Skocz do zawartości

Odchudzanie


Recommended Posts

Cytat

To rewelacja!!!



Dzięki .Kurde mam angine i biorę teraz antybiotyk i inne prochy, ale się nie poddaję. Ludziska w biurze do mnie "po cichu" przychodzą i pytają o sekret mojego schudnięcia icon_eek.gif . I jak mówię co i jak to mówią że to nie możliwe że "je się tyle dobrych rzeczy bez chleba kiedy się chce i się tak super chudnie" icon_mrgreen.gif A zaczęło się od tego że zostałem obejrzany komisyjnie przez kolegów w saunie icon_redface.gif ,a tam już nic się nie ukryje icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Mam z mlekiem inne doświadczenia nie pozytywne niestety. zgodne z tym co min. naukowcy dowiedli że wypicie szklanki cieplego mleka powoduje rozluźnienie żołądka. Zakwaszenie oraz wzmożenie odczucia głodu. (o wyziewie z ust nie wspomnę) Jeśli to ma być ten rewelacyjny środek odchudzający to dziękuję ale nie skorzystam.

PS. A tak w ogóle 5 tydzień dukanizmu dobiega końca - wynik:- 11 kg icon_wink.gif
Link do komentarza
Cytat

dziś 62,5..... dam sobie jeszcze z dwa tygodnie - dociągnę może do 60 , jeśli się nie uda to trudno - potem dam sobie już spokój i przejdę do etapu trzeciego - stabilizacji wagi ..... icon_smile.gif



Ja pier ....e Daga Grande Szacun icon_eek.gif , ale żeś się wylaszczyła jestem w pozytywnym szoku !!!!

P.S Zawsze fajnie wyglądałaś ale teraz to pojechałaś po bandzie icon_biggrin.gif
Link do komentarza

bardzo gratuluję dadze i gawlowi sukcesów icon_smile.gif
dagę obejrzałam na żywo - NIE MUSI się już odchudzać, co zresztą widać na zlotowych zdjęciach

ja już poprzestanę, dojście do ideału zapewne zrujnuje mą i tak nie młodą już twarz, cieszę się z tego co osiągnęłam -
jeszcze w czerwcu było 73-74 dziś jest 64 icon_smile.gif a tak wyglądam - zdjęcie ze zlotu

6fdff771a626ebbc.jpg

Link do komentarza
Cytat

bardzo gratuluję dadze i gawlowi sukcesów icon_smile.gif
dagę obejrzałam na żywo - NIE MUSI się już odchudzać, co zresztą widać na zlotowych zdjęciach

ja już poprzestanę, dojście do ideału zapewne zrujnuje mą i tak nie młodą już twarz, cieszę się z tego co osiągnęłam -
jeszcze w czerwcu było 73-74 dziś jest 64 icon_smile.gif a tak wyglądam - zdjęcie ze zlotu

6fdff771a626ebbc.jpg



No Ela bój się Boga icon_eek.gif wyglądasz na prawdę super, twarzy nic nie brakuję (nie wiem o co ci chodzi? icon_eek.gif ) Ja bym Cię autentycznie nie poznał icon_redface.gif

PS Dzięki do zrzucenia zostało jeszcze pół i to chyba to trudniejsze niestety icon_confused.gif Sam też siebie już nie poznaje czasami icon_mrgreen.gif
Link do komentarza
Cytat

przecież wiadomo, że wybrałam najbardziej korzystne zdjęcie icon_mrgreen.gif

no to tyle, trzymam za wszystkich odchudzaczy kciuki, będę tu czasem zaglądać i Wam kibicować icon_smile.gif

a, i buziak w nos dla racera icon_biggrin.gif



Ela Ty nie bądź taka skromna jak mówię to mówię a jak mówię to wiem !
No pewno że zaglądaj i zdaj relację z III etapu dukana co i jak. Przyda mi się może już od listopada icon_rolleyes.gif , Zgodnie z zasadą że III etap powinien trwać 10 dni na każdy "utracony" (idiotyczne określenie icon_evil.gif - też mi k... strata.) wywalczony kg wagi. Ja pewno skończę III etap przez letnim zlotem,ale co tam nie umieram w tym tygodniu to się może wyrobię. icon_mrgreen.gif
Link do komentarza
Cytat

bardzo gratuluję dadze i gawlowi sukcesów icon_smile.gif
dagę obejrzałam na żywo - NIE MUSI się już odchudzać, co zresztą widać na zlotowych zdjęciach



dziękuję, Eluś ..... zlecę do wymarzonych 60 i daję na luz.... icon_biggrin.gif


Cytat

ja już poprzestanę, dojście do ideału zapewne zrujnuje mą i tak nie młodą już twarz, cieszę się z tego co osiągnęłam -
jeszcze w czerwcu było 73-74 dziś jest 64 icon_smile.gif



super , Eluś wyglądasz "na żywo" .... mam porównanie z "wcześniej" - i widzę dużą różnicę... icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

