Skocz do zawartości

To nie działa.


NOTO

Recommended Posts

  • 6 miesiące temu...
  • 1 rok temu...
Najlepiej wg mnie kupić sobie jakąś książkę na temat radiestezji i samemu sprawdzić. Koszt książki i wahadełka podstawowego zamknie się w kwocie ok.50 zł. Można nawet kupić książkę z dodanym wahadłem już w cenie ok.30zł. Np. ABC wahadła Leszka Mateli lub Wahadełko narzędzie podświadomości Taga i Judith Powell. Ja od tego zacząłem i w ciągu miesiąca zgromadziłem już 10 książek. To niesamowicie wciąga. Należy uważać icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

Najlepiej wg mnie kupić sobie jakąś książkę na temat radiestezji i samemu sprawdzić. Koszt książki i wahadełka podstawowego zamknie się w kwocie ok.50 zł. Można nawet kupić książkę z dodanym wahadłem już w cenie ok.30zł. Np. ABC wahadła Leszka Mateli lub Wahadełko narzędzie podświadomości Taga i Judith Powell. Ja od tego zacząłem i w ciągu miesiąca zgromadziłem już 10 książek. To niesamowicie wciąga. Należy uważać icon_biggrin.gif




Mozna, ale sa ludzie ktorzy wogole nie maja predyspozycji do radiestezji.
Dla nich eksperymenty z rozdzka , lub wahadelkiem to stracony czas!
Link do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 4 tygodnie temu...
  • 2 miesiące temu...
Cytat

U znajomych różdzkarz wskazał wodę .... i jej nie było tzn. była ale tak mało że studni mimo zapewnień nie było icon_sad.gif


Przyznam, że mnie to nie dziwi - ilość wykrytych "cieków" przez radiestetów mieści się poniżej "tzw. ślepej próby" - to znaczy że łatwiej przypadkowo trafić na wodę niż przy pomocy "radiestety".
jeżeli ktoś mieszka w pobliżu rzeki - to 'radiesteci" rzeczywiście "wykrywają" wodę.
Tyle tylko że wynika to bezpośrednio z geologii a nie z jakichś nadnaturalnych zdolności.
Może Pan zatem albo sam kopać "w ciemno" - albo zapoznać się z mapkami geologicznymi terenu lub spróbować metody "szaty roślinnej" profesora Jeża.
Gorąco odradzam zapraszanie radiestety.
Link do komentarza
Cytat

Przyznam, że mnie to nie dziwi - ilość wykrytych "cieków" przez radiestetów mieści się poniżej "tzw. ślepej próby" - to znaczy że łatwiej przypadkowo trafić na wodę niż przy pomocy "radiestety".
jeżeli ktoś mieszka w pobliżu rzeki - to 'radiesteci" rzeczywiście "wykrywają" wodę.
Tyle tylko że wynika to bezpośrednio z geologii a nie z jakichś nadnaturalnych zdolności.
Może Pan zatem albo sam kopać "w ciemno" - albo zapoznać się z mapkami geologicznymi terenu lub spróbować metody "szaty roślinnej" profesora Jeża.
Gorąco odradzam zapraszanie radiestety.


Ja tez zalecam zaczecia od mapki.
Szczegolnie jesli sie korzysta z teleradiestety.
Zapewniam Pana ze radiesteta profesjonalista uzywa wszystkich dostepnym mu metod.
Metoda szaty roslinnej, lub zachowania sie zwierzatt nad cxiekami jest jedna z nich.

Np pszczoly ktore maja ule na ciekach daja wiecej miodu.
Slupy krazacych komarow grupuja sie na skrzyzowaniu ciekow wodnych.
Link do komentarza
Cytat

Szczegolnie jesli sie korzysta z teleradiestety.


.. a jak się ma nauka ma to do "teleradiestezji" ? icon_eek.gif
Przeczy istnieniu tego co wymyślaja radiesteci - a już przesyłanie oi odczytywanie "energioi" na odległości to przecież czysta eztoeryka ...
Pnie Jerzy -zaleca pan "zabawę"w "New Age" ... najwyraźniej...
Link do komentarza
Cytat

.. a jak się ma nauka ma to do "teleradiestezji" ? icon_eek.gif
Przeczy istnieniu tego co wymyślaja radiesteci - a już przesyłanie oi odczytywanie "energioi" na odległości to przecież czysta eztoeryka ...
Pnie Jerzy -zaleca pan "zabawę"w "New Age" ... najwyraźniej...



