Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Zaloguj się, aby obserwować  
cegła

fotel do masażu...

Recommended Posts

Zastanawiam się nad tym , czy nie kupić sobie fotela do masażu. Niestety mój tryb życia, a raczej to, że mam mało ruchu a dużo czasu spędzam przed komputerem sprawiła, że często bolą mnie plecy. Znalazłam taki fotel http://www.sklepwellness.net/fotel-masujac...smedic-mx3.html myślicie, że warto jest zainwestować w takie urządzenie. Można masować, nogi, plecy. Mam nadzieję, że podzielicie się swoimi opiniami na ten temat.

Taniocha, tylko 3 tys icon_smile.gif Problem pojawia się, gdy w rodzinie jest więcej niż jedna osoba, która chciał by z takiego sprzętu skorzystać... Grafik trzeba rozpisać icon_smile.gif

ja widziałam gdzieś te fotele masujące, trudno mi powiedzieć jak masuja ale mają wadę- sa okropnie brzydkie, więc można je tylko wsadzić gdzies gdzie ich za bardzo nie widaćicon_smile.gif
Ale myślę że lepiej na kręgosłup robi fitness, naprawdę... ja sie uzalezniam powoli od fitnessu....

Cytat

Zastanawiam się nad tym , czy nie kupić sobie fotela do masażu. Niestety mój tryb życia, a raczej to, że mam mało ruchu a dużo czasu spędzam przed komputerem sprawiła, że często bolą mnie plecy. Znalazłam taki fotel http://www.sklepwellness.net/fotel-masujac...smedic-mx3.html myślicie, że warto jest zainwestować w takie urządzenie. Można masować, nogi, plecy. Mam nadzieję, że podzielicie się swoimi opiniami na ten temat.

To organizm daje znać żeby zmienić tryb życia zanim zaczną się zwyrodnienia .Fotel to tylko namiastka ruchu .Nie warto się oszukiwać icon_smile.gif

Moja babcia zafundowała sobie fotel do masażu. Już ma go ze 3 czy 4 lata. Rewelacja.
Zapłaciła wtedy jakoś trochę ponad 2000zł, ale naprawdę było warto.
Po całym dniu, jak tak sobie usiąść, włączyć programik... schodzić się nie chce.
Nie mówię, że zamiast ruchu, ale może zamiast leniwego partnera, któremu się nie chce masażu robic ^^

niekoniecznie musi być fotel ..... dużo tańszą inwestycją są wszelkiego rodzaju maty masujące ....
byłam zmuszona zakupić mężowi z powodu nawracającej choroby kręgosłupa ..... mówi, że pomaga .....
sama miałam okazję sie "pomasować" na programie masażu o innych parametrach niż te lecznicze - rewelacyjnie odpręża .... icon_biggrin.gif
cena - na pewno dużo niższa niż fotela....

na allegro jest tego sporo .... wystarczy wpisać : "mata masująca" , bądź "materac masujący" ...

np.
http://www.allegro.pl/item1090482399_mata_...m_gw24m_ce.html

lub
http://www.allegro.pl/item1093109357_mata_...grzewajaca.html
http://www.allegro.pl/item1097406455_mater...w_promocja.html

jestem ciekawy jak to się ma do moich problemów z kręgosłupem - chodzi mi o to, czy takim fotelem nie można sobie czasem bardziej zaszkodzić niż pomóc?

Co prawda nie posiadam takiego fotela, ale korzystam czasami z maty masującej icon_biggrin.gif Też daje radę. Nie wiem jakie masz problemy z kręgosłupem, ale raczej nie miałoby to negatywnego wpływu na Twój stan zdrowia. Ale lepiej zawsze się skonsultować z lekarzem.

Cytat

Kiedyś przymierzałam się do kupna fotela do masażu ale zrezygnowałam z niego. Okazało się, że taki fotel dosyć głośno masuje.

Ależ to celowe, bo zagłusza jęki rozkoszy!

Cytat

ile czasu dziennie/tygodniowo powinno się spędzać na takim fotelu? a może zawsze wtedy, gdy się ma ochotę?

To drugie!

no to mamy problem, mieszkając w kilka osób icon_razz.gif
bo tak powiedziałabym: 'Uciekaj, terapeuta/lekarz/pan w reklamie mówi, że więcej masażu będzie Ci szkodzić' (i rozsiadam się sama), a tak to moja kolej może nigdy nie nadejść... lepiej nie mieć fotela, niż mieć i nie móc skorzystać icon_razz.gif

Cytat

no to mamy problem, mieszkając w kilka osób icon_razz.gif
bo tak powiedziałabym: 'Uciekaj, terapeuta/lekarz/pan w reklamie mówi, że więcej masażu będzie Ci szkodzić' (i rozsiadam się sama), a tak to moja kolej może nigdy nie nadejść... lepiej nie mieć fotela, niż mieć i nie móc skorzystać icon_razz.gif

I tak rodzi się pole do rodzinnej wojny podjazdowej ;) na dodatek, jeśli dobrze widzę, fotel ma pilota...

Ja osobiście nie posiadam, ale lubię zachodzić do znajomej która zakupiła sobie takie urządzonko i uwielbiam przesiadywać na tym fotelu, co chwilę zmieniając opcje i tryby masażu ..... jest to naprawdę duża przyjemność dla ciała i ... duszy

Jest też mozliwość kupienia różnych mat masujących, które zaklada się na zwykły fotel.
Niektóre są bardzo fajne i przede wszystkim o wiele tańsze od takiego fotela. Polecam poszperać w necie.

Cytat

Takie fotele sprawdzają się, jednak ja wolę matę masującą, którą można położyć w dowolnym miejscu w domu, czy to na kanapie, czy fotelu. Wtedy można oddawać się relaksowi w każdej pozycji:)

Jeśli stac Cie na taki wynalazek to nie ma na co czekac. Nic nie pomoze na placy jak przyjemny masaz. Rozejrzyj sie dobrze na rynku bo modeli takich foteli są setki.

Ja nie przepadam za fotelami do masażu... jednak uważam, że nie ma to jak ręka dobrego masażysty:)
A z foteli to tylko kanapowce wygnieciuchy do leżenia przed tv, albo fotele obrotowe pod biurko.
Musi być wygodnie, ale programy masujące to mi się raczej z horrorami klasy C kojarząicon_biggrin.gif

Moim zdaniem ten co podales nie nadaje sie do niczego to typowa podrobka wydaje mi sie ze zainwestowanie lepiej ci wyjdzie na zdrowiu polecam ci ten masaz Fotel masujący firmy BH Fitness w łączy w sobie piękny nowoczesny wygląd z trwałości materiałów oraz dbałością o komfort użytkowania fotela, nawet dla wymagających użytkowników.

W kwestii samych krzeseł oraz foteli,to zajrzyj także do nas. Mamy szeroki wybór a w razie pytań chętnie odpowiem na forum. Poza tym najlepszy jest masaż wykonany przez profesjonaliste,to nie ulega wątpliwości.

Ja osobiście od grudnia posiadam fotel do masażu Massaggio Eccellente i bardzo go sobie chwalę. Wszyscy goście jacy pojawiają się u  mnie w domu również sobie go chwalą za jakość masażu, design i w miarę przystępną cenę. Mój szwagier w styczniu już nawet kupił podobny bo Massaggio Esclusivo :)

Polecam wszystkim zakupy w RestLords-fotele masujące !

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować