Skocz do zawartości

Klimatyczny wystroj silownii


Sly B

Recommended Posts

Czy moze ma ktos pomysla, co mogloby lepiej posluzyc za "obicie" pomieszczenia na silownie lepiej niz piaskowiec? Dodam, ze bedzie ono w piwnicy, z odpowiednia wentylacja i klimatyzacja.
Pomieszczenie nie bedzie male, bo gdzies przynajmniej 30m2-40m2 bedzie mialo, wiec nie trzeba sie martwic, ze ciemniejszy klimat (ktory nawiasem mowiac preferuje) zmniejszy je optycznie.

Dziekuje
Link do komentarza
A jesteś kobietą czy mężczyzną? icon_wink.gif

Bo ja np złożyłabym zamówienie u grafika na "utuczone" zdjęcia własnej osoby - najlepiej w bikini lub nago. Potem wykleiłabym nimi wszystkie ściany i sufit. Jestem strasznym leniem sportowym, więc myślę, że taki przykry widok wspaniale mobilizowałby mnie do pracy nad sobą icon_wink.gif
Link do komentarza
Cytat

A jesteś kobietą czy mężczyzną? icon_wink.gif

Bo ja np złożyłabym zamówienie u grafika na "utuczone" zdjęcia własnej osoby - najlepiej w bikini lub nago. Potem wykleiłabym nimi wszystkie ściany i sufit. Jestem strasznym leniem sportowym, więc myślę, że taki przykry widok wspaniale mobilizowałby mnie do pracy nad sobą icon_wink.gif




No mezczyzna raczej jestem (tak bylo jak ostatnio sprawdzalem) icon_smile.gif. Musze przyznac, ze podalas ciekawa alternatywe piaskowca icon_smile.gif.
Link do komentarza
Cytat

No mezczyzna raczej jestem (tak bylo jak ostatnio sprawdzalem) icon_smile.gif.


Więc nie zmieniaj tego, niech tak już pozostanie icon_wink.gif

Cytat

Musze przyznac, ze podalas ciekawa alternatywe piaskowca icon_smile.gif.


Moim zdaniem wystrój wnętrz powinien wynikać z charakteru jego mieszkańców. Tak jak układ funkcjonalny powinien być indywidualnie dostosowany do trybu życia domowników. W końcu nie każdy chce być "szary", prawda? icon_smile.gif Warto inwestować w oryginalność jeśli tylko sprawia nam to przyjemność, spełnia marzenia - daje szczęście.
Jeśli potrzebujesz pomocy w kwesti niekonwencjonalnego wystroju to napisz coś o sobie a ja postaram się coś doradzić.
Tutaj albo na prv icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

Więc nie zmieniaj tego, niech tak już pozostanie icon_wink.gif


Moim zdaniem wystrój wnętrz powinien wynikać z charakteru jego mieszkańców. Tak jak układ funkcjonalny powinien być indywidualnie dostosowany do trybu życia domowników. W końcu nie każdy chce być "szary", prawda? icon_smile.gif Warto inwestować w oryginalność jeśli tylko sprawia nam to przyjemność, spełnia marzenia - daje szczęście.
Jeśli potrzebujesz pomocy w kwesti niekonwencjonalnego wystroju to napisz coś o sobie a ja postaram się coś doradzić.
Tutaj albo na prv icon_smile.gif



To moze tak.
Ty mi podaj alternatywy do piaskowca, cos takiego jak na fotkach a ja to sobie pozniej dobiore do swojego charakteru, trybu zycia i ogolnie calej mantry icon_smile.gif.

DSC01446.jpg

Link do komentarza
Cytat

To moze tak.
Ty mi podaj alternatywy do piaskowca, cos takiego jak na fotkach a ja to sobie pozniej dobiore do swojego charakteru, trybu zycia i ogolnie calej mantry icon_smile.gif.



Jeśli jesteś zedydowany na kamień lub jakiś jego erzac to możesz przeszperać ofertę płytek imitujących kamień, nawet elewacyjnych i zastosować je na ścianie wewnętrznej - nic nie stoi na przeszkodze a oferta jest przebogata. Ciężko coś doradzić od tak. Uważaj jednak aby nie były za ciemne i aby nie było ich za dużo - mam nadzieję, że nie myślisz o wyłożeniu wszystkich ścian, bo wtedy z tych 30-40m2 zrobi się optycznie 2/3. Możesz też zastosować kamień tylko na podłodze a ściany zrobić w jakiejś lżejszej technice. A żeby nie było zbyt "ciężko" możesz dodatkowo zastosować tafle lustra... opcji jest moc. Jeśli ma to być tylko kamień i nic więcej to najlepiej wybrać się do sklepu i szukać, szukać aż coś wpadnie w oko icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

Wow! Fajny temat. Niewiele mam na razie do powiedzenia w tej sprawie, ale czytam chętnie icon_smile.gif



No fajny, ale poza jetka nikt chyba nie jest w stanie pomoc.
Ja tam nadal stoje przy tym piaskowcu. Odpowiednie naswietlenie, odpowiednie ulozenie w niektorych miejscach piaskowca, odpowiednie lustra, powiedzmy pare innych byc moze zdziebko mrocznych dodatkow i az sie bedzie chcialo "walic w sztange" icon_smile.gif.
Link do komentarza
Sly_B poczytałam twoje wypowiedzi w innych tematach. Nie napisałeś, że ma to być siłownia dla urlopowiczów. Do takiego tematu należy podejść inaczej niż do osobistej siłowni. Szarpnąłeś się na sporą inwestycję, więc może warto byłoby urządzić ją w spójnym klimacie nawiązującym do charakteru i przeznaczenia obiektu. Może twój projektant mogłby ci pomóc także w kwestii wnętrz i wystroju. Nie myślałeś o zrzuceniu tematu na barki wnętrzarza?
Link do komentarza
Cytat

Sly_B poczytałam twoje wypowiedzi w innych tematach. Nie napisałeś, że ma to być siłownia dla urlopowiczów. Do takiego tematu należy podejść inaczej niż do osobistej siłowni. Szarpnąłeś się na sporą inwestycję, więc może warto byłoby urządzić ją w spójnym klimacie nawiązującym do charakteru i przeznaczenia obiektu. Może twój projektant mogłby ci pomóc także w kwestii wnętrz i wystroju. Nie myślałeś o zrzuceniu tematu na barki wnętrzarza?



To nie ma byc silownia dla urlopowiczow...

icon_smile.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...