Skocz do zawartości

jadalnia


Supersaxo

Recommended Posts

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie temu...
nie chcę zakładać nowego tematu, więc pytam tutaj:
Chcę odnowić pokój 11 m2, do tej pory miałam takie meble pożal się Boże, komuna zabita dechami (sztucznymi). Myślałam o czymś klasycznym, ale boję się, że mój pokój jest na to za mały. Potrzebuję do niego łóżka, szafy, biurka, ze dwóch krzeseł / taboretów i jakiś mały stolik. Drewno, tylko drewno się liczy!
Moim marzeniem jest styl Shabby Chic, ale to pozostanie na zawsze mrzonką... Pewnie coś nowoczesnego, ale o klasycznej linii, żadnego stołka na jednej nodze, czy 'eklektycznego' stołu. Pomożecie? icon_smile.gif

Kurczaczki, właśnie zauważyłam, ze to jadalnia, ale może i tak znajdzie się jakaś dobra dusza, zlituje i pomoże icon_smile.gif
Link do komentarza
Jak ci się marzy Shabby Chic, to kup jeden, dwa stylizowane meble na Allegro (np. komodę i krzesło) i przemaluj z przecierkami. One zrobią ci klimat. Resztę mebli wybierz możliwie lekkich i prostych, żeby nie zagracić pokoju, mogą być białe lub w naturalnym kolorze drewna. Do tego dodatki - na łóżko narzuta i parę poduszek, na okno zasłona, lampka z fikuśnym abażurem i gotowe.
Za stolik kawowy służyć może np. kuferek - przy okazji coś w nim schowasz. Albo spraw sobie stoliczek składany, który gdy niepotrzebny, wrzucisz pod łóżko.
Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...
Cytat

A może jednak postawić na coś bardziej oryginalnego niż okrągły stół i parę krzeseł? Może spodoba Ci się taka stylizacja w drewnie:
Brak obrazka
z jednej strony wygląda nowocześnie, ale jednak też przytulnie i klasycznie. Może to być bardzo ciekawy pomysł na jadalnie właśnie.



A co w niej oryginalnego? Ława zamiast krzeseł - niezbyt wygodne, zwłaszcza tylko jedna.
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 6 miesiące temu...
  • 5 tygodnie temu...
Cytat

U mnie w domu to jest rozwiązane w ten sposób, tj. mamy dużą przestrzeń, gdzie jest mała kuchnia, część salonowa i jadalniana. Stół i krzesła mamy od stolarza z małej miejscowości w Wielkopolsce, na krzesła mówi "holenderskie", bo sporo ich eksportuje.

kuchnia_jadalnia_na_bud24.JPG



Ten stolik wraz z krzesłami sprawia wrażenie ścisku. Cała aranżacja jest jednak całkiem przyjemna icon_smile.gif
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...