Skocz do zawartości

Odchudzanie


Recommended Posts

racer - Ty widzisz, a nie grzmisz? icon_eek.gif prezesie naszego klubu - toć kara się należy
co najmniej 10 klapsów, włochatą niebieską łapą, ma się rozumieć... icon_twisted.gif

Cytat

przyszłam po karę ..... pozwalam wytrzaskać się po pustej głowie .....
2 dni obżarstwa bo to już nawet nie była konsumpcja .... boję się stanąć na wagę icon_redface.gif



chociaż... nie... wróć.... racer - czemu nie możesz na jedzenie patrzeć? icon_rolleyes.gif
czyżby też rozpusta kulinarna? a może Wy razem, co? przyznawać się i to już icon_lol.gif

powoli tracę zaufanie do moich forumowych autorytetów... zaczynam wątpić... icon_rolleyes.gif

icon_wink.gif
Link do komentarza
No naprawdę ja. W łikend dbałem bardzo mocno o dietę. Chcę oczyszczający dzień zrobić, dać czasem odpocząć trzeba żołądkowi. Tobie elutek jak idzie? Przez dwa miesiące 4 kg. To chyba dobrze? Zachowane dobre tempo, nie wykańczam się i nie będzie w związku z Tym efektu jakiegoś tam.
Link do komentarza
Cytat

a wracając do tematu - czy ktoś tu się jeszcze odchudza? ale tak naprawdę... icon_rolleyes.gif icon_razz.gif



no, tak naprawdę to ja od dzisiaj mam znowu mocne postanowienie poprawy... bo jesień idzie i wtedy to dopiero masakra będzie..
na śniadanie owsianka (płatki+otręby+pestki dyni i słonecznika, kilka rodzynek, mleko), po 12-tej lód sorbetowy (64kcal), zamiast drugiego śniadania, po 15-tej resztka lecza i dobrze by było poprzestać na tym, ale to muszę sobie jakieś zajęcie na popołudnie wymyślić, żeby nie kusiła lodówa icon_confused.gif
Link do komentarza
Cytat

Komunikat rady nadzorczej klubu.

Idzie jesień, ludzie zaczynają tyć, grubieć, zwiększać obwody, stają się brzydsi. Jeśli jeszcze nie masz dobrych nawyków żywieniowych- ostatni gwizdek! Jeśli nie uda się w lato wyrobić dobrych nawyków, nie ma na to szans kiedy zrobi się chłodniej.




no tak, ale jak się te nawyki nabierze za pomocą takich sezonowych warzywek, owoców, dostępnych "prosto z drzewa", chudego mięska z grilla na świeżym powietrzu, itp., to potem, w sezonie zimowym, jest baaaardzo trudno je utrzymać. icon_sad.gif

Cytat

Dzień zupny /gdzie z = d/. Małżonek dostanie żurek z kiełbasą /a niech tyje w cholerę/ a małżonka... chyba napiję się wody....
elutek, większość kobiet całe życie sie odchudza... tak naprawdę...



a ty zjedz żurek.. ale bez kiełbasy.. też jak woda icon_wink.gif
Link do komentarza
Siema !
Wczoraj zeżarłem rybę i warzywa z nowego parowaru icon_biggrin.gif

Brak obrazka
Brak obrazka

Sprzęt bardzo dobrej jakości, wygląda lepiej niż metalowy Tefala, którego oglądałem w sklepie.
Pięknie się prezentuje, ładnie świeci i robi co trzeba!
Rano jeszcze jajko zarzuciłem na jeden "palnik".
Rewelka !!!!

