Skocz do zawartości

Spuszczel


Recommended Posts

Witam wszystkich użytkowników. Czy mógłby mi ktoś doradzić, która z firm może zająć się "zagazowaniem" spuszczela. Sam próbuję pozbyć się go środkami impregnującymi,ale niestety do większości miejsc nie jestem w stanie się dostać. Proszę o wpisywanie jakichkolwiek pomocnych podpowiedzi. Pozdrawiam i z góry dziękuję.
Link do komentarza
Omg... aż musiałam poszukać jak to wygląda. Paskudztwo. Życzę szczęścia w wyzbyciu się tego potwora z domu. Ja mam na koncie wygraną walkę z równie upierdliwym turkuciem. Drań wychodził zpod ziemi nocą a za dnia niszczył rośliny od dołu. Siłami rodziny wyłapaliśmy wszystkie. Na początku też wydawało się to niemożliwe. Trzymam kciuki icon_smile.gif

DSC01446.jpg

Link do komentarza
Oj tak tak nie wygląda on najlepiej i nie najłatwiej się go pozbyć:/. I niestety choćbym zebrał całą rodzinkę nie da się go wytępić, ponieważ znajduję się on w niedostępnych miejscach. Jak miła Pani usłyszy choć troszkę o jakiejś firmie, która mogłaby pomóc proszę napisać o tym na forum:). Bo gnidę na prawdę trzeba wytępić, bo niedługo dach na głowę mi się zawali jak tylko cieplej się zrobi. Pozdrawiam serdecznie:).
Link do komentarza
Cytuję
"W przypadku punktowego niszczenia np. spuszczela czy kołatka domowego, można zastosować metodę wstrzykiwania do otworów ich chodników specjalnych środków chemicznych np.” Fongitolu” w sprayu ( fot. 7 ) i zatykaniu tych otworów parafiną. Opakowanie ciśnieniowe posiada rurkę z kapturkiem zakończoną igłą, co umożliwia dokładne wstrzykiwanie pod ciśnieniem roztworu chemicznego. Są to zabiegi na ogół dość skuteczne, ale kłopotliwe i wymagające dużej cierpliwości i ostrożności"

Reszta informacji i propozycji :
http://www.entomo.pl/forum/viewtopic.php?t=9742
Link do komentarza
  • 4 miesiące temu...
  • 2 lata temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...