Skocz do zawartości

Odchudzanie


Recommended Posts

Cytat

No to ja może za tego gońca będę?? icon_cool.gif
Tyle, że sami widzicie jak zap...am i gie z tego icon_sad.gif
A by się z 7-8 przydało wyrzucić precz!

A tak w ogóle to się witam w tym wewontku icon_smile.gif



Baśka a co ty chcesz zrzucać??? icon_eek.gif
Link do komentarza
Cytat

Ojjjj mam, mam niestety...
Jak się całe życie ważyło 50-55 (max!!!) to te 64 to porażka jest icon_sad.gif.
A jaki stres przeżyłam kupując strój na wakacje icon_eek.gif icon_rolleyes.gif



ja całe życie ważyłam 58 ... ale w tej chwili 60 by mnie zadowoliło ...
hm ... no to dobra ...
składam deklarację .....
do zlotu wrześniowego będę ważyć 60 kilo .... przy czym wbije sie w rozmiar 38 ....
howkh .... icon_biggrin.gif

rzetelnie bedę wpisywac tu każda zjedzona krówke icon_wink.gif i każdy nadprogramowy kieliszek wina ...

założenia:
1000-1200 kcal w 4 posiłkach dziennie
słodycze ograniczyć do max. dwóch czekoladek dziennie
ruch - wieczorkiem steper , rowerek, spacery z psem ...
Link do komentarza
Cytat

A właśnie to ma być podstawowy warunek członkostwa- spowiedź. Wyznajemy wszystkie dietetyczne grzechy i pokornie przyjmujemy skarcenie celem odbycia pokuty. Co Wy na to?




dobra ... niech tak będzie ... żebyście mogli mi nakopać jak się będe chciała poddać tudzież podnieść na duchu w chwili słabości ... icon_biggrin.gif

dzisiejsze zakupy weekendowe będa wyglądały inaczej niż zwykle ... icon_wink.gif
musze omijać biedronkę z drażami i czipsami icon_sad.gif
Link do komentarza
Cytat

rzetelnie bedę wpisywac tu każda zjedzona krówke icon_wink.gif i każdy nadprogramowy kieliszek wina ...


Ja zeżarłam dzisiaj drożdżówkę z jabłkiem, ale to sie nie liczy, bo zeżarłam zanim zapisałam się do klubu.
Słodyczom mówię - nie. Zupełnie. I mogę nie jeść, jak się zaprę ( nie mylić z zaparciem). I nie będę jeść białego chleba.
Dziś na obiad mam mielone z inyka zrobione na parze.
Najgorzej z tym ruchem. Basen raz w tygodniu moge zadeklarować, aerobik odpada, rower odkurzę.
Link do komentarza
no to moja spowiedź. Mam jakieś 167 cm wzrostu. Ważyłam kiedyś nawet i 52 kg ale byłam wtedy chuda i absolutnie nie chce do tego wracać. Kończac studia miałam jakieś 59-60 i to było super, idealna waga dla mnie (mam taka mocniejsza budowe chyba )Teraz po 2 dzieci mam 68. A chciałabym mieć póki co z 64. Ratuje mnie to że bardzo lubię ruch, fitness i sport. A gubi...
słodycze rzadko ja tak sobie lubie słodkie, moge nie jeśc
piweczko. Grillki. Biały chlebek. Jedzenie wieczorami (w dzień nie mam czasu...)
dziś za cały dzień:- jedna kromka razowa i dwie bułki grahamki z białym serem i pomidorem
na obiad porcja ryby, surówka i jedna łyżka ziemniaków. Ale wczoraj jadłam sałatkę a dziś wazyłam więcej icon_sad.gif Nie jest dla mnie problemem utrzymac wagę- ale zrzucić- niestety tak icon_sad.gif
Link do komentarza
fajny klub macie duzo lepszy niz radio M...ja.fajny jest grillek(sosy obowiazkowo),bronislaw(w sensie piwko-bronek),walnac sie na kanapie po robocie i poserfowac(pilotem),witamin pojesc tez fajnie(ogranicza sie do kapusty wookolo golonki),ale bardzo ciezko te nasze trudy jedzenia zgubic...Moja mama powtarza zawsze: synu ty nigdy nie bedziesz szczuply(chyba jakas wrozka czy cos...)szczuply nie jestem ale jakos sie pocieszam ze biegam tylko nie daje rady dzien w dzien ale 4 razy w tygodniu to i owszem.Fakt samopoczucie super ale waga stoi jak zamarznieta.Widze jednoczesnie ze strasznie czas ze mna polecial.?Obecnie 36 wiosen i szronem niewazkim sie pokrywam jak i melioracja na twarzy jakby gestrza sie pojawia.Alkohol i pewnie(raz sie zyje),jaranko juz 11 lat mnie nie robi wiec mam z glowy,sex jak najbardziej czasem az nad program,to chyba budowa mnie tak zjada-hehehe...Pozdrawiam
Link do komentarza
Cytat