Zalety :

Dobra jakość
Super wygląd
Możliwość gotowania 1 z 3 pól
Łatwa obsługa
Zajmuje dość mało miejsca
Po zakończeniu gotowania włącza się funkcja podtrzymania ciepła na 40 minut
Jest cichutki
Koniec gotowania wszystkich pól jednocześnie

Wady :

Brak wyłącznika, świeci się ( dość mocno) póki jest podłączony do sieci
Wysoka cena nowego ( choć uważam że warto)
Mycie takie sobie

Moje spostrzeżenia będę dopisywał bo dopiero jeden obiad ugotowałem icon_razz.gif

Najbardziej podoba mi się to że wrzucam co trzeba, włączam i idę sobie coś robić w ogrodzie, wracam po godzinie a ciepły i zdrowy obiad czeka :biggrin:

Bardzo udany zakup.
Polecam wszystkim odchudzającym się i chcącym zdrowo jeść.
Jeszcze raz chciałbym podziękować Gawłowi za pomoc !!!

Pozdrawiam icon_mrgreen.gif
Link do komentarza
a ja dałam ciała .... od zeszłego weekendu imprezowego impas mnie nie opuszcza .... nadal boję się stanąć na wagę... icon_redface.gif
starsza córa mnie obciachu narobiła ..... jest w domu od niedzieli i codziennie wieczorem ponad 30 minut pomyka na steperze ... po czym mówi : mamo , Twoja kolej ... a mama przy wareczce i kompie .... wstyd normalnie .... icon_redface.gif
trza sie zebrać do kupy i podjąć resztkami godności z powrotem walkę .... co ja gadam - odwieczną wojnę .... icon_rolleyes.gif

Piczman .... Ty toś sie chopie zawzion .... icon_eek.gif
Link do komentarza
Cytat

a ja dałam ciała .... od zeszłego weekendu imprezowego impas mnie nie opuszcza .... nadal boję się stanąć na wagę... icon_redface.gif
starsza córa mnie obciachu narobiła ..... jest w domu od niedzieli i codziennie wieczorem ponad 30 minut pomyka na steperze ... po czym mówi : mamo , Twoja kolej ... a mama przy wareczce i kompie .... wstyd normalnie .... icon_redface.gif
trza sie zebrać do kupy i podjąć resztkami godności z powrotem walkę .... co ja gadam - odwieczną wojnę .... icon_rolleyes.gif

Piczman .... Ty toś sie chopie zawzion .... icon_eek.gif



Oj zawzion jak nie przestanie to laski go zgwałcą na stojąco bo juz będzie z Niego mega ciacho icon_lol.gif

Cytat

Bardzo udany zakup.
Polecam wszystkim odchudzającym się i chcącym zdrowo jeść.
Jeszcze raz chciałbym podziękować Gawłowi za pomoc !!!

Pozdrawiam icon_mrgreen.gif



Nie ma za co , ciesze się że się udało i że jesteś zadowolony. icon_biggrin.gif

Gdybyś czegoś potrzebował to mam fajne mety zakupowe na allegro. icon_wink.gif
Link do komentarza
wlazłam na wagę ..... woła o pomstę do nieba normalnie ... tydzień obżarstwa , dwa kilo w górę .... mam ochotę się puknąć w ten swój pustostan i zapytać mózgojada czy chociaż sznureczek od uszu tam jeszcze dynda .... icon_evil.gif

postanowione .... ide na proteinową .... na normalnej NŻ z moim brakiem silnej woli daleko nie zajdę ..... ja muszę mieć ściśle określone reguły i żadnej furtki.....
wiem, że obciąża nerki, wiem że po tygodniu bede miała odruch wymiotny na widok serka wiejskiego light i cycków z kurczaka .... wiem to wszystko ..... ale też wiem, ze chcę schudnąć i wyglądać jak człowiek a nie jak cholera baleron .... icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif

uffff ... wykrzyczałam to z siebie ... a jestem na siebie tak wk..... że nie macie pojęcia ..... icon_redface.gif

no to jechane ...... idę do sklepu ..... słodzik mam (cały czas używam do kawy) , trza mi kupić odtłuszczone mleko , tuńczyk w sosie , chudy twaróg, jogurty zero .... zobacze czym jeszcze dysponuje wiejski sklepik .... przez weekend jakoś na tym przeżyję ..... w poniedziałek zrobię zakupy porządne .... icon_biggrin.gif

