Skocz do zawartości

Odchudzanie


Recommended Posts

u mnie od stycznia (bo wtedy mnie szlag trafił) zeszło 5 kg . Teraz wspomagam córcie w jej odchudzaniu , słowo wspomagam jest na miejscu (bo bardzo ściśle się nie trzymam diety i nie ćwiczę icon_redface.gif ) zresztą jej też tak bardzo nie katuję (boję się efektu jo-jo )Najważniejsze oduczyć od głupowatego jedzenia słodyczy i podjadania icon_redface.gif
Link do komentarza
Rano po wszystkich zabiegach. Od kiedy zacząłem biegać, robię już (uwaga) 12o krotnie większy dystans, od tego, który robiłem rozpoczynając akcję! Wcześniej trochę pod górę i wracałem zziajany, a teraz już dwa kółka wokół dużego parku. Znajomi uważają, że jedno kółko to sukces.

I co ciekawego zauważyłem: nie chce mi się tyle jeść. Autentycznie jem mniej prawie o połowę i to wystarczy!
Inaczej trochę sprawa się ma w dni, kiedy ćwiczę na siłce, po ćwiczeniach muszę przyjąć dużo ilość białek i wtedy trochę się zmuszam icon_wink.gif

Polecam bieganie ze dwa razy w tygodniu. Ilość ruchu jest współmierna do dobrego samopoczucia.
Link do komentarza
Ja w dół nadal, choć po zlocie byłam kg w górę icon_redface.gif
I pączków nie jem, choć czasem mam straszną ochotę... na zlocie się za to Najdroższej Yetowej ciasta najadłam (które niestety dla mej wagi było jak zwykle bezbłędnie niebiańskie w smaku )

Wieczorem też mam tak z 1,5 kg więcej niż rano, więc ważę się rano, bo jakoś bardziej optymistycznie mnie to nastraja...
Link do komentarza
Cytat

Ja w dół nadal, choć po zlocie byłam kg w górę icon_redface.gif



mam kilogram w dół ... nie stosuję diety ... po prostu nie chce mi się jeść ... upał robi swoje ... icon_rolleyes.gif
tak jeszcze z 9 kilo i mogłabym nawet sie chyba sobie na zdjęciach podobać (czytaj: zlotowych icon_lol.gif )... a może nawet w lustrze ... icon_rolleyes.gif icon_lol.gif

skoro już jest kilogram w dół i wczoraj i dziś odżywiam się zdrowo (jogurcik płynny na śniadanko , lekki lunch , na obiadek kawałek rybki wędzonej tudzież biały chudy serek, kolacja to jabłuszko) ... to może warto by to kontynuować ... hm ... zastanawiające .... icon_rolleyes.gif
to co ... próbujemy? kto ze mną coby mi raźniej było? icon_rolleyes.gif
Link do komentarza
Cytat

mam kilogram w dół ... nie stosuję diety ... po prostu nie chce mi się jeść ... upał robi swoje ... icon_rolleyes.gif
tak jeszcze z 9 kilo i mogłabym nawet sie chyba sobie na zdjęciach podobać (czytaj: zlotowych icon_lol.gif )... a może nawet w lustrze ... icon_rolleyes.gif icon_lol.gif

skoro już jest kilogram w dół i wczoraj i dziś odżywiam się zdrowo (jogurcik płynny na śniadanko , lekki lunch , na obiadek kawałek rybki wędzonej tudzież biały chudy serek, kolacja to jabłuszko) ... to może warto by to kontynuować ... hm ... zastanawiające .... icon_rolleyes.gif
to co ... próbujemy? kto ze mną coby mi raźniej było? icon_rolleyes.gif




Ok spróbujmy tylko zjem te czipsy co właśnie jem icon_redface.gif i odbędę imieniny u mamy i na prawdę trzeba się wziąć bo już dupa jak Brazylia na prawdę icon_redface.gif
Link do komentarza
Wyjaśnię na szybko bo temat znam.
Parowar, 4 strefy które gotują niezależnie.
Ustawiasz inny czas dla każdej potrawy.
Co najważniejsze to urządzenie wie jak długo co gotować.
Są obrazki więc proste w obsłudze !
Tak się załącza że kończy się gotować wszystko w jednym czasie.
Funkcja podtrzymywania ciepła.

Inne parowary tego nie mają, ten jest rewelacyjny, kosztuje niemało bo ok. 350 zł ale i tak dla mnie rewelacja.

