Skocz do zawartości

Odchudzanie


Recommended Posts

Cytat

Tak patrze na moją Kocillę i dochodzę do wniosku , że koty mają najlepiej bo: na zimę tyją na maxa potem na wiosnę trochę sexu i znowu są slim. Fajnie mają ... icon_mrgreen.gif



jakie najlepiej? trochę seksu i tylko na wiosnę icon_wink.gif oj Piotruś icon_wink.gif Ty współczuj temu kotu

Tak sobie pomyślałem jeszcze, mając na uwadze co napisał Gaweł,
że może, żeby trochę schudnąć więcej, to może zacznę seks uprawiać, jak myślicie?


icon_wink.gif
Link do komentarza
Cytat

18-sty dzień diety ....... nadal 65 kg .... czyli w sumie od początku zawzięcia - 5 kilo w dół ...... icon_rolleyes.gif



To gratulacje icon_biggrin.gif

Cytat

A ja ciuchowo już wróciłam do normy - tzn mieszczę się w dżiny przedciążowe, nawet te ciut ciasnawe... Tylko bluzki wszelakie chyba nowe muszę pokupować... z wiadomych powodów...



też gratulacje podwójne- z wiadomych powodów icon_mrgreen.gif
Link do komentarza
Cytat

Ci którzy mnie znają osobiście mogą ocenić czy jest duża różnica, w końcu 10 kg to sporo.

Zrobiłem sobie fotkę, i jak ?

Brak obrazka



Zazdraszczam,
do takiego efektu to mi brakuje z worek cementu do zrzucenia pomijając czuprynę. icon_mrgreen.gif
Link do komentarza
Cytat

Ci którzy mnie znają osobiście mogą ocenić czy jest duża różnica, w końcu 10 kg to sporo.

Zrobiłem sobie fotkę, i jak ?

Brak obrazka




Wiesz ... to , żeś przystojniak to wiesz ... i już Ci mówiłam , i nie będe się powtarzać .... icon_lol.gif
natomiast co do całokształtu ..... REWELACJA , słonko ..... rewelacja .... icon_biggrin.gif
pewnie, że widać różnicę ... 10 kilo to dużo ..... jeszcze raz gratuluję .... icon_smile.gif
a , to ja tez zaraz wkleje moje zdjęcie odchudzone o 5 kilo .... a co , pochwalę się ... jeno musze poczekac az ktos przyjdzie i mi zrobi ... icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

kurcze ... ale ja chciałabym jeszcze tak z piątkę ... mam nadzieje, że jeszcze cos uda mi się zrzucić ... na razie waga w miejscu ... icon_rolleyes.gif


Potem, drugą, trzecią i z Dagusi kości zostaną pociągnięte skórką - kobieto Ty masz biust, a on swoje waży więc się nie umartwiaj tylko trzymaj wagę, a może cosik jeszcze przy okazji spadnie jak nie to też dobrze.
Link do komentarza
Cytat

Potem, drugą, trzecią i z Dagusi kości zostaną pociągnięte skórką - kobieto Ty masz biust, a on swoje waży więc się nie umartwiaj tylko trzymaj wagę, a może cosik jeszcze przy okazji spadnie jak nie to też dobrze.



tylko jedna piątke ..... obiecuję.... icon_lol.gif


Cytat

to króla i królową balu jesiennego już mamy...



jasne , jasne ... Piczman jak najbardziej tak - nie mam przeciwwskazań ... co do mnie - zdecydowanie nie ....
preferencje mam ukształtowane , ale jest kilka lasek forumowych tudzież żon forumowiczów na których można bardziej oko zawiesić.... icon_biggrin.gif
Link do komentarza
dajcie lepiej jakies zdjecia w bikini (Piczman - moga byc krotkie spodenki), to wtedy ocenimy ...
...czy faktycznie przydaly Wam sie te diety na cos ,czy to tylko taka sciema ... --- icon_razz.gif

a tak powazniej mowiac ,to - GRATULEJSZYN icon_mrgreen.gif - mnie tez udalo sie schudnac 4 kg. !
(...co prawda to nie 10 kg- ale mam w koncu swoja idealna ,wymarzona wage ! cool.gif )
Link do komentarza
Cytat

dajcie lepiej jakies zdjecia w bikini



po moim trupie .... za dużo kompleksów .... icon_redface.gif icon_lol.gif

Cytat

mnie tez udalo sie schudnac 4 kg. !
(w koncu mam swoja idealna ,wymarzona wage ! cool.gif )



to też fajny wynik ..... życzę powodzenia .... icon_biggrin.gif
a tez jesteś na Dukanie czy jakiejś innej diecie?


Cytat

a tak poważnie - acia dobrze napisała, biust swoje waży, a fajnie, że jest icon_smile.gif
chcesz go stracić? bo te następne 5 kg może właśnie w biust uderzyć... a szkoda by było icon_cool.gif



a wiesz .... wcale bym się nie obraziła, jakby było trochę mniej .... w zasadzie już jest .... jeden rozmiar , a jak cieszy ... icon_mrgreen.gif
ja tam wolałabym miec jak inne maja -jak bara na ten przykład ... sportowo , bezproblemowo ... icon_biggrin.gif
Link do komentarza
...juz jakis czas temu odstawilam calkowicie mieso (wszelakie !)
... jak musialam to jadlam ciemne pieczywo (ale tez tylko dwa razy w tyg. dwie kromki na sniadanie ! ) no i slodycza powiedzialam bye bye - oczywiscie ! (napoje slodzone,jak np. cola tez zaliczam do slodyczy !)
slodycze zastapilam owocami icon_smile.gif
jednym slowem ,posilki male ,zdrowe i dosc czesto ... do tego S P O R T (zapisalam sie na silownie !) icon_smile.gif

acha: uzaleznilam sie od zielonej herbaty icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

