Skocz do zawartości

łupek na ścianę zewnętrzną


Recommended Posts

Witam,
Wybudowałam domek i na wiosnę chciałabym go ładnie otynkować i dać taki łupek skalny na podbudówkę.
Czy znacie może jakąś niedrogą firmę, gdzie można taki łupek kupić?
Chodzi mi o takie skalny piaskowy łupek.
Chciałabym z polecenia, żeby to było dobrej jakości. Mój kolega gdzieś kupował i potem mu pękało.
Ktoś to źle zamontował? czy po prostu łupek złej jakości?
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Mogę polecić Ci firmę w jakiej taki łupek zakupił mój znajomy.
To firma Kimarproart w Starych Babicach. Jak wpiszesz ich nazwę w Google to wyskoczą Ci namiary, bo ja dokładnie nie znam. W każdym razie mają duży wybór i dobre ceny. Mój znajomy bardzo ich zachwalał. Co do realizacji, nie pytałem go, ale jesli chcesz moge się dowiedzieć kto im to montował. Wyglądało naprawdę super.

Pozdrawiam,
mateusz
Link do komentarza
Zależy gdzie mieszkasz, ale może dobrze by było jakbyś w tych poszukiwaniach skorzystał z jakiegoś katalogu coś a la firmy.net. Dzięki temu szybko i w łatwy sposób znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. Wystarczy tylko zajrzeć na stronę tego katalogu, a pojawi się cała lista firm, gdzie kupisz to czego szukasz.
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
Cytat

Mogę polecić Ci firmę w jakiej taki łupek zakupił mój znajomy.
To firma Kimarproart w Starych Babicach. Jak wpiszesz ich nazwę w Google to wyskoczą Ci namiary, bo ja dokładnie nie znam. W każdym razie mają duży wybór i dobre ceny. Mój znajomy bardzo ich zachwalał. Co do realizacji, nie pytałem go, ale jesli chcesz moge się dowiedzieć kto im to montował. Wyglądało naprawdę super.

Pozdrawiam,
mateusz



Chciałem tylko napisać, ze kupiłem w tej firmie płytki marmurowe do łazienki i są doskonałe. Tzn pewnie gdzie indziej też bym znalazł, ale oni mają super duży wybór. Tyle, ze ja byłem w ich pawilonie na Bartyckiej.
Co do elewacji łupkowej na ścianę zewnętrzną - tu kieruję treść do Lolitki - widziałem że faktycznie mają także duży wybór takich łupków, ale ja nie szukałem więc nie zwracałem szczególnej uwagi.
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Witam, ja ostatnio zakupiłem łupek z firmy BERG z pod Wrocławia. Ogłaszają się na allegro, chyba mają cały czas wywieszone. Z tym że nie był to łupek z piaskowca tylko z naturalnej skały łupkowej. Powiem szczerze że nie jest łatwo go zniszczyć tak jak ten z piaskowca i lepiej wygląda. To jest już wstepnie posklejane w kafelki więc jest mniej zabawy przy kładzeniu, no i cena atrakcyjna. Jakby sie nie udało znaleźć na allegro to moge odszukać gdzieś numer do nich.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...