Skocz do zawartości

Odchudzanie


Recommended Posts

Cytat

Może być w tym seksrosariacie/sekretariacie. Żeby nie było, że za ładne oczy...
Kwalifikacje odpowiednie posiadam.



No powiem że jestem pod wrażeniem icon_eek.gif że coś takiego jest . Widziałem taki kurs masażu egzotyczno-erotycznego oraz ćwiczenie sztucznego uśmiechu icon_mrgreen.gif
Link do komentarza
Daga lepiej niby na kolację zjeść biały chudy serek icon_smile.gif A ja wczoraj o mało co nie zjadłam takiej właśnie goloneczki icon_cool.gif ,zaserwowali ja za późno i byłam tak napchana że pomimo tego ,ze tak mi do piwka pasowała odpuściłam sobie .Potem była za zimna icon_confused.gif??: A jakiś dziwaczne zachciewajki miałam icon_rolleyes.gif mięsko ,ciasto mięsko cukiereczki a potem śledzik icon_eek.gif Grzeszyć tak nie zamierzam często, ale mam nadzieję ,że spaliłam większość szalejąc na parkiecie do 2. icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

Za dużo pracy icon_sad.gif

Wczoraj kolega przywiózł mi bardzo niepopularne, trudno dostępne piwo z innego kontynentu, żeby nie psuć sobie smaku (miałem tylko jedno i chciałem je pić jak najdłużej...) to nic nie jadłem.

A czytałaś o diecie proteinowej?




nie czytałam .... ja byłam na tej diecie .... po 3 tygodniach miałam odruch wymiotny na widok serka wiejskiego, twarogu, jogurtów, piersi z kurczaka i szprotek wędzonych ... icon_wink.gif

to jest dieta dla osób które maja dużą nadwagę .... bardzo obciąża nerki, dlatego ludziom jak ja - którzy maja do zrzucenia 8 kilo jej nie polecam ...
Link do komentarza
Idealne jest skompletowanie diety w której będzie niedobór kalorii, np. o 500 kcal mniej niż wynika z zapotrzebowania!
Jeśli ćwiczymy to automatycznie musimy więcej zjeść z zachowaniem tego co wyżej.
To jest połowa sukcesu.
Druga połowa to ilość węgli i białek.
A tłuszcze tylko rano, te zdrowe oczywiście !


Ćwiczenia, czy to siłowe czy tlenowe również sprzyjają zmniejszeniu tkanki tłuszczowej.
Tutaj jest bardzo ważna regularność !!!
Link do komentarza
pytanie ... komu mam przywalić za klikanie na plusik pomocnych porad w tym dziale, hę?
i mówię serio ... bez jaj , panowie i panie ... wyżyć sie proszę w tej gestii w wątkach tematycznych ...
mam 33 punkty a fachman ze mnie jak z koziej doopy trąba ... jeszcze raz mi ktos w tym temacie naicśnie na zielono to ma w palnik ... icon_evil.gif
Link do komentarza
Cytat

Daga, może jednak komuś pomagają twe sugestie, kto Cię tam wie. No nic, to jutro maraton po parku mnie czeka. co najmniej 1,5h



tak, ale to jest forum budowlane - i chodzi o pomocne porady w tematach budowlanych ... gadać se możemy i o pierdołach i o odchudzaniu ... i do tego nic nie mam ....
ale wyobraź sobie ... przychodzi na forum nowa osoba ... patrzy : daggulka -33 razy pomogła i co mysli? "pewnie babsko ma wiedze" ... a tu doopa ... wiedza może jest ... ale nie o tym co trzeba ...
o to mi chodzi ...

a co do biegania -
ja Ci juz mówiłam, że Ty masochista jesteś ... icon_mrgreen.gif
ja się tylko ciesze, że Ty gdzieś blisko mnie nie mieszkasz .... bys mi pewnie nie odpuścił i bym musiała kroku dotrzymywać biegając po tych parkach ... icon_lol.gif
Link do komentarza
wczoraj tylko 700kcal ... nie chciało mi sie jeść w ogóle icon_redface.gif
ale za to zjadłam zdrowo , bo na obiad wędzoną rybkę ...

