Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Czyszczenie marmuru, trawertynu, granitu + impregnacja.


lakszmi

Recommended Posts

Krystalizacja marmuru, trawertynu; doczyszczanie i impregnacja granitu.

Witam!
Usługi wykonujemy dla klientów indywidualnych i firm na terenie całego kraju od 2002 roku.

Zajmujemy się doczyszczeniem pobudowlanym, i impregnacją kamieni naturalnych. Krystalizacja marmuru jest trwałą ochroną przed zabrudzeniami które mogą wniknąć wniknąć w posadzkę. Poprawia kolorystykę podłogi podkreślając naturalne piękno marmuru. Krystalizacja marmuru jest pierwszym krokiem następnie posadzkę należy zaimpregnować odpowiednimi środkami- konserwacja marmuru. Podobnie traktuje się trawertyn.

Ochronie przed zniszczeniem i zabrudzeniami poddać należy również granit i piaskowiec. Impregnacji można poddać rówież gres matowy i polerowany.

W razie pytań zachęcam do kontaktu:

Firma Lakszmi
ul. Maczka 35/2
52-201 Wrocław
biuro@lakszmi.com.pl
www.lakszmi.com.pl
Link to postu
Cytat

Ciekawa oferta, bo marmur lubi łapać różne brudy i trudno je później usunąć!


Marmur
Z marmurem i trawertynem sprawa jest trudna ponieważ impregnacja hydrofobowa nie chroni ich tak do końca. Z tego względu do ochrony stosujemy, w końcowym etapie, bardzo twarde woski.

Dzięki za wpis Jolka3 icon_smile.gif
Link to postu
 • 2 tygodnie temu...
Jak myć pielęgnować marmur?

Specjalnie dla Państwa, dla naszych obecnych i przyszłych klientów, rozbudowaliśmy nasz serwis internetowy o porady. Opisujemy w jaki sposób należy myć marmur, pielęgnować, w jaki sposób przeprowadza się krystalizację marmuru trawertynu.

Znajdą się tam również informacje dla zwolenników posadzek granitowych.

Serdecznie zapraszamy icon_biggrin.gifczyszczenie posadzek przemysłowych
Link to postu
 • 9 miesiące temu...
 • 4 lata temu...
Oferta bardzo interesująca! Uważam jednak, że każda firmę trzeba sprawdzić,a ta nie została mi polecona przez znajomych. Obecnie sam korzystam z firmy Gravit-renowacja.pl i jestem usatysfakcjonowany z wykonanej przez nich pracy! Gorąco Polecam
Link to postu
Cytat

(...) Obecnie sam korzystam (..)Proponuję żebyś napisał swoją reklamę i nie wcinał się komuś bo to nie ładnie. Rozumiem, że nie masz roboty ale to nie powód by spamować czyjeś ogłoszenia. Ostatnio widziałem Waszą reklamę na wyświetlaczu lodówki a jutro pewnie będzie na opakowaniu frytek w zamrażarce icon_cool.gif

Trochę klasy koledzy z Gravit, tylko trochę klasy i dobrej roboty a klienci przyjdą sami a Wy nie będziecie musieli się błaźnić.
Link to postu
 • 6 miesiące temu...
 • 2 miesiące temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
 • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