Panie Mikha
zajmuije sie tym od lat.

Jesli chodzi o przesylanie energi (mysli )
na odleglosc, to bylem na szkoleniu u swietnego profesjonalisty w tej dziedzinie.
Prosze sobie zerknac
http://www.kevinhogan.net/
Nawet nie potrafi Pan sobie juz teraz wyobrazic jak to dziala
i jak bardzo bedzie Pan zdziwiony jak po raz pierwszy Pan to zobaczy.
Link do komentarza
Cytat

Panie Mikha
zajmuije sie tym od lat.

Jesli chodzi o przesylanie energi (mysli )
na odleglosc, to bylem na szkoleniu u swietnego profesjonalisty w tej dziedzinie.
Prosze sobie zerknac
http://www.kevinhogan.net/
Nawet nie potrafi Pan sobie juz teraz wyobrazic jak to dziala
i jak bardzo bedzie Pan zdziwiony jak po raz pierwszy Pan to zobaczy.


Dziękuję - na szczęście jeszcze nie zgłupiałem by się czarami zajmować.
W sprawie przekazywania myśli na odległość wystarczy mi telefon komórkowy i internet.
Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...
Cytat

Nawet nie potrafi Pan sobie juz teraz wyobrazic jak to dziala
i jak bardzo bedzie Pan zdziwiony jak po raz pierwszy Pan to zobaczy.


Wszystko co działa jest OK?
Voodoo też działa.
Poznałem kiedyś syna czarownika z plemienia Ibo z Nigerii.To,co ten chłopak opowiadał nie mieściło się w głowie.Naiwni ludzie lecą jak ćmy do ognia za wszystkim,co działa.Potem,po latach takich zabaw jakoś nie mogą się uwolnić od rozpadającej się psychiki,koszmarów i czyjejś władzy nad nimi.Nic i nikt z ludzi na tym świecie nie ma mocy sam w sobie.Jeśli w czymś lub kimś jest jakaś moc musi ona pochodzić z jakiegoś źródła.A źródła są tylko dwa.A jakie,to sobie drodzy pseudo chrześcijanie sami odpowiedzcie.
Za dużo kiedyś miałem z takimi rzeczami do czynienia i zbyt dużo poznałem ludzi sponiewieranych przez jakąś moc,by uznawać to za bezpieczne zabawy.
Znam człowieka,przy którym te wasze wahadełka i różdżki to dziecinne zabawki.Był kimś w świecie ezoteryki.Przyjeżdżali do niego ludzie z całej Polski.A zaczynał od niewinnych zabawi eksperymentów.Skończyło się potwornym opętaniem i prawie chorobą psychiczną.Gdyby nie został chrześcijaninem,dawno by już było po nim.Ceną za nadprzyrodzone zdolności była jego osobowość.Wystarczy wklepać w googlach ''Korzeniecki''.
Można sobie z tego kpić i żartować,ale ten człowiek wie,co przeżywał przez lata.
A wahadełko ,feng shui,radiestezja,bioenergoterapia itp,to często pierwszy krok w tym kierunku.
Link do komentarza
Jeśli chodzi o te wahadełka,i inne czary mary- to absolutnie mnie to nie pociąga i nie wierzę w to.
Ale wiem że istnieją sposoby manipulowania ludzką psychiką - jest to bardzo niebezpieczne - można wpaść w pułapkę nie wiadomo kiedy....
Oglądam właśnie film pt. Secret, który pokazuje m.in. jak myśleć, aby przyciągać do siebie dobrych ludzi - nie złych - jak i jest sekret osiągnięcia sukcesu itp. Co dzieje się w naszym mózgu itd. I stwierdzam, że człowiekiem można bardzo łatwo manipulować . Należy z dystansem podchodzić do takich rzeczy .
Link do komentarza
W większości są to naciągane bzdury,ale ja wiem,że czasem to naprawdę działa.Za dużo widziałem i za wielu ludzi poznałem,którzy kiedyś parali się takimi zabawkami.Z tym,że fakt,iż coś działa nie jest dla mnie w najmniejszym stopniu zachętą,by lecieć na to jak mucha na lep.Tym bardziej jestem ostrożny.
Człowiek się tym bawi,ale tak naprawdę wtedy jest podobny do małpy z granatem.
Przerażający jest stopień nieświadomości ludzi w tych sprawach.Myślą,że mają jakieś zdolności lub moce.Że mają nad tym władzę.Ale tak naprawdę TO ma moc i władzę nad nimi.
Link do komentarza
Cytat