dziś już mam za sobą aktivię na śniadanko ... ponieważ siedze do 17 w pracy - to w porze obiadowej kupię sobie jakąś gotową sałatkę , np. z tuńczykiem ...
witaminki sobie kupiłam musujące - raz dziennie coby nie popaść w jakieś niedobory ...

waga ani drgnie ... tak jak wczoraj ... ale listonosz mi powiedział, że ładnie wyglądam i jakby - chudziej icon_mrgreen.gif
faktem jest , że od zlotu jestem lżejsza o 2 kilo ... mała rzecz, a cieszy ... icon_smile.gif

postanowienie : ważyć się będę tylko raz w tygodniu ....

jak postępy u pozostałej populacji odchudzaczy? icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Ja zwaliłem prawie 8 kilo, teraz waga stoi od 2 tygodni ale przestałem ćwiczyć i pić BCAA .
Od kilku tygodni jem tylko chleb orkiszowy, wreszcie można go kupić w Leżajsku !
Zaraz sprawdzę ile tych kalorii dziennie jest teraz, myślę że nie więcej niż 2 000 licząc już z piwkiem icon_razz.gif

Z grzeszków to czasem mi się zdarzy przechwycić danonka z lodówki icon_rolleyes.gif
Poza tym jem ryż dość późno !
No ale czasami się nie da inaczej ,,,

Reszta według planu icon_smile.gif
Link do komentarza
jak spowiedź to spowiedź....uczciwie ...

ja dziś małą avtivie na śniadanie .... 100kcal
kawe - z cukrem i mlekiem ... 30kcal
kole 13 - serek pleśniowy ...350kcal
kole 15 - mleczną kanapke (sorrrrry - za słodycze dałabym se paznokcie poobgryzać icon_redface.gif )...140kcal
teraz - kilka truskawek .... 30 kcal
to daje 650 kcal
w domku zjem sobie warzywka na parze .... a na wieczór na napad głodu mam kapustkę kiszoną


Link do komentarza
Przypominam obwieszczenie

Lista członków Klubu KzG (forget about the fat belly)

1. racer - board member, President KzG
2. Piczman - board member, starszy spec. ds operacyjnych (senior operating officer)
3. Etka
4. daggulka - public relations
5. dżempel - hostess
6. retro - Minister of Propaganda

Do obsadzenia mamy jeszcze:
- human resources management (sugestie przyjęcia bądź odrzucenia kandydatur)
- Customer Experience Manager (nie wiem co to znaczy)
Link do komentarza
Cytat

jak spowiedź to spowiedź....uczciwie ...

ja dziś małą avtivie na śniadanie .... 100kcal
kawe - z cukrem i mlekiem ... 30kcal
kole 13 - serek pleśniowy ...350kcal
kole 15 - mleczną kanapke (sorrrrry - za słodycze dałabym se paznokcie poobgryzać icon_redface.gif )...140kcal
teraz - kilka truskawek .... 30 kcal
to daje 650 kcal
w domku zjem sobie warzywka na parze .... a na wieczór na napad głodu mam kapustkę kiszoną


icon_eek.gif Biedny Rogalik Daga zdmuchniesz kołdrę icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

odpuściłam sobie kapustkę ..... ale pochłonęłam chyba z pół kilo truskawek za to.... na szczęście tylko 27 kcal w 100g...


Właśnie siedze nad druszlakiem z truskawkami. Głodna jestem jak pies. Wsunęłabym ze dwie pajdy chleba. Tymi truskawkami to se tylko żołądek denerwuje. Ale trudno. Wytrzymam do sniadania.
Link do komentarza
Cytat

ja nie jestem głodna .... ale mam obniżenie nastroju .....
zawsze jak jestem na diecie - to wpadam w jakąś depreche paskudną i nerwowa jestem .... pewnie z braku czegośtam w organiźmie - najpewniej czekolady .... icon_evil.gif icon_razz.gif



Akurat icon_mrgreen.gif Jak czegoś brak to niekoniecznie czekolady, może jakiśinny detal który poprawi natrój i odchudzi z deko icon_biggrin.gif icon_redface.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...