Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Zaloguj się, aby obserwować  
NOTO

Po ile kupujecie drewno ?

Recommended Posts

Jak w temacie. Proszę o podawanie cen z Waszego regionu + sposób dostawy, ułożenia itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
170zł /m3 , mazowieckie. Przywieźli 60-cio cm, kawałki i ułożyli we wskazanym miejscu. Sami tniemy na mniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytat

170zł /m3 , mazowieckie. Przywieźli 60-cio cm, kawałki i ułożyli we wskazanym miejscu. Sami tniemy na mniejsze


To jest porąbane czy klocki/kołki 60 cm ?
Ja właśnie mam na tyle dużą koże że 60cm wchodza jak ulał icon_smile.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytat

To jest porąbane czy klocki/kołki 60 cm ?
Ja właśnie mam na tyle dużą koże że 60cm wchodza jak ulał icon_smile.gif


klocki nie porąbane i różnej średnicy . od 20 cm do 50-60 niektóre, dąb i jesion

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
150/m3 buk- porąbane równo na kawałki taki z 40-60 cm idelanie wchodzą. Przywiezienie 100 zł za 5 m3. Układał małżonek sam:) małopolska. Są u nas miejsca po 120 ale było gorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki ciekawy temat a tak mało wypowiedzi ...
niedługo zrobi się zimniej to i temat będzie bardziej atrakcyjny.

Po znajomości miałem okazję dołożyć do drewutni trochę lipy z obalonego drzewa.
Nigdy więcej , rąbie się gorzej niż dębinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drzewo 90zł/m3 pocięte na metrowe kawałki, przywóz za darmo, bo niedaleko domu.
Druga opcja to 130zł/m3 pocięte już na pniaczki. Ponieważ dalej, to 50zł za dowóz.

To pierwsze wbrew pozorom ładniejsze od drugiego, tak więc zależy co kto lubi icon_smile.gif Jak trochę więcej pracy i fajniejsze drzewo, to bierze to tańsze^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsze biorą od leśniczego poukładane w stosy - nie wolno wybierać.
Drugie z własnego podwórka, może sortują dla różnych klientów lub na palety (w sensie ukłądane na palety i musi dobrze wyglądać bo wtedy 200zł/mp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytat

pierwsze biorą od leśniczego poukładane w stosy - nie wolno wybierać.
Drugie z własnego podwórka, może sortują dla różnych klientów lub na palety biomasa (w sensie ukłądane na palety i musi dobrze wyglądać bo wtedy 200zł/mp



80zł/mb - dolnoslaskie, porabane, dowoz darmowy bo blisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
90 zł to świetna cena:) U nas w tym roku 150-160/m3. Mówię o wysuszonym conajmniej rocznym buku w kawałkach około 50 cm czyli gotowe do palenia. Tak jak pisałam nawet nie mamy siekiery icon_smile.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
160 zl za m3 debina, pociete i polupaane z dowozem. zamowilem 10 metrow w tamtym sezonie i 8 dwa sezony temu.
istniej mozliwosc wyboru dlugosci szczap ja biorre 40cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×
×
  • Utwórz nowe...