Skocz do zawartości

platformy cyfrowe tv


Recommended Posts

Jakie macie platformy cyfrowe w domach?
Ja do tej pory miałam "enkę" w której właśnie wypowiedziałam umowę i mam 3 miesiące na decyzję czy zawrzec nową (niedawno była promocja 48 zł za wszystkie kanały...) czy zmienic. Myślałam trochę o cyfrowym polsacie bo w sumie pakiet familijny ma całkiem fajne kanały i ze wszystkiego po trochę. Czy generalnie polecacie polsaty? Miałam od początku enkę więc nie miałam wogóle polsatu i go nie oglądaliśmy. Są tam fajne filmy i programy? Warto zmienic na polsat?
Link do komentarza
Cytat

no zastanawiam sięicon_smile.gif wadą enki jest brak polsatu:)



Ja mam Polsat od 10 chyba lat i mnie wystarcza pakiet za 37PLN nazywa sie familijny. Pewnie nie jest w nim zbyt wiele kanałów dostepnych na innych platformach, ale myślę że kazdy indywidualnie musi sobie wybrac co i za ile
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

mam enkę i polecam enkę ze względu na dużą ilość kanałów w hd, dążymy do tego aby posiadać telewizory hd - więc wybór jest prosty (jak dla mnie) oglądam dużo kanałów discovery i animal planet, no i tvn w hd tvp w hd - wszystko bez dodatkowych opłat
pozdrawiam


Podpisuję się! Ja też uważam, że enka jest najlepsza!
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Cytat

Wybrałem Polsat bo mają F-1 z Robertem Kubicą. Z reklamami PRZESADZAJĄ potrafią trwać nawet 20 min. Ale za to jak przegapimy jakiś program to Polsat zadba abyśmy mieli okazje jeszcze przynajmniej z 50 razy się załapać.


Nie wiem czy mnie zachęciłeś icon_mrgreen.gif
Link do komentarza
Cytat

Nie wiem czy mnie zachęciłeś icon_mrgreen.gif


Nie było moim zamiarem nikogo zachęcać, nie jestem na etacie w Polsacie. Ale tak sobię myślę że jak bym miał zaawansowaną sklerozę i częstomocz (czy jak to się tam nazywa) to wszech obecne powtórki i reklamy zupełnie by mi nie przeszkadzały.Wiem od znajomych że na innych platformach jest podobnie.
Link do komentarza
Cytat

Nie było moim zamiarem nikogo zachęcać, nie jestem na etacie w Polsacie. Ale tak sobię myślę że jak bym miał zaawansowaną sklerozę i częstomocz (czy jak to się tam nazywa) to wszech obecne powtórki i reklamy zupełnie by mi nie przeszkadzały.Wiem od znajomych że na innych platformach jest podobnie.


Nie, nie! Aż tak fajnie nie jest icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

A ja nie mam w domu telewizora (z wyboru). Uwierzcie mi. Świat jest dzięki temu piękniejszy.


Nie bierz tego do siebie , ale wielu z moich znajomych nie oglada telewizora z wyboru bądź sa tak zapracowani że nie mają czasu, a tymczasem są na bieżąco ze wszystkim co bylo na TVN lub POLSACIE
Link do komentarza
mam polsat cyfrowy ..... w zasadzie mąż ma , bo ja oglądam tv bardzo rzadko .... w zasadzie tylko wiadomości lub jak jest jakiś ciekawy film raz za ruski rok ....
w niedzielę na ten przykład na HBO lecą "Anioły i Demony" - na pewno obejrzę .... icon_biggrin.gif
wcześniej mieliśmy Canal+ ... ale nie było Polsatu , teraz mamy i polsat , i tvn i wszystkie które nas interesują ....
reklamy - jak wszędzie , w canal+ też lekko nie było....
Link do komentarza
Cytat

reklamy - jak wszędzie , w canal+ też lekko nie było....