Do Elutka i Dagi (dotyczy postów powyżej):
O WY PRZEBIEGŁE BABSKA !!!!
Wybrałyście sobie zdjęcia ze mną w tle. W takim porównaniu, to każdy wyjdzie szczupło.... icon_biggrin.gif



jesteś w dużym błędzie .... ładne tło też jest ważne .... o ile nie najważniejsze .... icon_wink.gif icon_redface.gif

Cytat

PS. Tak naprawdę, to jestem pod wrażeniem. Też bym tak chciał... icon_sad.gif

Powodzenia w dalszej walce!



dzięki ..... ale z tego co zdążyłam zauważyć - nie masz czego chcieć .... wszytko u Ciebie w najlepszym porządku ... icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

Do Elutka i Dagi (dotyczy postów ze zdjęciami powyżej):
O WY PRZEBIEGŁE BABSKA !!!!
Wybrałyście sobie zdjęcia ze mną w tle. W takim porównaniu, to każdy wyjdzie szczupło.... icon_biggrin.gif

PS. Tak naprawdę, to jestem pod wrażeniem. Też bym tak chciał... icon_sad.gif

Powodzenia w dalszej walce!



Przecież Ty fajnie wyglądasz co ty chcesz zmieniać ???? icon_eek.gif Wyglądasz Ok i jako tło i nie tło. Ciesz się że nie miałeś dupska jak Brazyli i nie wyglądałeś jak barbapapa czyli ja z przed 5 tygodni to była masakra autentyczna wacko.gif icon_evil.gif icon_redface.gif
Link do komentarza
Cytat

Przecież Ty fajnie wyglądasz co ty chcesz zmieniać ???? icon_eek.gif Wyglądasz Ok i jako tło i nie tło. Ciesz się że nie miałeś dupska jak Brazyli i nie wyglądałeś jak barbapapa czyli ja z przed 5 tygodni to była masakra autentyczna wacko.gif icon_evil.gif icon_redface.gif



no naprawdę nie przesadzaj ...... icon_eek.gif icon_rolleyes.gif
ponadto ... nie każdy musi być szczupły ..... niektórzy lubią mieć więcej ciała , nie przeszkadza im to i dobrze się z tym czują..... i tyle ....
a w ogóle to z facetami jest inaczej ...... nie muszą się tak przejmować większą ilością kilosów jak kobity ....
Link do komentarza
Cytat

no naprawdę nie przesadzaj ...... icon_eek.gif icon_rolleyes.gif
ponadto ... nie każdy musi być szczupły ..... niektórzy lubią mieć więcej ciała , nie przeszkadza im to i dobrze się z tym czują..... i tyle ....
a w ogóle to z facetami jest inaczej ...... nie muszą się tak przejmować większą ilością kilosów jak kobity ....



A to niby czemu????.Jest równo uprawnienie i każdy powinien wyglądać jakoś cenzuralnie o ileto nie wynika z choroby czy innych przyczyn wyższych niezależnych od niego.Może przesadzam, ale jestem zły (lekko mówiąc) na siebie że tak długo nie mogłem się za siebie wziąć wstydx10 wrrrr. Aż znalazła się jakas duszyczka comie zmobilizowała (na szczęście) icon_wink.gif
Link do komentarza
wzrost 166 ( i ten czynnik się już nie zmieni icon_lol.gif ) , waga na dziś 62 ..... BMI 22,5..
trza bedzie chyba nowe jeansy kupować ..... te co kupiłam na zlot lecą mi z zadka .... icon_redface.gif
do lekarza się chyba dziś wybiore ..... trza zrobić badania podietowe , niech mi serducho osłucha bo mam ostatnio jakieś zawirowania oddechowo-dusznościowe .... se tłumacze , że z nerw .... ale kto tam wie , lepiej sprawdzić.... icon_rolleyes.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...