Skocz do zawartości

Jak wyprać dywan typu SHAGGY???


Czapi

Recommended Posts

Posiadam spory dywan tego typu (włos 6 cm) w tonacjach brązu z beżem.Mam problem,bo nikt mi go nie chce profesjonalnie wyprać. icon_sad.gif Prałam go specjalnymi piankami,ale w miejscach gdzie jest jasny-cięzko uzyskać zadowalający efekt.Czy ktoś znalazł dobry środek do prania tego typu dywanów???Czy sprawdzi się tu proszek do czyszczenia?Włos jest długi i ciężko do niego docierają inne preparaty....
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Chyba go "wychrzanię"... icon_evil.gif ostatnio na te jasne miejsca nawaliłam sporo pianki do dywanu i niestety nadal widzę różnicę icon_evil.gif.....ech!
Dodam ,ze piorę go bardzo często i absolutnie nie "zapuszczam", ale widzę różnicę w kolorze, gdzie częściej się chodzi(no ale na pewno nie w butach, tylko w czystych kapciach lub skarpetach... icon_razz.gif)
Czy nikt na tym forum nie miał problemu z tymi dywanami????
Link do komentarza
  • 5 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
Cytat

A te wszystkie środki typu Wanish itd na dywany z długim włosiem?? Też nie pomagają?


Och!Przeoczyłam odpowiedzi!!!
Owszem-fajnie odświeżają, ale nie wyrównują różnić w kolorze tych jasnych fragmentów...W najczęściej uczęszczanych miejscach jest poszarzały...Poza tym tak bardzo mocno się przykładam do prania,ze końcówki tych dywanowych "frędzli" już sie powoli rozkręcają.Niedługo zrobi się z tego dywanu "afro" a potem jeden wielki "dred"... icon_eek.gif
Link do komentarza
  • 8 lata temu...

Prałem dywany w pralniach niby profesjonalnych z różnym efektem, ale kiedyś oddałem do ręcznej myjni samochodowej, która również  pierze tapicerkę - nie tylko samochodową - i tam dopiero ten dywan uzyskał odpowiedni wygląd! Rozejrzyj się dookoła siebie, może trafisz na podobny zakład...

Może to sprawa używanej chemii...

Link do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...