podstawowy minus ..... zero warki ... i to jest w tym wszystkim najgorsze .... icon_sad.gif

kto jest jeszcze na dukanie ....?
sąsiadka była u mnie przed chwilą .... miesiąc na dukanie i 7 kilo mniej za zadku - faktycznie ją na twarzy wciągło .... ino pozazdrościć.... ja też tak chcę..... icon_rolleyes.gif
Link do komentarza
Daga relax easy calm down itd... Nie jesteś gruba na prawdę schudłaś i choć nigdy ja Cię grubej nie pamiętam to nie szalej popatrz na pozytywy. Niektóre "kobiety" pomimo nienagannej figury i cery oraz ubioru i make up niestety nie mają tego czegoś na co głownie zwracają uwagę mężczyźni czyli ..... sexapilu a ty spoko masz to coś i na prawdę niema się czego przejmować. Np masz super biust to nie wystarczy icon_mrgreen.gif (po co go psuć?)
Z doświadczenia wiem że elektroniczna waga wariuje jak baterie w niej siadają wię: wymień baterie zważ sie i zrób sobie last warka wekend. Chcemy mieć na forum naszą sexowną normalną DAGĘ a nie sfrustrowaną "naszą szkapę" icon_mrgreen.gif
A tak nawiasem mówiąc ta dieta z tymi serkami and chicken cicen możesz mi na priv podesłać. Plis. icon_redface.gif
Link do komentarza
Cytat

Daga relax easy calm down itd... Nie jesteś gruba na prawdę schudłaś i choć nigdy ja Cię grubej nie pamiętam to nie szalej popatrz na pozytywy. Niektóre "kobiety" pomimo nienagannej figury i cery oraz ubioru i make up niestety nie mają tego czegoś na co głownie zwracają uwagę mężczyźni czyli ..... sexapilu a ty spoko masz to coś i na prawdę niema się czego przejmować.



naprawdę się tak nie czuję ..... ale dziękuję za dobre słowo dobry człowieku ..... icon_redface.gif

byłam na zakupach ... mam pełną lodówkę białek bez tłuszczu: jogurty czyste i owocowe zero procent tłuszczu bez cukru , mleko 0% , budynie , tuńczyk, twaróg chudy ..... itd .....
do tego kupiłam se w aptece to co się dodaje co wody - co tak teraz reklamują w saszetkach - agua slim ....mam motywację żeby tą butelkę dziennie wciągnąć, bo z tym to u mnie masakra ..... mało piję.....
acha .... wyobraźcie sobie , że nigdzie w sklepach nie ma skrobii kukurydzianej niezbędnej w tej diecie do choćby wypieków ..... w Czechach po to cholerstwo byłam i ukryło się pod nazwą Gustin z firmy Dr.Oetker ... no ale mam - teraz już słodkości mogą dla mnie nie istnieć ... jutro se zrobie ciasto jogurtowe z Dukana i sie bede bezczelnie opychać bo mi wolno ... icon_mrgreen.gif


Piotr ..... tu masz link do tej diety ..... ludziska naprawdę na niej chudną ..... po kilkanaście/dziesiąt kilo .....
http://www.google.pl/url?sa=t&source=w...cK0K5ZLRjlEJHYw

ja tak spektakularnych efektów nie oczekuję, bo mam do zrzucenia raptem niecałą dychę ..... ale - może się uda .... icon_rolleyes.gif

Cytat

Np masz super biust to nie wystarczy icon_mrgreen.gif (po co go psuć?)



no ja Cie prosze ...... oddałabym chętnie jakieś dwie literki : F i G ..... icon_lol.gif
Link do komentarza
Kurna, pozwoliłam sobie zerknąć na tą dietę... fajnie wygląda tylko wina brak... chyba póki co zostanę przy mojej MŻ... tym bardziej, że od połowy września wracam do roboty i mam silne postanowienie zapisania się na fitnesa jakiegoś... coby się uelastycznić... Ja tam cię daggulka na żywczyka nie widziałam /może kiedyś.../ ale gaweł ma rację /a ja rzadko rację mężczyznom przyznaję.../ sexapil to nie kościcta dojpa ino to coś w mózgu...
Link do komentarza
Cytat