A właśnie to ma być podstawowy warunek członkostwa- spowiedź. Wyznajemy wszystkie dietetyczne grzechy i pokornie przyjmujemy skarcenie celem odbycia pokuty. Co Wy na to?



Dobra, więc zaczynam.
Czytam Was od początku, alem grzeszny (co wiecie) więc nie zabierałem głosu. Poza tym letko mię wnerwia, żeście wszystkie funkcje w Zarządzie rozdzielili beze mię. A ja na prostego członka się już nie nadaję ( icon_biggrin.gif ). Tyle, że mam problem, więc potrza porady.
Otóż ja przestaję jeść wyłącznie wtedy, kiedy piję. Jak myślicie, to jest dobry sposób na odchudzanie? Jak dobry, to trza mię dokooptować do Zarządu. Wtedy mogę schuść.
Link do komentarza
Cytat

Dobra, więc zaczynam.
Czytam Was od początku, alem grzeszny (co wiecie) więc nie zabierałem głosu. Poza tym letko mię wnerwia, żeście wszystkie funkcje w Zarządzie rozdzielili beze mię. A ja na prostego członka się już nie nadaję ( icon_biggrin.gif ). Tyle, że mam problem, więc potrza porady.
Otóż ja przestaję jeść wyłącznie wtedy, kiedy piję. Jak myślicie, to jest dobry sposób na odchudzanie? Jak dobry, to trza mię dokooptować do Zarządu. Wtedy mogę schuść.



No to witam.Musze przyznac ze bardzo niesmialo przystapilem do kolka naszego rozancowego ale jak teraz widze nie jestem sam tym smielej zaczynam polewac bo przeciez najwazniejsza jest WAGA...Pozdrawiam zartobliwie
Link do komentarza
Lista członków Klubu KzG (forget about the fat belly)

1. racer - board member, President KzG
2. Piczman - board member, starszy spec. ds operacyjnych (senior operating officer)
3. Etka
4. daggulka - public relations
5. dżempel - hostess
6. retro - Minister of Propaganda

Do obsadzenia mamy jeszcze:
- human resources management (sugestie przyjęcia bądź odrzucenia kandydatur)
- Customer Experience Manager (nie wiem co to znaczy)

Na zgłoszenia oczekuje się do poniedziałku. W poniedziałek rozstrzygnięcie konkursu. Od przyszłego tygodnia rozpoczynamy ścisłą dietę według procedur określonych w regulaminie który wymyślę też w poniedziałek. Edytowano przez racer (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

Lista członków Klubu KzG

1. racer - członek zarządu, prezes KzG
2. Piczman - członek zarządu, starszy specjalista ds operacyjnych
3. Etka
4. daggulka - dział windykacji
5. dżempel - hostessa
6. retro - minister propagandy



Etka - seksrosariat
Reszta - Ok. Ja się zastrzegam, że na prostego członka - to ja się nie nadaję. icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Ale się ośmiałem icon_mrgreen.gif
Niezła jazda się tu zrobiła.

