Skocz do zawartości

Poszukuję wykonawcy - powiat Wwa Zachód


Recommended Posts

  • 3 tygodnie temu...
Mogę polecić Panu firmę Nat-Bud z warmińsko mazurskiego, stawiali mi dom w 2009r pod Warszawą. Gdy pierwszy raz przyjechałem z kierownikiem na budowę to kierownik był zaskoczony porządkiem na budowie i tym, że murarze nie marnowali materiału, każdy kawałek cegły czy pustaka był wymurowany, a jak na fajrant zostało trochę zaprawy to robili szpryc pod tynk. Podam Panu telefon, bo oni się nie ogłaszają 603687661. Nadmienię, że mieszkali w przyczepie kempingowej i pilnowali budowy, na niedzielę też zostawał jeden. Naprawdę super ekipa! icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

Mogę polecić Panu firmę Nat-Bud z warmińsko mazurskiego, stawiali mi dom w 2009r pod Warszawą. Gdy pierwszy raz przyjechałem z kierownikiem na budowę to kierownik był zaskoczony porządkiem na budowie i tym, że murarze nie marnowali materiału, każdy kawałek cegły czy pustaka był wymurowany, a jak na fajrant zostało trochę zaprawy to robili szpryc pod tynk. Podam Panu telefon, bo oni się nie ogłaszają 603687661. Nadmienię, że mieszkali w przyczepie kempingowej i pilnowali budowy, na niedzielę też zostawał jeden. Naprawdę super ekipa! icon_smile.gif



Dziękuję, skontaktuję się z nimi po niedzieli.
Link do komentarza
Cytat

Witam - jak w temacie postu.
Poszukuję solidnego wykonawcy do stanu surowego. Budowa w okolicach Starych Babic. Technologia: murowana. Termin: 2010.



Szanowny Panie
Może zawcześnie piszę ,ale moja firma zajmuje się kompleksowym ogrzewaniem domów na mazowszu.
Listy referencyjne posiadamy na naszej str www.ekoemiter.com.pl Instalujemy centralne ogrzewanie, grzejniki , ogrzewanie podłogowe, kompletne kotłownie różne gazowe i olejowe Vaillant, kotły na paliwo stałe , pompy ciepła VAILLANT, kolektory słoneczne.
Jesteśmy firmą solidną i rzetelną, wykonujemy kosztorysy, podpisujemy umowy dotyczące wykonywanych prac. Tak aby klient był bezpieczny.Zależy nam na zadowoleniu klienta . Od 8 lat nie mieliśmy żadnych reklamacji naszej pracy.
Serdecznie zapraszam do kontaktu www.ekoemiter.com.pl

DSC01446.jpg

Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
  • 11 miesiące temu...
Odnośnie wypowiedzi Alfreda i labasa mogę napisać, że moją budową tez zajmowała się firma [nazwa firmy usunięta przez moderatora] z Warszawy. Właściwie zajmowała się, to zbyt dużo powiedziane. Firma [nazwa firmy usunięta przez moderatora] miła zajmować się, a jedynie zatrudniała podwykonawców, którym nie płaciła bądź płaciła z dużym opóźnieniem (ode mnie kasując zawsze w terminie). Potem ludzie mnie ścigali, bo zgodnie z polskim prawem inwestor odpowiada wobec podwykonawców solidarnie z wykonawcą (bez względu na zapisy w umowie). Budowy nie pilnowali w ogóle, zadawalając się jedynie wystawianiem faktur za kolejne etapy, z których wszystkie były realizowane z narastającym opóźnieniem. Edytowano przez jachu (zobacz historię edycji)
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...