Skocz do zawartości

dwa telewizory


Recommended Posts

tak w sumie to nie wiem czy moje pytanie nie jest głupie:) Ale ja jestem zupełnym laikiem. Gdybym chciała miec w domu dwa telewizory w dwóch pokojach- a mamy dekoder n-ki (taki zwykły mamy , taki jakie były na początku) i antenę n-ki żadnej innej- jak to zrobic? Jeśli chciałabym miec dwa telewizory a nie chce oczywiście płacic dwóch abonamentów! Jak to się robi?
Link do komentarza
Cytat

tak w sumie to nie wiem czy moje pytanie nie jest głupie:) Ale ja jestem zupełnym laikiem. Gdybym chciała miec w domu dwa telewizory w dwóch pokojach- a mamy dekoder n-ki (taki zwykły mamy , taki jakie były na początku) i antenę n-ki żadnej innej- jak to zrobic? Jeśli chciałabym miec dwa telewizory a nie chce oczywiście płacic dwóch abonamentów! Jak to się robi?



Musisz wykupić usługę multiroom tak żeby mieć dwa dekodery do jednej anteny.
Link do komentarza
i płacisz dwa abonamenty? n i cyfrę? Opłaca ci się?
A jakie masz kanały na tym dekoderze n na kartę? Ja płacę za enkę najmniej jak się da, czyli chyba 38 zł miesiecznie za 3 pakiety. U nas tv ogląda się sporadycznie (jesli chodzi o nas), dzieci trochę bajek, poza tym skoki, mecze (chłopaki) itp. Nie mamy zwyczaju codziennego włączania telewizora, czasem tydzień nic nie oglądam. Ale miałam pomysł zainstalowania sobie mniejszego tv w sypialni, może czasem bym sobie pooglądała coś wieczorem jak jestem sama. I tam bym dała ten dekoder na kartę.
Link do komentarza
Za "N" płacimy 48zł wzielismy w promocji.. mamy wszystkie pakiety + vod+ nseriale+ p. box
Za cyfre płacimy 47zł, tutaj mamy ogolnie wszystkie programy + HBO + CYFRĘ I NFILMY też była w promocji
Na dekoder na kartę nic nie płacimy - dostaliśmy ją gratis do N.. jeszcze nieaktywowany.

Mamy tv w salonie, w sypialni i w gościnnym.. jakoś nie zastanawiałam się czy nam się opłaca.. oglądamy TV kiedy mamy na to ochotę, czasami kilka razy na dzień a czasami kilka razy w tygodniu.. innej tv nie było tam gdzie mieszkamy więc wzieliśmy dwie różne platformy by miec rożne kanały..
Kiedyś zastanawialiśmy się czy brać tv do sypialni ale fajnie czasami poleżeć i obejrzeć dobry film wieczorem
Link do komentarza
Cytat

Ja ostatnio zawarłem umowę z Polsatem. Była taka promocja, że do dekodera HD z nagrywaniem dokładali dekoder mini. Ten mini jest darmowy na cały okres umowy (podobno już nie - zmiana warunków promocji) Na tym mini jest tylko pakiet podstawowy (ale na telewizor do sypialni wystarczy).


Telewizor w sypialni? Moim zdaniem zły pomysł icon_cool.gif
Link do komentarza
Ja w sypialni będę miała monitor z tunerem telewizyjnym, wolę oglądać filmy z płyty bo na telewizję nie mam cierpliwości, nie dość, że puszczają straszne badziewie to jak już się trafi coś fajnego to reklamy potrafią mnie skutecznie zniechęcić do oglądania.
Link do komentarza
my chyba wypowiemy umowe w ence i kupię do sypialni dekoder enki na kartę- są takie w sklepie media ekspert naprzykład- za 219 zł. Albo się nie płaci wtedy nic i ogląda tylko podstawowe kanały, albo ładuje kartę za 120 zł rocznie (czyli 10 zł miesiecznie) i wtedy ma się więcej. A do dużego pokoju chyba wezmę cyfrowy polsat, bo w sumie enka nam sie troche znudziła.... W polsacie nie bede musiała sie zastanawiać czy chcę dla dzieci bajki czy discovery (bo w familijnym za 37,99 zł jest to i to) no i poza tymi kanałami które mam w ence bede mieć wszystkie polsaty. Dla mnie lepsza opcja. Takie wszystkiego po trochę. Kiedyś bardzo nam sie podobała oferta enki ale teraz doszłam do wnizsku- poco nam 10 kanałów sportowych czy iles jak mąż oglada dwa z nich, po co mnóstwo bajek jak dzieci oglądaja tylko jim jam? Wezmę polsat.
noooo i nie 219 zł... http://aukcja.onet.pl/search.php?string=de...mp;encoding=utf za dekoder tylko mniej...
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
No nie zawsze tak jest, czasem zależy im na tym, żeby takiego starego klienta utrzymać jak najdłużej. Wszystko zależy od marki - jak dbają o klientów, to można być pewnym, że coś ciekawego zaproponują. Oczywiście nie wszędzie tak jest, wiele firm woli pozyskiwać nowych klientów, a starym rzucają same resztki, że tak się wyrażę.
Link do komentarza
  • 4 lata temu...
Witam, my też mamy "n" i multiroom, dostaliśmy drugi dekoder do sypialni. Jedyny problem jaki mieliśmy to, żeby nie kuć w ścianie dziury i puszczać kabel przez cały dom szukaliśmy innego rozwiązania. Mąż kupił takie 2 urządzenia do połączenia wi-fi by były kanały w drugim telewizorze (TP LINK) - coś w tym stylu. Trochę się przy tym namęczył, ale wszystko śmiga.
Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...
Cytat

No nie zawsze tak jest, czasem zależy im na tym, żeby takiego starego klienta utrzymać jak najdłużej. Wszystko zależy od marki - jak dbają o klientów, to można być pewnym, że coś ciekawego zaproponują. Oczywiście nie wszędzie tak jest, wiele firm woli pozyskiwać nowych klientów, a starym rzucają same resztki, że tak się wyrażę.


Dlatego nic nie działa tak otrzeźwiająco na dostawcę wszelkich usług , jak wypowiedzenie złożone na koniec okresu poprzedniej umowy to taki kopniak na rozpęd i promocja się znajduje i warunki jakie klient sobie życzy.
Link do komentarza
Cytat

Dlatego nic nie działa tak otrzeźwiająco na dostawcę wszelkich usług , jak wypowiedzenie złożone na koniec okresu poprzedniej umowy to taki kopniak na rozpęd i promocja się znajduje i warunki jakie klient sobie życzy.



zgadza się
Też stosuję przy wszelakich umowach dotyczących umów gdzie jest konkurencja - i działa
Czego nie mogę powiedzieć o dostawcy wody, energii i gazu
Link do komentarza
  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie temu...
  • 5 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...