Wszystko co działa jest OK?
Voodoo też działa.
Poznałem kiedyś syna czarownika z plemienia Ibo z Nigerii.To,co ten chłopak opowiadał nie mieściło się w głowie.Naiwni ludzie lecą jak ćmy do ognia za wszystkim,co działa.Potem,po latach takich zabaw jakoś nie mogą się uwolnić od rozpadającej się psychiki,koszmarów i czyjejś władzy nad nimi.Nic i nikt z ludzi na tym świecie nie ma mocy sam w sobie.Jeśli w czymś lub kimś jest jakaś moc musi ona pochodzić z jakiegoś źródła.A źródła są tylko dwa.A jakie,to sobie drodzy pseudo chrześcijanie sami odpowiedzcie.
Za dużo kiedyś miałem z takimi rzeczami do czynienia i zbyt dużo poznałem ludzi sponiewieranych przez jakąś moc,by uznawać to za bezpieczne zabawy.
Znam człowieka,przy którym te wasze wahadełka i różdżki to dziecinne zabawki.Był kimś w świecie ezoteryki.Przyjeżdżali do niego ludzie z całej Polski.A zaczynał od niewinnych zabawi eksperymentów.Skończyło się potwornym opętaniem i prawie chorobą psychiczną.Gdyby nie został chrześcijaninem,dawno by już było po nim.Ceną za nadprzyrodzone zdolności była jego osobowość.Wystarczy wklepać w googlach ''Korzeniecki''.
Można sobie z tego kpić i żartować,ale ten człowiek wie,co przeżywał przez lata.
A wahadełko ,feng shui,radiestezja,bioenergoterapia itp,to często pierwszy krok w tym kierunku.


Ja również poznałem pewnego radiestetę który był zachwycony tym co robi - do czasu.
Tak nawarstwiły mu się choroby na które żadne środki ani lekarze nie potrafili mu pomóc oraz nawarstwiały różnego rodzaju dziwne zdarzenia, że myślał iż wariuje.
Jako że bałem się kiedyś by nie postawić domu na jakichś pozostałościach z czasów wojny a do jednostki po wykrywacz metalu nie chciało mi się jechać - poprosiłem go o to by po znajomości zrobił coś dla mnie.
Owszem - w miejscu przez niego wskazanym znaleziono garść łusek po pociskach kaliber 20 mm - ja jednak obserwując prace koparki wcale do dziś nie jestem pewien czy 20 cm dalej nie ma czegoś większego - i to nie łusek ...
I sam nie wiem dlaczego od pewnego momentu tak zaczęło mi się pie..yć na budowie jak i w innych sprawach że myślałem iż nie ruszę dalej z budową.
I taki dziwny zbieg okoliczności - zarówno mojego znajomego domowe jak i moje problemy minęły po tym, jak znajomemu udał się do katolickiego Egzorcysty i zaczął się modlić - m innymi za mnie.
Jemu skończyły się problemy dziwnym "cudem" odzyskał pełnie zdrowia psychicznego ja zaś mam dylemat.
Gdybym bowiem uznał iż w radiestezji nic nie ma i wykrycie czegokolwiek jest dziełem przypadku to logika nakazywała by nie zajmować się tym wogóle.
Gdyby uznać że "coś w tym jest" to musiałbym każdemu kto się z tym zetknął polecać przejście na jakąś strasznie ortodoksyjną odmianę katolicyzmu ...
Bo jeżeli "coś w tym jest" to na pewno nic dobrego.
Niezależnie od tego jak to świństwo nazwać - "radiestezją" "feng shui" czy "bioenergoterapią" "horoskopem"czy innym badziewiem w które ludzie bawią się często nieświadomie lub w dobrej wierze że im to pomoże a życie im się coraz bardziej komplikuje - nie wiadomo dlaczego...
Ja wolę sceptycznie podchodzić do radiestezji feng shui i tak dalej i omijać to z daleka po tym czego byłem świadkiem i sam doświadczyłem
Link do komentarza
Cytat

Ja wolę sceptycznie podchodzić do radiestezji feng shui i tak dalej i omijać to z daleka po tym czego byłem świadkiem i sam doświadczyłem