Zgoda, ale Polsat jest w tej dziedzinie absolutnym rekordzistą. Mierzyłem czas! Łącznie z reklamą własnych programów potrafią męczyć ponad 20 minut!!! Absolutny odnotowany przeze mnie rekord to 24 minuty i kilkanaście sekund!!!
Link do komentarza
Cytat

Zgoda, ale Polsat jest w tej dziedzinie absolutnym rekordzistą. Mierzyłem czas! Łącznie z reklamą własnych programów potrafią męczyć ponad 20 minut!!! Absolutny odnotowany przeze mnie rekord to 24 minuty i kilkanaście sekund!!!


Musieli cię nieźle wkur..ć skoro takie badania prowadzisz! icon_lol.gif
Link do komentarza
Cytat

Zgoda, ale Polsat jest w tej dziedzinie absolutnym rekordzistą. Mierzyłem czas! Łącznie z reklamą własnych programów potrafią męczyć ponad 20 minut!!! Absolutny odnotowany przeze mnie rekord to 24 minuty i kilkanaście sekund!!!


Dla mnie to objaw patologiczny... no mniejsza z tym jaki! Jan_13 reszta na priv!
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Teraz ja stoję przed wyborem. Chcę mieć dwa tv w domu i na każdym co innego i nie wiem czy dobrze wybieram i kombinuję....

Enka w pokoju z kinem domowym pakiet za 54 zł + dekoder Hd z dyskiem

oraz Telewizja 40 kanałów i Internet 6144kb/s z TPSA do telewizorka w kuchni i komputera

Co Wy na taką konfigurację?

Link do komentarza
Ja mam Polsat od 4 lat - ale wkurza mnie powoli.
Bo za dekoder HD chcą ode mnie ponad 5 baniek.
A na co telewizor HD bez dekodera.
I jeszcze dodatkowo wkurza mnie że dekoder z nagrywarką ponad 3 bańki.
A najlepsze że albo ten albo ten.
Nie ma w ofercie dekodera i HD i nagrywarka w jednym.
Dlatego zastanawiam się nad e-nką, polsat zostanie za darmo na starym dekoderze (jest już mój dawno) -tylko na cholerę mi taka piramida deków, hm........
Link do komentarza
Colibeer ale w ence jest teraz ten multiroom chyba! Nie ma juz? Ja mam wszystkie pakiety za 48 zl ale dekoder ten najprostszy HD bez nagrywania. Możesz kupic sobie na drugi telewizor (jesli nie ma multiroom) dekoder na kartę za 150-200 zl i masz za darmo drugą telewizję. Ja mialam tak zrobic, mam niby telewizor w sypialni ale nie podlaczylam go:)i nie wiem czy go komuś nie oddam...
Link do komentarza
ja mam cyfrę ( nie dlatego że jest najlepsza, bo nie jestem pewna icon_rolleyes.gif )poprostu na moment w którym wybierałam i pod moje ówczesne kryteria była najlepsza. A konkretnie cyfra pozwalała mi jako jedyna rozciągnąć kabelki po domu i każdy może oglądać co chce .Fakt ,że do tej pory muszę jeszcze wynajmować jeden dekoder .Ale gdy ta umowa się skończy na koniec roku icon_cool.gif znowu wykupię roczny abonament promocyjny + dekoder i przez parę miesięcy będę mieć ful wypas. Nka przerażała mnie z wyborem konkretnych linii.albo film albo sport albo coś .Brakowało mi w niej małego mixa
Link do komentarza
Cytat

teraz jest mix. Mam wszystkie pakiety tematyczne za 48 zl:) Jak ja wybieralam to z kolei cyfra wychodzila znacznie drożej.