...juz jakis czas temu odstawilam calkowicie mieso (wszelakie !)
... jak musialam to jadlam ciemne pieczywo (ale tez tylko dwa razy w tyg. dwie kromki na sniadanie ! ) no i slodycza powiedzialam bye bye - oczywiscie ! (napoje slodzone,jak np. cola tez zaliczam do slodyczy !)
jednym slowem ,posilki male ,zdrowe i dosc czesto ... do tego S P O R T (zapisalam sie na silownie !) icon_smile.gif



szacun , kochana .... szacun .... przede wszystko to co robisz jest zdrowe .... a nie jak u mnie - pełna desperacja .... icon_redface.gif
Link do komentarza
Cytat

u mnie - pełna desperacja .... icon_redface.gif



daga nie piernicz, robisz to dla siebie i dobrego samopoczucia. Wszystkie krzywdy wynagrodzisz sobie z nawiązką pełnym zadowoleniem z (fajnych jak już widać) efektów.

Cytat

to może zacznę ....? a ile tego pijecie?



ze 3 duże szklanki dziennie u mnie. Dwie w pracy (chyba że pije ziołową) i wieczorem jedna. Na początku piłem bardziej wodnistą, teraz goryczka zupełnie mi nie przeszkadza, dlatego parzę mocniejsze. I sypana. Z torebki się nie liczy icon_wink.gif
Link do komentarza
Cytat

daga nie piernicz, robisz to dla siebie i dobrego samopoczucia. Wszystkie krzywdy wynagrodzisz sobie z nawiązką pełnym zadowoleniem z (fajnych jak już widać) efektów.



no dla siebie , dla siebie .... a dla kogo mam ? icon_biggrin.gif
przeca nie narzekam .... ciesze się z tego co osiągnęłam ... i chcę jeszcze ... icon_smile.gif

Cytat

ze 3 duże szklanki dziennie u mnie. Dwie w pracy (chyba że pije ziołową) i wieczorem jedna. Na początku piłem bardziej wodnistą, teraz goryczka zupełnie mi nie przeszkadza, dlatego parzę mocniejsze. I sypana. Z torebki się nie liczy icon_wink.gif



mam taką, liściastą ... w domku ... gorzka jest straszliwie ... icon_redface.gif
ale - w sumie .... warto sie poświęcić chyba .... zamiast trzeciej i czwartej kawy ... i na zdrowie wyjdzie ... icon_wink.gif
Link do komentarza
Daggulka - latwo nie bylo...
Poczatek mojej diety byl wrecz okrutny : ciagle czulam sie glodna... :-/
..a slodycze (zwlaszcza czekolada i ciasteczka ) snily mi sie po nocach !!! hehe
...ale z czasem bylo coraz lepiej icon_smile.gif



...teraz jest naprawde dobrze i mam nadzieje ,ze juz tak pozostanie icon_wink.gif

- co do zielonej herbaty ,to ja wypijam przynajmniej dwa duze kubki -a tu o jej wlasciwosciach i sposobie parzenia:
http://www.naturaherbaty.pl/herbata-zielona.html

http://www.herbata-zielona.herbaty.net.pl/...-zdrowotne.html

-Dagga- jak jest zbyt gorzka ,to sprobuj z cytryna (lipton ma dobry smak) - ja wybralam Clipper Tee;-)
Link do komentarza
Cytat

...teraz jest naprawde dobrze i mam nadzieje ,ze tak juz pozostanie icon_wink.gif



no widzisz .... a ja bym tak nie potrafiła .... łasuch ze mnie jest straszny na słodkości ... ja mogłam na dietach obiadu nie zjeść dlatego, żeby móc zjeśc coś słodkiego (coby kalorie się zgadzały icon_lol.gif ) ... na dukanie można jeść specjalne słodkości .... icon_wink.gif
Link do komentarza
Cytat

to prawda, że od zielonej herbaty pojawia się osad na zębach?
w ogóle od herbaty się pojawia, a od zielonej szczególnie icon_rolleyes.gif

racer - pokaż zęby! icon_smile.gif



od nie picia i nie jedzenia tez się osad pojawia. Zęby się szczotkuje, wtedy można jeść wszystko icon_wink.gif

Moim absolutnym faworytem jest zielona sypana z limonką. Bez cukru smakuje jak słodka i ma bajeczny smak. Kupuję na wagę w sklepie tylko z herbatami i kawami.
Link do komentarza
Cytat

od nie picia i nie jedzenia tez się osad pojawia. Zęby się szczotkuje, wtedy można jeść wszystko icon_wink.gif



no coś Ty... naprawdę? icon_eek.gif icon_wink.gif

właśnie poczytałam trochę w necie o tych zębach po zielonej, trzeba po każdym piciu porządnie umyć ząbki icon_smile.gif

ja piję dziennie 1 zieloną i 1 czerwoną /sypane/, ale zębów po każdym piciu nie myję icon_rolleyes.gif
Link do komentarza
Cytat

no coś Ty... naprawdę? icon_eek.gif icon_wink.gif

właśnie poczytałam trochę w necie o tych zębach po zielonej, trzeba po każdym piciu porządnie umyć ząbki icon_smile.gif

ja piję dziennie 1 zieloną i 1 czerwoną /sypane/, ale zębów po każdym piciu nie myję icon_rolleyes.gif



Nie stresowałbym się tym zanadto. W pracy trzymam płyn do płukania jamy ustnej, ale szczotka z pastą? icon_smile.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...