Gdyby tak wszyscy podchodzili do tych spraw,naród był by na pewno normalniejszy.A tak.....,szkoda gadać.Ciemnogrod i zabobony rosną w siłę a ludziom wcale nie żyje się spokojniej.
Link do komentarza
Okadzamy fundamenty przed postawieniem ścian? U naszych antenatów sprzed pary tysięcy lat był taki zwyczaj, że jak budowano nowy dom to w wykop pod fundament , ściany (czy jaka tam technika wtedy była) wrzucało się najmniej użytecznego członka plemienia by chociaż w ten sposób przysłużył się społeczności strzegąc domu przed złem. Takie drastyczne przykłady z przeszłości można mnożyć - tylko po co zawracać krok po kroku tęskniąc za "tajemnicą" gdy naprawdę żeśmy dużo zrobili jako ludzie by się od tego uwolnić.
Link do komentarza
  • 6 miesiące temu...
W niedalekiej przeszłości na wsi leczyły również "baby" - znachorki, wierzono w gusła i czary i też to pozornie nikomu nie przeszkadzało .
Co do samego "wykrywania" przez różdżkarzy cieków jest rzeczą dość dyskusyjną.
Ilość nietrafnych jest spora.
A w pewnych rejonach ilość trafień jest 100%.
Nie wynika to jednak z jakiś nadnaturalnych zdolności - lecz z geologii.
O wiele większa skuteczność można uzyskać zapoznając sie z ukształtowaniem geologicznym danego terenu bądź metodą szaty roślinnej profesora Jerza.
Link do komentarza
Cytat

W niedalekiej przeszłości na wsi leczyły również "baby" - znachorki, wierzono w gusła i czary i też to pozornie nikomu nie przeszkadzało .
Co do samego "wykrywania" przez różdżkarzy cieków jest rzeczą dość dyskusyjną.
Ilość nietrafnych jest spora.
A w pewnych rejonach ilość trafień jest 100%.
Nie wynika to jednak z jakiś nadnaturalnych zdolności - lecz z geologii.
O wiele większa skuteczność można uzyskać zapoznając sie z ukształtowaniem geologicznym danego terenu bądź metodą szaty roślinnej profesora Jerza.


Ten sam wynik lub podobny można uzyskać różnymi metodami. Powołujesz się na sporą nietrafność wykrywania prze różdżkarzy, piszesz także o "o wiele większej skuteczności" innych metod. Podziel się ze wszystkimi wynikami badań na ten temat. Czymś, co będzie dosyć wiarygodne i rzetelne. Chyba, że to po prostu Twoja opinia.
P.S. "Baby" leczyły i często było to skuteczne. Nie kupowałeś nigdy ziół w aptece?
Pozdrawiam.
Link do komentarza
Cytat

Ten sam wynik lub podobny można uzyskać różnymi metodami. Powołujesz się na sporą nietrafność wykrywania prze różdżkarzy, piszesz także o "o wiele większej skuteczności" innych metod. Podziel się ze wszystkimi wynikami badań na ten temat. Czymś, co będzie dosyć wiarygodne i rzetelne. Chyba, że to po prostu Twoja opinia.
P.S. "Baby" leczyły i często było to skuteczne. Nie kupowałeś nigdy ziół w aptece?
Pozdrawiam.


Siemka.Baby i inni nawiedzeni typu znachor,oprócz znajomości działania ziół ,oddziaływali jak placebo samym faktem że zajęli się potrzebującym.Całuski icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

Ten sam wynik lub podobny można uzyskać różnymi metodami. Powołujesz się na sporą nietrafność wykrywania prze różdżkarzy, piszesz także o "o wiele większej skuteczności" innych metod. Podziel się ze wszystkimi wynikami badań na ten temat. Czymś, co będzie dosyć wiarygodne i rzetelne. Chyba, że to po prostu Twoja opinia.
P.S. "Baby" leczyły i często było to skuteczne. Nie kupowałeś nigdy ziół w aptece?
Pozdrawiam.


Zdaje się że musiałbym odesłać do geografii ósmej chyba klasy szkoły podstawowej - to po pierwsze.
Jasno z niej wynika że żadne "żyły wodne" o których wspominają radiesteci nie istnieją.
Istnieją natomiast pojęcia: zlewisk, dorzeczy, poziomów wodonośnych i tak dalej ...
Jeżeli chodzi o badania - dwa zasadnicze to badania niemieckie nad radiestezją (tzw "operacja stodoła") https://forum.budujemydom.pl/index.php?s=&a...post&p=3931 oraz badania polskich fizyków z Poznania opisanych w książce (Kiszkowski, Szydłowski "Co warto wiedzieć o radiestezji")
Cytat

Siemka.Baby i inni nawiedzeni typu znachor,oprócz znajomości działania ziół ,oddziaływali jak placebo samym faktem że zajęli się potrzebującym.Całuski icon_biggrin.gif


fakt icon_smile.gif
To może tłumaczy wiare w radiestezję w dzisiejszych czasach ?
Link do komentarza
Cytat

P.S. "Baby" leczyły i często było to skuteczne. Nie kupowałeś nigdy ziół w aptece?