Wziąłem wczoraj ten Mini Polsat Cyfrowy za 9.90 zł do kuchni icon_wink.gif A teraz czekam na enkę z dekoderem hd z nagrywaniem za 54 zł wszystkie pakiety. Multiroom wchodzi w drugim kwartale ale to nie będzie tanie rozwiązanie więc nie ma co się nastawiać na takie cuś. Jak na razie Polsat będzie w kuchni i w salonie rządził icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

Colibeer ale w ence jest teraz ten multiroom chyba! Nie ma juz? Ja mam wszystkie pakiety za 48 zl ale dekoder ten najprostszy HD bez nagrywania. Możesz kupic sobie na drugi telewizor (jesli nie ma multiroom) dekoder na kartę za 150-200 zl i masz za darmo drugą telewizję. Ja mialam tak zrobic, mam niby telewizor w sypialni ale nie podlaczylam go:)i nie wiem czy go komuś nie oddam...


Multiroom w N miał być dawno, podobno ma być w 3 kwartale...
Ta druga telewizja to nie tak całkiem za darmo była by;-) trzeba wydać na dekoder, na kartę i opłacić np rok z góry... A to już setki złotych...mówimy oczywiście o TNK. Starego typu, bo ostatnio z myślą o Mundialu pojawiło się TNKHD. Podejrzewam, że za parę miesięcy sporo tych dekoderów do tnkhd pojawi się na aukcjach internetowych.
Ja osobiście mam taką konfigurację- dekoder "główny" HD z twardym dyskiem, nie związany z żadną platformą sat, z dwoma gniazdami CI 9na moduły), w nim moduł z kartą Polsatu. Dekoder posiada dwie głowice, zatem mogę np HBO oglądać, a HBO 2 nagrywać w tym samym czasie. W drugim pokoju stoi dekoder kupiony za grosze, ale posiadający zaletę- jedno gniazdo CI icon_wink.gif. W tym gnieździe kupiony dawniej za dużo większą sumę moduł Conax z kartą TnK. Ma to tę zaletę, że w każdej chwili mogę sobie wyjąć wspomniany moduł Conaxa i przenieść do głównego dekodera- np w celu obejrzenia nSport czy religiaTV.
W sypialni jest troszkę inaczej. Dekoder za około 120 zł, posiadający fabrycznie czytnik kart - siedzi tam karta TnK opłacona na rok. Dekoder ten posiada także gniazdo CI- zatem mogę wieczorem iść do sypialni z.... modułem Polsatowskim wyjętym z głównego dekodera i oglądać w łóżku np kanał Polsat Film icon_wink.gif Ma ten dekoder jeszcze jedną zaletę- jest przygotowany do nagrywania. Z tyłu podpiąłem pendrajwa i 2 filmy bez problemu mogę nagrać, lub wykorzystywać "time shift", gdy coś umknie uwadze, no bramka w meczu.
Przepraszam za przydługi i skomplikowany nieco post. Edytowano przez ZbyszekS (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
no własnie ja letki szok przeżyłam. Bo mam w domu jeden telewizor, jeden prosty dekoder, ostatnio owszem moi chłopcy oglądaja mecze:) ale niedawno sobie uświadomiłam że w ostatnim tygodniu oglądałam telewizję raz- i była to bajka jakaś o mrówkach- ja prasowalam więc włączyłam żeby uziemić dzieciaki. Nie oglądam więcej niż 2-3 filmy miesięcznie.
Link do komentarza
Czas czasem jest... Bardzo często jestem w dzień sam w domu- pracuję tak jak obecnie w nocy i "gadające głowy" z tvn24 lub polsatNews zapełniają pustkę i lepiej się czuję, gdy ktoś coś mówi icon_wink.gif Sporo z racji technicznych zainteresowań oglądam programów o nowoczesnej inżynierii...
Drugi zestaw jest dla dzieci, a trzeci w sypialni bardzo rzadko włączany- w przypadku odpukać jakiejś choroby wymagającej leżenia lub (częściej) w przypadku konfliktu poglądów męskich i żeńskich na temat wyższej wartości meczu drużyn XY nad... "barwami szczęścia" itp, itd icon_wink.gif Wtedy to odpalam sypialną maszynerię...
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
  • 1 miesiąc temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...