Skocz do zawartości

Kto buduje bez kredytu?


Recommended Posts

9 godzin temu, joks napisał:

U mnie się zdarzyło , 4 miesiące jeździłem na wózku .Lekarze już na mnie postawili krzyżyk ale ja raczej z tych ,, miętkich '' nie jestem i dokończyłem co miałem dokończyć i mieszkam .:D

Ciebie to nawet tępą siekierą nikt nie dobije :icon_mrgreen: jesteś starej daty, nie do zdarcia :D

Edytowano przez mhtyl (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
  • 2 lata temu...

Wszystko zależy kto ile dostał kredytu i co budował. My z mężem rozbudowywalismy letniak po jego dziadku. Kredytu dostaliśmy nie wiele bo 80tys , wcześniej mąż miał kilka zł odłożone, i kupowaliśmy sukcesywnie materiały. Ponadto ja jeszcze dobierałam w banku pieniędzy,około 30 tys a jak się wprowadziliśmy to większość rzeczy była na raty. Niestety nie mieliśmy możliwości wziąć hipoteki tak jak większość ludzi, ale jak już mieliśmy założone podłogi, uruchomione odgrzewanie,to przyszliśmy spać na przysłowiowym materacu, a w zasadzie to na podłodze bo nawet materaca nie mieliśmy. Około miesiąca zeszło zanim przyszły nam meble kuchenne, narożnik, łazienkę robiliśmy w trakcie. Jedynie córka miała swój pokój urządzony.

Poza tym oczywiście jeszcze z każdej wypłaty się coś dokupowało, a teraz już tylko ulepszamy.

W planach jest jeszcze wykończenie poddasza bo póki co w użytku jest tylko parter 55m :) 

Link do komentarza
  • 7 miesiące temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...