamiętanie .... :ranting:


Na życzenie aczkolwiek to ja kobiet nie biję, ale jak trza to trza po znajomości to uczynię :krzeslo:
I co pomogło icon_question.gif :biggrin:
Link do komentarza
Czyli od starej normy o 0,5 kg za dużo icon_biggrin.gif
Jak trzeba to jeszcze raz :krzeslo:

Cytat

to ja też bardzo poproszę, choć nie znamy się osobiście, ale może to lepiej -
nie będziesz miał skrupułów i mocniej przyłożysz... bo już tracę wszelkie nadzieje... sad.gif

a było tak dobrze... :wallbash:


Uważaj bo w nawyk popadnę icon_mrgreen.gif
Link do komentarza
Cytat

Na pasku wisi 35 osób łącznie ze mną



ja tam nie wiem ... ale w tym momencie z hasłem " na pasku wisi" to mnie się moja oponka poświąteczna kojarzy :hahaha2: ... i nie wpływa to dobrze na moją psychikę ... icon_confused.gif :bezradny: icon_lol.gif


Cytat

chciałem z dumą oświadczyć że przerwa świąteczno-noworoczna się skończyła i waga znowu pokazuje mniej icon_smile.gif



dobrze , Adrian .... zawstydziłeś mnie ... daję sobie dwa tygodnie na pozbycie się nadmiaru .... icon_rolleyes.gif


no a w ogóle to Ci gratuluję ... bardzo .... że o zazdrości nie wspomnę.... icon_rolleyes.gif icon_wink.gif
Link do komentarza
Cytat

dobrze , Adrian .... zawstydziłeś mnie ... daję sobie dwa tygodnie na pozbycie się nadmiaru .... icon_rolleyes.gif


no a w ogóle to Ci gratuluję ... bardzo .... że o zazdrości nie wspomnę.... icon_rolleyes.gif icon_wink.gif



nie ma czego zazdrościć, bo dawno się tak nie zapuściłem...wszystko to wina tego zabiegu i przymusowa bezczynność w domu...
Link do komentarza
Cytat

ja tam nie wiem ... ale w tym momencie z hasłem " na pasku wisi" to mnie się moja oponka poświąteczna kojarzy :hahaha2: ... i nie wpływa to dobrze na moją psychikę ... icon_confused.gif :bezradny: icon_lol.gif


No bez przesady. Pomyśl sobie, że to tylko mała oponka a nie KOŁO RATUNKOWE! icon_wink.gif

Cytat

ja też mam przymusową bezczynność .... z tym, że to się u mnie wrodzone lenistwo nazywa icon_lol.gif


To jakieś zaraźliwe paskudztwo, bo też mam
Link do komentarza
Cześć Patrzę że i mnie ta choroba już ogarnęła - jak wirus. Jestem już na półmetku ale jeszcze długa droga do celu... Na razie udało mi się zbić kilogramy z 133,5 do 113.3 - jeszcze drugie tyle to będę w domu.Powodzenia icon_biggrin.gif

PS. Minusem tego jest wymiana całej garderoby - pech chciał że przed samą dietą zrobiłem spore zakupy....
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...