Ograniczenie oddziaływania tzw. bab jedynie do nie szkodliwych ziółek jest dużym nieporozumieniem.Moja osobista prababka była taką wiejską zielarką znaną w całej okolicy.
Dla mnie była zwykłą czarownicą,która parała się również rzucaniem uroków i ich zdejmowaniem.I robiła to niezwykle skutecznie.
Niestety,kiedy umierała,było to coś tak potwornego i demonicznego,że horrory wysiadają.Ot,i całe źródło jej mocy.
Link do komentarza
Cytat

Zdaje się że musiałbym odesłać do geografii ósmej chyba klasy szkoły podstawowej - to po pierwsze.
Jasno z niej wynika że żadne "żyły wodne" o których wspominają radiesteci nie istnieją.
Istnieją natomiast pojęcia: zlewisk, dorzeczy, poziomów wodonośnych i tak dalej ...
Jeżeli chodzi o badania - dwa zasadnicze to badania niemieckie nad radiestezją (tzw "operacja stodoła") https://forum.budujemydom.pl/index.php?s=&a...post&p=3931 oraz badania polskich fizyków z Poznania opisanych w książce (Kiszkowski, Szydłowski "Co warto wiedzieć o radiestezji")

fakt icon_smile.gif
To może tłumaczy wiare w radiestezję w dzisiejszych czasach ?


Siemka.Spotkałam się z przypadkiem pracy studniarzy.Na działce u rodziny potrzebna była studnia wiercona.Przyjechali panowie ze sprzętem i zapytali czy mają sami określić gdzie wiercić,czy też miejsce wiercenia jest ustalone.Rodzina zapytała ile kosztuje wskazanie miejsca .Okazało się że nic.Pobiegali po działce z patykiem kilkadziesiąt minut i zaproponowali miejsce pod odwiert.Woda jest w nadmiarze do dziś.Całuski icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

Siemka.Spotkałam się z przypadkiem pracy studniarzy.Na działce u rodziny potrzebna była studnia wiercona.Przyjechali panowie ze sprzętem i zapytali czy mają sami określić gdzie wiercić,czy też miejsce wiercenia jest ustalone.Rodzina zapytała ile kosztuje wskazanie miejsca .Okazało się że nic.Pobiegali po działce z patykiem kilkadziesiąt minut i zaproponowali miejsce pod odwiert.Woda jest w nadmiarze do dziś.Całuski icon_biggrin.gif


Czyli nie zawsze chodzi o wyłódzenie kasy jak rozumiem.Bob
Link do komentarza
jeżeli, Melu trafiłaś na studniarzy z prawdziwego zdarzenia(a w to nie wątpię) to przypuszczam, ze mieli przy swojej robicie trochę dodatkowej rozrywki. icon_wink.gif
Tacy fachowcy po prostu doskonale znają warunki geologiczne w okolicy - a bywa iż robią coś 'pod publiczkę" by się lepiej 'sprzedać".
Ja słyszalem coś z kolei o dobrych fachowcach którzy znali sięna rzeczy i bez czarów wskazywali na miejsca gdzie jest woda a gdzie nie warto brać się za kopanie - coż z tego jak klienci po prostu nie dowierzali bo nikt z patykami nie latał po podwórku.
Siła zaszczepionej sugestii po prostu w społeczeństwie że bez radiestety nie można się obejść icon_sad.gif
Link do komentarza
  • 10 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
Dlaczego mam wrażenie, że uczestnicy tej dyskusji w większości nie tolerują innego zdania niz to które sami reprezentują? A wszystko co jest inne, w najlepszym razie traktują z pobłażaniem. Jakoś trudno pogodzić mi się z taką postawą, w której są mędrcy i zacofańcy, albo patrząc od innej strony... ci co posiedli tajną wiedzę oraz profani. To smutny obraz świata.
Link do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie temu...
  • 4 miesiące temu...
Nie wiem dlaczego tak niektórzy sie nabijają z radiestezji..
Nie tylko szkiełkiem i okiem poznaje sie świat...
Normalne jest że do znalezienia cieku wodnego nie bierze sie gościa spod sklepu monopolowego,który przysięga że sie zna na robocie i policzy tylko jak za flaszkę.