Gawel zalicytowałeś czy sam mam licytować ?
Pytam bo nie chcę nieporozumienia dzięki któremu kupie drożej icon_wink.gif
Fajnie że klub się powiększa, muszę jeszcze 5 kilo zwalić i dzięki Wam mi się uda !
Póki co trzymam się zasad, zero cukru,zero słodyczy,zero białego chleba !
Przyzwyczaiłem się ,,,

Daga, zmienił bym założenia.
Po pierwsze policz zapotrzebowanie, podawać maile jeśli ktoś jeszcze chce, wyślę program który liczy w kilka sekund.
Uważam że minimum 1500 kcal i ZERO SŁODYCZY ! Edytowano przez Piczman (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

Daga, zmienił bym założenia.
Po pierwsze policz zapotrzebowanie, podawać maile jeśli ktoś jeszcze chce, wyślę program który liczy w kilka sekund.
Uważam że minimum 1500 kcal



poproszę ....
daggulka@interia.pl

1500 kcal to za dużo chyba ... ja mam strikte siedzący tryb życia niestety ....
wczoraj było 900 kcal ... bo nie miałam czasu zjeść kolacji ... icon_rolleyes.gif

Cytat

i ZERO SŁODYCZY !



buuuuuuu ..... icon_cry.gif
Link do komentarza
Cytat

Do obsadzenia mamy jeszcze:
- human resources management (sugestie przyjęcia bądź odrzucenia kandydatur)
- Customer Experience Manager (nie wiem co to znaczy)

Na zgłoszenia oczekuje się do poniedziałku. W poniedziałek rozstrzygnięcie konkursu. Od przyszłego tygodnia rozpoczynamy ścisłą dietę według procedur określonych w regulaminie który wymyślę też w poniedziałek.



no to może na któreś reflektuje rijswijker lub kropeczka_ns , albo PeZet??
także zgłaszali akces z tego co mi przemknęło.... icon_rolleyes.gif
Link do komentarza
Cytat

Retro źle mnie zrozumiałeś.
Nie chodzi o trzymanie się jakiejś ilości kalorii.

Wierzcie lub nie ale Ja według kalkulatora powinienem zjeść 3 tyś kcal każdej doby !!!
I zjadając tyle chudnę cały czas.



No ja wiem dlaczego i Ty wiesz... icon_biggrin.gif (znaczy: zajęcia w podgrupach)
Ale to już nie dla mnie icon_sad.gif
A Ciebie dopiero TO czeka... icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

Spadam na Wesele a tam ,,,

Sałatki, ciasto, tort, kupę miecha i wszystko bez ograniczeń icon_razz.gif

I tak co tydzień, trzeba mieć silna wolę żeby się odchudzać blink.gif



Piczman .... Ty masz chyba jakieś zapędy masochistyczne icon_eek.gif icon_lol.gif

zrobiłam zakupy odchudzające .....
kalarepka , wędzony terwal, truskawki, jogurty naturalne , i ponieważ pogoda nie sprzyja jednak grillowaniu - na obiad będzie dietetyczny gulasz z wołowinki i pieczarek z kaszą.... małż już ma minę skazańca .... uwielbia kiedy się odchudzam i gotuję kaszę lub ryż zamiast ziemniorów... icon_lol.gif

stanęłam na wagę .... 68kilo .... a przed zlotem było 70 ...icon_eek.gif
znaczy muszę więcej imprezować ..... icon_lol.gif
zostało mi do zrzucenia 8 kilo .... i dużo i mało .... icon_rolleyes.gif
Link do komentarza
Cytat

Ale wytłumacz o co chodziło icon_rolleyes.gif



Napisalem ze sexu mam nawet ponad program,wiec ktos zaczal dociekac jak to z tym sexem jest,wiec ja zaczalem podejrzewac czy to nie moja zona brunetka(matka jedynaka)z sasiedniego pokoju koresponduje ze mna poprzez forum muratora ze swego laptopa ...Teraz jak to czytam to wydaje sie zawile ale nie umiem inaczej wytlumaczyc lub mnie to przerasta.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...