Skocz do zawartości

Pytanie o domek drewniany


Recommended Posts

Witam. Mam pytanie, czy w takim domku da sie mieszkac czy to tylko dom letniskowy?
http://www.allegro.pl/item932592560_domy_z...any_90_5m2.html
Jakie jeszcze koszty musialbym poniesc i orientacyjnie ile , aby sie wprowadzic.Zalozmy ze mam dzialke z wszystkimi mediami. Pytam bo zaciekawilo mnie to czy kwota ok 300tys (tyle kosztuje mieszkanie ok 60m2 w moim miescie) wystarczy na skromna dzialke i taki domek.Pozdrawiam i z gorydziekuje za odpowiedzi
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

Witam. Mam pytanie, czy w takim domku da sie mieszkac czy to tylko dom letniskowy?
http://www.allegro.pl/item932592560_domy_z...any_90_5m2.html
Jakie jeszcze koszty musialbym poniesc i orientacyjnie ile , aby sie wprowadzic.Zalozmy ze mam dzialke z wszystkimi mediami. Pytam bo zaciekawilo mnie to czy kwota ok 300tys (tyle kosztuje mieszkanie ok 60m2 w moim miescie) wystarczy na skromna dzialke i taki domek.Pozdrawiam i z gorydziekuje za odpowiedzi




Spokojnie da się mieszkać izolacja 15 cm wełny .Parter mógł by być wyższy na 2,60m a nie 2,50 m.

Ciekawe co z ogrzewaniem jakie zastosowano .Nie jest za wielki ale zależy ile osób liczy rodzina.

Ja zasadniczo nie jestem zwolennikiem domów drewnianych ze względu na palność ale wyszliśmy z takich domów w betony . icon_smile.gif

To może kupić domek ok.60m2 postawić w rogu działki i pomieszkać kilka lat a w centrum tej działki budować prawdziwy dom z garażem icon_cool.gif
Link do komentarza
Mój domek który sie aktualnie buduje jest tym o czym marzyłam....
ale
gdybym miała jeszcze raz budować chatke,to to marzenie bym zweryfikowała i zamiast maxów które będą kiedyś obite drewnem,postawiłabym dom z bala ...

ale może kiedyś na stare lata,gdy los mi sypnie większą ilość gotówki ( wiem - marzenie ściętej głowy .... ale gdyby.... icon_wink.gif ) to sobie taką chatkę postawie
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...