Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cytat

Tak też można - pojazd służbowy podjeżdża po sam balkonik, dyżurny ( może jeszcze nie emerytowany icon_biggrin.gif )
hyc przez barierkę wsiada so wagoniku i.... prosto do pracy



tylko ja mam wrażenie, że balkonik zakrywa całe tory icon_wink.gif więc może wagonik chodzi wahadłowo? podjeżdża zabiera i wraca? icon_wink.gif
Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...
  • 2 tygodnie temu...
  • 4 tygodnie temu...
Gość stach
Kurczę, może będę upierdliwy, ale tak zastanawiam się i zastanawiam i nie mogę zrozumieć, dlaczego ten wątek nazwany jest "czeski błąd" icon_redface.gif
Zawsze myślałem, że czeski błąd to przestawienie kolejności liter, cyfr, przez co wyraz wychodzi nie taki, jaki miał być, a numer telefonu przestaje być prawidłowy i dzwonimy na Berdyczów, zamiast do kochanki icon_redface.gif
A tu co icon_eek.gif ???
Wariacje niedoróbkowe i błotniste, ale co one mają poprzestawiane icon_confused.gif Coś mi się poprzestawiało icon_confused.gif A może nie mnie icon_rolleyes.gif
Link do komentarza
Cytat

Kurczę, może będę upierdliwy, ale tak zastanawiam się i zastanawiam i nie mogę zrozumieć, dlaczego ten wątek nazwany jest "czeski błąd" icon_redface.gif
Zawsze myślałem, że czeski błąd to przestawienie kolejności liter, cyfr, przez co wyraz wychodzi nie taki, jaki miał być, a numer telefonu przestaje być prawidłowy i dzwonimy na Berdyczów, zamiast do kochanki icon_redface.gif
A tu co icon_eek.gif ???
Wariacje niedoróbkowe i błotniste, ale co one mają poprzestawiane icon_confused.gif Coś mi się poprzestawiało icon_confused.gif A może nie mnie icon_rolleyes.gif


Nazwa tematu wzięła się chyba stąd, ze w pierwszym poście pokazane jest okno zamontowane - nieco inaczej. Jest przestawione i pewnie dlatego skojarzyło się panu T.B. Ot, taka moja próba zracjonalizowania (w sensie uczynienia racjonalnym).
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

Nazwa tematu wzięła się chyba stąd, ze w pierwszym poście pokazane jest okno zamontowane - nieco inaczej. Jest przestawione i pewnie dlatego skojarzyło się panu T.B. Ot, taka moja próba zracjonalizowania (w sensie uczynienia racjonalnym).


Dobrze, że nie zrobiłeś czeskiego błędu!
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
  • 4 tygodnie temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...