Może wystarczy popytać ludzi którzy studnie budowali lub budują kto wyznaczył im miejsce do kopania tejże studni.
Ja zapłaciłam za różdżkarza 50. zł. i nie sądzę że pieniążki są w błoto rzucone,bo mam wodę i to całkiem jej sporo na przyzwoitej ośmiometrowej głębokości
Link do komentarza
Wypożyczyć/wynająć krowę. Dać sie jej popaść na działce przez tydzień. Zaznaczać gdzie się kładzie. Tam gdzie się nie kładzie jest żyła wodna icon_wink.gif A jak ktoś woli małe zwierzątka to wsiąść kota i patrzeć gdzie się kładzie. Jednak trzeba pamiętać, że kot w przeciwieństwie do krowy kładzie sie na żyłach wodnych(np pralce lub w umywalce co zaobserwowałem naocznie icon_lol.gif )
Zwierzęta wg. mnie lepiej wyczuwają ezoteryczne prądy.
Link do komentarza
Cytat

Wypożyczyć/wynająć krowę. Dać sie jej popaść na działce przez tydzień. Zaznaczać gdzie się kładzie. Tam gdzie się nie kładzie jest żyła wodna icon_wink.gif A jak ktoś woli małe zwierzątka to wsiąść kota i patrzeć gdzie się kładzie. Jednak trzeba pamiętać, że kot w przeciwieństwie do krowy kładzie sie na żyłach wodnych(np pralce lub w umywalce co zaobserwowałem naocznie icon_lol.gif )
Zwierzęta wg. mnie lepiej wyczuwają ezoteryczne prądy.


icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Moje wszystkie dotychczasowe koty chętnie kładły się na TV lub na monitorze. Trochę było śmiechu jak jeden z nich chciał po staremu wskoczyć na TV a tu cienki LCD icon_biggrin.gif
Lubią też bardzo kłaść się na moim brzuchu, ale to zrozumiale, bo tam mam dużo cieków icon_biggrin.gif
Ale tak na poważnie, to ciekawe jest jak można znaleźć coś, co nie istnieje.
Bo cieków wodnych NIE MA!!! Są tylko warstwy wodonośne, ale nie żadne płynące pod ziemią cieki.
Trafić w taką warstwę w naszym nizinnym kraju jest bardzo łatwo.
Ciekawe jest to, że radiestezja wcale nie rozwinęła się w krajach, gdzie naprawdę była by bardzo przydatna, czyli w rejonach pustynnych i stepowych. Tam bardzo szybko zweryfikowano by umiejętności radiestetów, bo okazało by się, że nie potrafią znaleźć wody.
Link do komentarza
Cytat

A ja myślałem, że większe wrażenie na tobie zrobią moje opisane powyżej niezwykłe zdolności icon_sad.gif ,... a tu kot wygrał.... icon_sad.gif


Ciekawostka jakaś.... icon_rolleyes.gif
Kilka dni temu opisałem swoje niezwykłe zdolności i umieściłem w tym temacie, a teraz tego postu nie ma.
Czy ktoś z forumowiczów ma zdolności znikania postów? To było by niezwykłe. icon_biggrin.gif
Ale dość żartów. Jeszcze raz opiszę, co potrafię.
Otóż z dokładnością sięgającą nawet 99% potrafię stojąc przed budynkiem, czy też mieszkaniem wskazać, czy znajduje się w nim murzyn, czy biały.
Te zdolności, w nie wyjaśniony jeszcze przeze mnie sposób, nieco tracą na trafności wskazań w dużych miastach i w pobliżu ośrodków uniwersyteckich, zupełnie nie mam pojęcia dlaczego. Przypuszczam tylko, że obecność w tych miejscach dużej ilości sceptyków na km2 może zakłócać moją percepcję. Pewnie emitują jakieś zakłócenia. Największą skuteczność zarejestrowałem na prowincji - całkiem jak u radiestetów. Pewnie mamy te same zdolności do wykrywania niezwykłego promieniowania.
Mogę swe niezwykłe zdolności zademonstrować każdemu, kto zapłaci za jedno wskazanie 20 zł (plus dojazd).
W przypadku nie trafnego wskazania zwracam 300% tej kwoty.
Uważam, że nie jest to wygórowana cena i oferta jest uczciwa.
W porównaniu do radiestetów.....
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...