Skocz do zawartości

To nie działa.


NOTO

Recommended Posts

Cytat

Ciekawostka jakaś.... icon_rolleyes.gif
Kilka dni temu opisałem swoje niezwykłe zdolności i umieściłem w tym temacie, a teraz tego postu nie ma.
Czy ktoś z forumowiczów ma zdolności znikania postów? To było by niezwykłe. icon_biggrin.gif
Ale dość żartów. Jeszcze raz opiszę, co potrafię.
Otóż z dokładnością sięgającą nawet 99% potrafię stojąc przed budynkiem, czy też mieszkaniem wskazać, czy znajduje się w nim murzyn, czy biały.
Te zdolności, w nie wyjaśniony jeszcze przeze mnie sposób, nieco tracą na trafności wskazań w dużych miastach i w pobliżu ośrodków uniwersyteckich, zupełnie nie mam pojęcia dlaczego. Przypuszczam tylko, że obecność w tych miejscach dużej ilości sceptyków na km2 może zakłócać moją percepcję. Pewnie emitują jakieś zakłócenia. Największą skuteczność zarejestrowałem na prowincji - całkiem jak u radiestetów. Pewnie mamy te same zdolności do wykrywania niezwykłego promieniowania.
Mogę swe niezwykłe zdolności zademonstrować każdemu, kto zapłaci za jedno wskazanie 20 zł (plus dojazd).
W przypadku nie trafnego wskazania zwracam 300% tej kwoty.
Uważam, że nie jest to wygórowana cena i oferta jest uczciwa.
W porównaniu do radiestetów.....


Mam nadzieję, że w końcu trafisz na zjawisko, sytuację... po której będziesz mniej cyniczny icon_smile.gif
Link do komentarza
A pewnie, że jestem cyniczny icon_mrgreen.gif
W takim razie, czy radiesteci nie są tak samo cyniczni? Dla mnie zdecydowanie są. No bo jak traktować człowieka, który wmawia ludziom, że posiada jakieś szczególne zdolności wyszukiwania miejsca wykopania studni w kraju, gdzie o takie miejsce jest bardzo łatwo. Niezwykle rzadko spotyka się u nas tereny, gdzie trudno trafić na wodę gruntową.
Drugim powodem takiego mojego negatywnego podejścia do tych ludzi jest to, że wciskają narodowi istnienie jakichś cieków, czy żył wodnych, które faktycznie nie istnieją, a przy tym wmawiają też nam, że te nie istniejące cieki promieniują energią, która też nie istnieje.
I jak tu nie być cynicznym.....
Jeśli nie wierzysz w moje niezwykłe zdolności, to dlaczego wierzysz w zdolności radiestetów?
Dlaczego plemiona żyjące od tysięcy lat na terenach pustynnych i stepowych nie wskazują wody w ten sposób?
Bo tam taki ściemniacz szybko został by zweryfikowany negatywnie i odpowiednio potraktowany.
Za to my, szczycący się nauką, techniką i postępowym myśleniem uważamy ich za dzikusów, a sami płacimy kasę za wskazanie wody patykiem.
Link do komentarza
  • 5 miesiące temu...
Ja wierzę w zdolności bioenergoterapeutów natomiast pod tych z prawdziwego zdarzenia podpinaja się naciagacze. A skoro ktoś wpuszcza na swoje podwórko kogoś z różdżką, daje mu za to kasę, ma go za fachowca i potem kopie kopie i nie ma wody nawet na 20 m to niech ma pretensję do samoego siebie. Są chyba sposoby by znaleźć speca z prawdziwego zdarzenia a nie z łapanki.

No cóż to tak jak z fachowcami - pełno ich wszędzie, ale taki prawdziwy na wagę złota:)
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

Ja wierzę w zdolności bioenergoterapeutów natomiast pod tych z prawdziwego zdarzenia podpinaja się naciagacze. A skoro ktoś wpuszcza na swoje podwórko kogoś z różdżką, daje mu za to kasę, ma go za fachowca i potem kopie kopie i nie ma wody nawet na 20 m to niech ma pretensję do samoego siebie. Są chyba sposoby by znaleźć speca z prawdziwego zdarzenia a nie z łapanki.

No cóż to tak jak z fachowcami - pełno ich wszędzie, ale taki prawdziwy na wagę złota:)


Cóż... Nic dodać, nic ująć icon_smile.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...