Skocz do zawartości

Odchudzanie


Recommended Posts

Cytat

Bajdełej, prawdę mówiąc, z takim poziomem błyskotliwości stać Cię na lepszy opis niż 3 kropki.


ale te kropki... szeroki wachlarz możliwości... a ile niedopowiedzeń, zagadek, tajemnicy... "co ona miała na myśli ??? ... z takim poziomem to nie mogą być po prostu trzy kropki"....
Link do komentarza
Ja dzis jako ta chora mam odstepstwo od diety i bede pozerac babeczke z budyniem w polewie z kawuska - wlasny wypiek, pychota. A na obiada kluseczki z brokula i serkiem gorgonzola mniaaaam same kalorie. A co tam raz na pol roku mozna poszalec z kaloriami i tak w weekend na palcu bud sie spali;D


...Dla trzykropkowcow... - nie klocic mi sie tutaj bo po dupie debe lac!!! icon_biggrin.gif
Link do komentarza
dziś mija 15-sty dzień diety proteinowej ..... 4 kilo w dół na diecie , wcześniej jeden w tył ... znaczy w sumie mam 5 kilo mniej .... jeszcze 5 i fajrant ..... icon_mrgreen.gif
jestem w szoku , że tak sie tej diety trzymam ... zero odstępstw .... wszystko jak trza ( z wyjątkiem tego jednego nieszczęsnego loda icon_lol.gif )
pewnie też dlatego, że mam ostatnio sporo na głowie ... nie mam czasu i siły myśleć o jedzeniu .... no i zmieniłam myślenie ..... odwróciłam role .... kiedyś żyłam żeby jeść .... teraz jem żeby żyć.... icon_wink.gif
Link do komentarza
Cytat

Mi też udaje się tego trzymać. Widzę, a właściwie coraz mniej widzę brzucha. Głównie o to chodzi. Węglowodany tylko w dniu ćwiczeń siłowych, ale w ograniczonej ilości.



A te węglowodany to co konkretnie?
Link do komentarza
A ja chudnę i jestem zadowolony i to dość szybko,z tym że mam obawy bo przy obecnym ubytku wagi 4,5 kg w 12 dni obwody że się tak wyrażę nieźle sie zmniejszyły bardziej niżby utrata wagi na to wskazywała. Imam zonk bojak wynika z testu dukana na necie to mam jeszcze z 20 kg do zrzucenia icon_eek.gif .Nie wiem czy wytrwam,czy to ma sens i czy to w ogule bezpieczne
Link do komentarza
Cytat

A ja chudnę i jestem zadowolony i to dość szybko,z tym że mam obawy bo przy obecnym ubytku wagi 4,5 kg w 12 dni obwody że się tak wyrażę nieźle sie zmniejszyły bardziej niżby utrata wagi na to wskazywała. Imam zonk bojak wynika z testu dukana na necie to mam jeszcze z 20 kg do zrzucenia icon_eek.gif .Nie wiem czy wytrwam,czy to ma sens i czy to w ogule bezpieczne



też to zauważyłam, że obwody spadają .... szybciej niż waga ..... icon_eek.gif
spodnie w rozmiarze 40 nosiłam kiedy ważyłam 60 kilo .... teraz ważę 65 i wlazłam w 40-stkę.... icon_rolleyes.gif
ale , nie rozmyślam tak intensywnie nad tym - ważne , ze jest 5 mniej niż było .... icon_mrgreen.gif
Link do komentarza
racer , zrobilam .... znalazłam angielskojęzyczną wersję .... łatwiej mi jakoś niż na francuszczyźnie icon_biggrin.gif
masz tu link .....
http://forum.dieta-dukan.pl/viewtopic.php?f=50&t=627
jestem tam zalogowana... się nie udzielam , ale dużo czytałam .... icon_smile.gif

zrobiłam test z wagą wyjściową jaką miałam zanim zaczęłam, czyli 69 kilo .....z testu wynika , że powinnam ważyć prawidłowo 62 kg czyli 7 kilo mniej .... i że odchudzenie do tej wagi zajmie mi 48 dni .... faza stabilizajcji wagi czyli trzecia powinna trwać 69 dni ....
czyli za sobą mam już 17 dni , a schudłam na samym dukanie 4 kilo ..... czyli chudnę zdecydowania za szybko icon_eek.gif
z tym, że ja chcę ważyć 60 .... czyli jeszcze 5 do zrzucenia .... zobaczę co mi z tego wyjdzie ... icon_rolleyes.gif
Link do komentarza
Cytat

Tak patrze na moją Kocillę i dochodzę do wniosku , że koty mają najlepiej bo: na zimę tyją na maxa potem na wiosnę trochę sexu i znowu są slim. Fajnie mają ... icon_mrgreen.gif



a kastraty? icon_confused.gif??: bo mój już 6,5kg waży, a ma rok i 3 miesiące. też go na dukana muszę chyba niedługo...

ja zrobiłam sobie test i Pan Dukan kazał mi się w głowę popukać, no chyba, że bardzo chcę, to do końca września bym osiągnęła wymarzoną wagę. ale nie wiem, czy chcę.. znaczy chcę, ale nie mam motywacji jakoś ciągle icon_rolleyes.gif


Cytat

moja idealna waga to 63,9 kg. osiągnę ją już 23 września icon_lol.gif



no, akurat na zlot jak znalazł icon_lol.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...