Skocz do zawartości

jakie biurko pod komputer ?


dziqa

Recommended Posts

  • 4 tygodnie temu...
  • 3 tygodnie temu...
Nigdy się specjalnie nie zastanawiałem nad biurkiem - byle było dużo miejsca na nogi i pasowało do wystroju wnętrza. Jestem zwolennikiem ręcznie robionych mebli, dlatego też i w tym przypadku stawiałbym na takie rozwiązanie - nie wymaga kompromisu i jest dokładnie takie,jakie sobie zażyczymy.
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Dla mnie biurko do komputera jest również biurkiem służącym mi do innych celów: czytanie książek, szkicowanie projektów, etc. Dlatego musi być duże, bym w razie potrzeby miał, gdzie odsunąć rzeczy. Preferuję meble ekologiczne, z naturalnego drewna - nie tylko ładnie wyglądają, ale przede wszystkim są mocne, a ja jestem zwolennikiem tzw. mebli na lata, przekazywanych z pokolenia na pokolenie :-) Poza tym lubię styl prosty, Niektórzy twierdzą, że takie meble są "ciężkie", ale biurka chyba takie muszą być, przynajmniej się nie rozlecą po pół roku.
Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...
  • 2 lata temu...
O ile nie jest to konieczne do pracy, żeby było pełno miejsca na segregatory, sporo szuflad etc., to ja wybrałabym biurko jak najprostsze, drewniane dopasowane kolorem do reszty mebli i żeby tego drewna było jak najmniej - sama bryła żeby nie rzucała się w oczy, bo jakoś nie znalazłam do tej pory ładnego biurka. Wolę, żeby dominowały inne, bardziej warte uwagi meble, a biurko ma być jak najmniej widoczne.
Link do komentarza
Cytat

O ile nie jest to konieczne do pracy, żeby było pełno miejsca na segregatory, sporo szuflad etc., to ja wybrałabym biurko jak najprostsze, drewniane dopasowane kolorem do reszty mebli i żeby tego drewna było jak najmniej - sama bryła żeby nie rzucała się w oczy, bo jakoś nie znalazłam do tej pory ładnego biurka. Wolę, żeby dominowały inne, bardziej warte uwagi meble, a biurko ma być jak najmniej widoczne.



Dla mnie natomiast biurko musi być majestatyczne i świetnie skomponowane z resztą. Nie chciałabym, żeby ginęło w tle, bo to miejsce mojej pracy. icon_smile.gif
Link do komentarza
ja podczas wyboru biurka pod komputer kierowałem się rozmieszczeniem poszczególnych elementów tak aby było na nim dużo miejsca, osobna podstawka pod monitor, drukarka umieszczona pod biurkiem, dwa poziomy podstawki pod nogi itp, ważne też jest odpowiednie krzesło ;) pozdrawiam :)
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...