 • Najnowsze posty

  • Dzień dobry, mam problem z ogrzewaniem podłogowym w mieszkaniu w bloku. Ogrzewanie zapewnia miejska ciepłownia. Generalnie problem w tym, że grzejniki działają i normalnie grzeją, a podłogówka już nie,  Ciśnienie wody ok 2 barów, przeprowadziłem odpowietrzanie automatyczne poprzez włączenie programu w pompie WILO Para, w systemie są odpowietrzniki automatyczne. Podgłówka do tej pory działała normalnie i nagle przestała ? Proszę o sugestie czy przyczyną może być zapowietrzenie i konieczne jest odpowietrzenie za pomocą pompy ?
  • Raport o europejskiej energetyce opublikował brytyjski thnik-tank Ember. Pokazuje on, że w 2022 roku farmy wiatrowe i fotowoltaika wyprodukowały 22 proc. prądu w Unii Europejskiej. Po raz pierwszy w historii wyprzedziły gaz (20 proc.). Według celu unijnej polityki klimatycznej, do 2030 roku UE ma mieć 45 proc. prądu ze źródeł odnawialnych.  Wiatr i słońce już dawno wyprzedziły w produkcji energii węgiel, który odpowiadał za 16 proc. produkcji energii elektrycznej. Wzrost produkcji węgla był niewielki i czasowy. Ich udział w produkcji energii był w sumie wyższy o 1,5 punktu procentowego, ale już od września znów zaczął spadać. W ostatnich czterech miesiącach prądu z węgla było już o 6 proc. mniej niż w tym samym okresie rok wcześniej.  Z 26 bloków węglowych przygotowanych do uruchomienia z powodu kryzysu, siedem w ogóle nie zostało włączonych. Pozostałe pracowały na w sumie 18 proc. mocy. Zużyto tylko 1/3 zaimportowanego w 2022 roku węgla. Ember podkreśla, że kraje, które miały plany odchodzenia od węgla, nie zmieniły ich w obliczu kryzysu.   Dave Jones z Ember ocenił, że Europa "uniknęła najgorszych skutków kryzysu energetycznego". - Wstrząsy 2022 spowodowały małe drgnięcie energii z węgla i wielką falę wsparcia dla energii odnawialnej. Obawy o powrót węgla można pogrzebać - powiedział. Na powyższym wykresie widać, jak produkcja energii z wiatru i słońca (kolor zielony) rośnie od ponad 20 lat; wyprzedza spadający węgiel po 2018 roku, a teraz także gaz.   Według analizy Ember rekordowy wzrost produkcji prądu z fotowoltaiki (+24 proc.) i wiatru pomógł poradzić sobie z niedoborem elektrowni wodnych i jądrowych. Dzięki temu uniknięto dodatkowych 10 miliardów euro, które trzeba by wydać na gaz. Z powodu większej produkcji prądu z węgla emisje gazów cieplarnianych z energetyki wzrosły o prawie 4 proc., ale według analizy "mogłoby być znacznie gorzej". Źródła odnawialne zapobiegły znacznie większemu odbiciu węgla.  W poradzeniu sobie z kryzysem pomogło także oszczędzanie. Zapotrzebowanie na prąd spadło w ostatnim kwartale 2022 roku o 7,9 proc. Poszczęściło się nam także z pogodą - ciepła jesień i łagodna zima zmniejszyła zapotrzebowanie na energię.   Europa ograniczyła całościowe zużycie gazu - jednak w dużej mierze oszczędzał przemysł. W energetyce nie udało się go oszczędzić, a nawet zużycie lekko wzrosło. To jednak - zdaniem analityków - zmieni się "drastycznie" w kolejnych latach. Według Ember w 2023 roku rozbudowa energii wiatrowej i słonecznej przyspieszy w 2023 roku w odpowiedzi na kryzys. Wróci także duża część produkcji energii z francuskich elektrowni jądrowych oraz elektrowni wodnych. Nałożenie się tych czynników ma spowodować, że produkcja energii z paliw kopalnych ostro spadnie - nawet o 20 proc.  
  • Mogli te deszczułki dać do ławek patriotycznych, to by mieli w ciul bezpłatnej reklamy. Myślenie mają ograniczone, bez wyobraźni... 
  • Ten Venifloor to musi być koszmarny badziew, którego nikt nie chce kupować, skoro chwytają się tak głupiej szeptanej reklamy :D Forum muratora też zaspamowali, ale tam moderacja działa szybko.
  • Nie dogadali się...   Klient powinien zafugować, a piszący powinien wcześniej położyć płytki... Chociaż i fugowanie może popsuć wygląd dobrze ułożonych płytek...  
 • Popularne tematy

×
×
 • Utwórz nowe...