Skocz do zawartości

prąd jak znależć


Recommended Posts

opisze wam historie może komuś się przyda w budynku gospodarczym mam piłę (kraizegę)na trzy fazy włączam i buczy a nie chodzi przeczyściłem całą jest też nowa więc powinna chodzić ale dalej buczy rozkręciłem mufy ale fazy są (sprawdzam próbówką) prześledziłem aż do zk na ulicy wszędzie jest prąd a piła buczy ponieważ znam się trochę na prądzie zrobiłem z żarówki próbnik na kabelki dotknełem jednym fazę a drugim zero na jednej fazie jest na drugiej jest na trzeciej słabo świeci pojechałem do energetyki opisałem że nie mam prądu ale oni pierwsze że jak pojadą i będzie po mojej stronie błąd to płace 100zł na drugi dzień przyjechali sprawdził próbówką i jest ok ja spużniłem się 10 minut musiałem jechać znów do nich 10 km w jedną stronę i udowadniać im ze nie mam nakręciłem film spojrzeli z pod byka ale przyjechali sprawdzili próbówką i jest a wyjęli takie urządzenie jak suszarka podłączyli i na jednej chodziła co raz słabiej stwierdzili że to kabel pęk i musiał przyjechać wykonawca i zrobić fakt jest taki jak udowodnisz to wygrałeś ile straciłem na paliwo w sumie jeżdziłem 3 razy po 20 km to nie zwrócili
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...