Ostatnio jak spróbowałem łososia z warzywami na parze to stwierdziłem że to rewelka.
I chyba mniej się syfi w kuchni icon_rolleyes.gif
Link do komentarza
Cytat

Wyjaśnię na szybko bo temat znam.
Parowar, 4 strefy które gotują niezależnie.
Ustawiasz inny czas dla każdej potrawy.
Co najważniejsze to urządzenie wie jak długo co gotować.
Są obrazki więc proste w obsłudze !
Tak się załącza że kończy się gotować wszystko w jednym czasie.
Funkcja podtrzymywania ciepła.

Inne parowary tego nie mają, ten jest rewelacyjny, kosztuje niemało bo ok. 350 zł ale i tak dla mnie rewelacja.

Ostatnio jak spróbowałem łososia z warzywami na parze to stwierdziłem że to rewelka.
I chyba mniej się syfi w kuchni icon_rolleyes.gif


350zł to nie jest bardzo ostro. Moi rodzice kupili jakieś badziewie w tesco za 200zł, co to się do niczego nie nadaje. A gdzie można kupić ten parowar?
Link do komentarza
Niestety w sklepach go nie ma.
Dostępny na Allegro.pl lub w Necie.
Nawet ciężko spotkać z końcówką europejską do gniazda.
Nie mam i nie widziałem na żywo !
Ale mi się spodobał !
Znalazłem za 239 zł powystawowy, mam już taki ( powystawowy) ekspres ciśnieniowy w domu i jest ok.
Jedynie delikatne ryski były.
Ekspres działa już 4 lata icon_smile.gif

Chyba się zdecyduje bo spodobało mi się gotowanie na parze.
Link do komentarza
Cześć grubasy! To jak jest z Wami, zakładamy klub i kończymy z grubastwem? icon_smile.gif Mogę zająć się prezesowaniem i pobieraniem składek członkowskich. Składki będą tak duże, że nie starczy już kasy na jedzenie. To mój plan. Za odłożone pieniądze ze składek kupi się alkohol, butelki się sprzeda i będą środki na rozwój klubu.
Link do komentarza
Cytat

Cześć grubasy! To jak jest z Wami, zakładamy klub i kończymy z grubastwem? icon_smile.gif Mogę zająć się prezesowaniem i pobieraniem składek członkowskich. Składki będą tak duże, że nie starczy już kasy na jedzenie. To mój plan. Za odłożone pieniądze ze składek kupi się alkohol, butelki się sprzeda i będą środki na rozwój klubu.



niezły plan .... icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

w dwa dni 300 g mniej.
O jakiej porze się ważycie? Rano na czczo? Przed ee, czy po ee? Kidy waga jest bardziej miarodajna??


Ważyc należy się rano, zaraz po przebudzeniu i uwolnieniu płynów. icon_biggrin.gif
O odchudzaniu wiem wszystko. Teorie mam w małym palcu z praktyką mi nie wychodzi.
Zapisuje się do klubu . Ze składek proponuje zakupić również po łańcuchu i kłódce do założenia na lodówkę.
Link do komentarza
może być goniec .... pod warunkiem, ze kase będe w tej pogoni od ludzi zbierała .... icon_mrgreen.gif
sama osobiście zobowiązuje się również do egzekwowania w/w płatności , a także wymierzania kar w zakresie nie dopełniania obowiązków finansowych , proponuję biczowanie na środku placu na gołe ciało - oczywiście po uprzednim przywiązaniu do pala ...
jednakowoż z dobrego serca li tylko mogę karać winnych członków .... natomiast karanie winnych członkiń pozostawiam do podziału wśród aktywu .... icon_mrgreen.gif
Link do komentarza
Cytat

Niestety w sklepach go nie ma.
Dostępny na Allegro.pl lub w Necie.
Nawet ciężko spotkać z końcówką europejską do gniazda.
Nie mam i nie widziałem na żywo !
Ale mi się spodobał !
Znalazłem za 239 zł powystawowy, mam już taki ( powystawowy) ekspres ciśnieniowy w domu i jest ok.
Jedynie delikatne ryski były.
Ekspres działa już 4 lata icon_smile.gif

Chyba się zdecyduje bo spodobało mi się gotowanie na parze.



Ja juz tez na alledro u tych wystawców kupowałem jest ok na prawde a mozna upolowac za psi pieniądz, aha siora mowila ze reklamacje uwzgledniają jak cos sie rozpodanie kasa do zwrotu
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...