Skocz do zawartości

Odchudzanie


Recommended Posts

Cytat

fiuuu...fiuuu... icon_biggrin.gif



zaczynam się bać..... unsure.gif .....przyszłotygodniowego powrotu z wakacji mojej mamy która żyje w nieświadomości od 3 miesięcy a dla Niej zawsze tylko to co dobrze odżywione jest zdrowe .... icon_lol.gif

i faktycznie jak patrzę w lustro .... twarz mi schudła bardzo ..... to ostatnie zdjęcie które wklejałam a to co dziś to niebo a ziemia ..... może skończę na 62 kg .... w końcu nie chcę jak gawel być o ciężką chorobę posądzana .... icon_lol.gif
rozmiar który noszę ... 40 mi w zupełności wystarczy .... nie trza być zachłannym ..... zresztą - Elcia , pooglądasz mnie w przyszłym tygodniu to osądzisz wizualnie czy mogę do 60 czy dać se na luz.... icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Daga, ja już przestałam, nie mam idealnej wagi wg tych różnych norm, ale gdybym schudła jeszcze z 3 kg to wyglądałabym nieciekawie...
od kilku osób usłyszałam opinie, że powinnam przestać, ze względu na wygląd buźki -
ja już nie mam 20-kilka, czy 30-kilka lat, obsuwać się zaczęło co nieco... icon_mrgreen.gif icon_neutral.gif

a Ciebie dokładnie obejrzę, możesz na mnie liczyć icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

Daga, ja już przestałam, nie mam idealnej wagi wg tych różnych norm, ale gdybym schudła jeszcze z 3 kg to wyglądałabym nieciekawie...
od kilku osób usłyszałam opinie, że powinnam przestać, ze względu na wygląd buźki -
ja już nie mam 20-kilka, czy 30-kilka lat, obsuwać się zaczęło co nieco... icon_mrgreen.gif icon_neutral.gif



no właśnie ..... mam podobnie.... icon_wink.gif

Cytat

a Ciebie dokładnie obejrzę, możesz na mnie liczyć icon_smile.gif



to już mam zacząć się bać? icon_redface.gif icon_lol.gif
Link do komentarza
Cytat

przytyłam 1 kg icon_eek.gif



w fazie stabilizacji? icon_eek.gif

ja mam pół kilo więcej po weekendzie ... czyli zaś 64 ...ale wcale sie nie dziwie: mało piłam i pochłonełam wszystkie pozostałe po sobotniej imprezie słodkości dukanowskie na raz - w czasie wczoraj oglądanego filmu icon_evil.gif ... biorąc pod uwagę ilość słodzika , kakao i otrąb miałyby starczyć na 3 dni .... icon_redface.gif
no ale tydzień mnie czeka ciężki i wyczerpujący , szczególnie końcówka icon_mrgreen.gif ... więc nie mam co się martwić... icon_lol.gif
Link do komentarza
Cytat

no na razie nie przeszłam... icon_redface.gif
tak mi się nawet spodobało, jak mi mówili, że już nie muszę się odchudzać, że nie przeszłam icon_smile.gif

ale pewnie wrócę do I fazy, od jutra icon_neutral.gif



jak wracasz do I fazy , znaczy że chcesz jeszcze schudnąć?

ja ciągne jeszcze tą druga fazę ... nałożyłam dziś make up do pracy po bladowyglądającym bezmakijażowym weekendzie.... i wcale nie jest tak źle ... aż tak bardzo mi sie paszcza nie zapadła tudzież nie widać kiedy jestem umalowana ... znaczy chyba do tych 60 dojade jak sie uda ... icon_mrgreen.gif
Link do komentarza
a ja odkryłam jak po miesiącu jeść serek wiejsko nadal i bez odruchu wymiotnego ... kupuje sobie takie przyprawy do salatek w małych torebeczkach .... różne są: koperkowo ziołowy , czy paprykowy ... dodaje pół łyżeczki , sól, pieprz do serka i szamam ... icon_biggrin.gif

Cytat

no a zdjęcie? gdzie? w koszuli lub bez - obojętnie icon_smile.gif



ja dostałam mms'em ... ale jeno popiersie ...
Link do komentarza
z serii : przekąski dukana .... icon_biggrin.gif
pieczywko - bułeczka dukana ....
oczywiście wypróbowałam , wersję ze słodzikiem i jogurtem ..... pyyyyycha ..... icon_smile.gif

Potrzeba:

- 2-3 łyżki otrąb (2 owsiane, 1 pszenna)
- 1 jajko
- 1 łyżka serka homo nat. lub jogurtu naturalnego lub chudego mleka
- płaska mała łyżeczka proszku do pieczenia
- słodzik - 2-4 tabletki rozgniecione (zależy czy ktoś lubi mało czy bardzo słodkie) lub sól lub inne przyprawy wg uznania (np. cebulkę granulowaną)



Wszystko wymieszać i do mikrofali na moc 700 (max) na 4-5 min.
Można też płaski placek "ulać" na talerzu i po wyjeciu z mikrofalowki przekroić sobie na dwie części/kromki.

Porcja na 1 dzień ..... wykorzystana jest cała dozwolona dzienna ilość otrąb ...
Link do komentarza
Kurde zerknąłem na test dukana i wychodzi mi błyskawiczny spadek wagi w porównaniu z prognozowanym icon_eek.gif tzn prognozowany jest średnio 14 dag /dzień a ja gubię 29 dag dziennie. jakby się to utrzymało to 7 listopada dobrnę do celu icon_eek.gif
Link do komentarza
Wiesz moje wszystkie diety w życiu zawsze trwały 3 miesiące i tym razem się to potwierdza icon_eek.gif W tym czasie dochodzę do minimum i po prostu mdleje nie mam siły chodzić po schodach itp. I wiem że już nie schudnę bo nie ma z czego. Ciekaw jestem jak tym razem będzie.
Link do komentarza
Cytat

Ty lepiej nie mdlej bo se krzywde zrobisz ..... icon_rolleyes.gif
ja zażywam teraz witaminki ..... nie ryzykuje .... bo faktycznie mi się coś niedobrego z serduchem dzieje .... ni wiem czy to z osłabienia czy z nerwowości ... trza mi w przyszłym tygodniu iść do lekarza ....
badania se porobię ogólne czy wsjo ok ....



Spoko wiesz samopoczucie to mam ok ale o witaminach muszę jakichś pomyśleć
Link do komentarza
33 dzień diety -10,3 kg icon_biggrin.gif
Mierzyłem moje fajne dzinki rozmiar L34 W 34 do których się właśnie odchudzam,kiedyś kupiłem i tak gwałtownie przytyłem że są z metkami nie używane icon_redface.gif . Więc mierzyłem przed dukanizmem i mieściłem się do kolan, tydzień temu już cały ale na wcisk, - nic to myślę sobie będzie jeszcze ok icon_wink.gif . No ponieważ waga okazała się łaskawa więc dziś podejście następne i owszem lepiej ale jeszcze trochę. Czytam na tej metce, a tam jest jak wół napisane L 34 W 33.. icon_evil.gif
Nie ma dziwu że się nie zmieściłem to są spodnie "podwymiarowe" .
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...