Ja tam cię daggulka na żywczyka nie widziałam /może kiedyś.../ ale gaweł ma rację /a ja rzadko rację mężczyznom przyznaję.../ sexapil to nie kościcta dojpa ino to coś w mózgu...



kościstą to ja nigdy nie byłam i nie grozi mi być .... bez obaw .... icon_biggrin.gif
a co do sexapil'u .... naprawdę powiem Wam, że też raczej nie ..... mam nieco dziwną budowę ciała , do tego pyskate czasem bezczelne i dominujące ze mnie babsko .... faceci nie lubią takich kobit ..... icon_lol.gif
ale - jest na forum kilka babeczek które mają naprawdę ogromny sexapil .... nie chcę wymieniać z nicków .... ale jakbym była chopem to na pewno zwróciłabym na Nie uwagę.... icon_biggrin.gif


Cytat

Daga no nie sprowadzaj sie do kategorii kobiety "B" tzn bez cycków icon_mrgreen.gif icon_mrgreen.gif



no coś Ty ..... E to wcale nie jest mało ..... ale G jak u mnie to jest zdecydowanie za dużo ... icon_lol.gif


25,28 ..... tyle wynosi teraz moje bmi ..... kiedy ( w domyśle - jeśli) dopnę swego to będzie 22,31 icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

kościstą to ja nigdy nie byłam i nie grozi mi być .... bez obaw .... icon_biggrin.gif
a co do sexapil'u .... naprawdę powiem Wam, że też raczej nie ..... mam nieco dziwną budowę ciała , do tego pyskate czasem bezczelne i dominujące ze mnie babsko .... faceci nie lubią takich kobit ..... icon_lol.gif
ale - jest na forum kilka babeczek które mają naprawdę ogromny sexapil .... nie chcę wymieniać z nicków .... ale jakbym była chopem to na pewno zwróciłabym na Nie uwagę.... icon_biggrin.gif


nie kochana, nie nie lubią a się boją... faceci boją się kobiet, przy których wypadają blado...
Link do komentarza
no kurcze, Daga, a na ile planujesz dni I fazę? wytrzymiesz bez warzyw i owoców? i to teraz w sezonie? ja byłam dwa dni na białkowej i miałam dość, tak mnie ssało do tego, że nie dało rady, jak się dorwałam trzeciego dnia, to całego kalafiora wciągnęłam nosem prawie! icon_smile.gif

natomiast mam przyjaciółkę, która zjechała już na Dukanie 18kg, zostało jej jeszcze 2kg i jest nią zachwycona i uważa, że jest to najlepsza dieta, jaką poznała, a odchudza się pół życia. uważa, że najważniejsze dla niej jest to, że nie chodzi głodna, może jeść ile chce, tyle że wszystko oczywiście zgodnie z założeniami tej diety. no i na przykład ona bardzo dobrze się czuje, nie ma żadnych efektów ubocznych, a miała wcześniej chory żołądek i wątrobę i trochę się obawiałyśmy, czy jej nie zaszkodzi, ale nie.
najgorszy minus diety? nie może pić alkoholu, ale ja to jej akurat za plus uważam icon_biggrin.gif , a słyszeć w końcu jej szczęśliwy głos (mieszka za granicą) przez telefon, to naprawdę coś wspaniałego ;0)

Link do komentarza
Cytat

molytek .... tak sobie myślę 5 ... jak wytrzymam to 7 .....

ja już raz przerabiałam dukana .... ciężko mi było i zrezygnowałam .... cóż - nie ma co się zniechęcać - do trzech razy sztuka ... icon_biggrin.gif



zaczynasz od jutra?
ale wiesz, że jakbyś się chciała ściśle tej diety trzymać, to cie załapie ona na zlocie? icon_wink.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...