Skocz do zawartości

Jaki strop?


Recommended Posts

chcialam sie dowiedzieć jak to jest z tym drugim stropem na poddaszu teriva, mianowicie myśle na korytarzu zrobić właz na strych z rozsuwanymi schodami. czy po takim stropie można chodzić? czy nie lepszy jest strop betonowy? zastanawiam sie nad jednym z tych rozwiązań, albo teriva albo strop betonowy. nie mam jeszcze projektu i dlatego czekam na wasze zdanie. prosze o wasze opinie.
Link do komentarza
Cytat

chcialam sie dowiedzieć jak to jest z tym drugim stropem na poddaszu teriva, mianowicie myśle na korytarzu zrobić właz na strych z rozsuwanymi schodami. czy po takim stropie można chodzić? czy nie lepszy jest strop betonowy? zastanawiam sie nad jednym z tych rozwiązań, albo teriva albo strop betonowy. nie mam jeszcze projektu i dlatego czekam na wasze zdanie. prosze o wasze opinie.


O jaki drugi strop na poddaszu ci chodzi? Nie rozumiem pytania/pytań.
Link do komentarza
Cytat

chcialam sie dowiedzieć jak to jest z tym drugim stropem na poddaszu teriva, mianowicie myśle na korytarzu zrobić właz na strych z rozsuwanymi schodami. czy po takim stropie można chodzić? czy nie lepszy jest strop betonowy? zastanawiam sie nad jednym z tych rozwiązań, albo teriva albo strop betonowy. nie mam jeszcze projektu i dlatego czekam na wasze zdanie. prosze o wasze opinie.



Witam jesli dobrze rozumie to chodzi o strop umieszczony na jętkach. Zalezy jak czesto bedzie uzywany i jak bardzo obciążony. Bo jesli tylko na jakies kartony i sezonowe przechowywanie jakis rzeczy to wystarczy na jetki nabic deske i po kłopocie. Prosze rozszerzyc troszke swoje pytanie bo zbytnio nie wiadomo o co chodzi.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...