Skocz do zawartości

Oleńka / Arex


ania00

Recommended Posts

  • 1 rok temu...
Cytat

Bardzo proszę o kontakt kogoś kto budował lub buduje dom Oleńka z pracowni AREX jesteśmy z mężem bardzo ciekawy waszych spostrzeżeń odnośnie projektu gdyż sami właśnie taki chcemy wybudować :smile:

http://www.arex.net.pl/30_projekty/olenka.htm



My będziemy budować Oleńkę II z basenem, zaczynamy wiosną jeszcze nanosimy ostateczne zmiany na projekt mam nadzieję że zdążymy z całą dokumentacją icon_smile.gif
Jestem ciekawa czy zaczęliście już budowę
Link do komentarza
  • 10 miesiące temu...
Cytat

My będziemy budować Oleńkę II z basenem, zaczynamy wiosną jeszcze nanosimy ostateczne zmiany na projekt mam nadzieję że zdążymy z całą dokumentacją icon_smile.gif
Jestem ciekawa czy zaczęliście już budowę



Milo slyszec ze ktos buduje/ bedzie budowac ten dom. Rowniez wybralismy ten projekt. Dokonalismy drobnych zmian i wlasnie robimy fundamenty. Tzn. w tym momencie sa juz prawie gotowe. Mielismy troche problemow z pozwoleniem na budowe bo my jestesmy z pod Rzeszowa a projekt z firmy z Warszawy. W projekcie brakowalo projektow wszystkich instalacji czego w naszym rejonie nie akceptuja. Zajelo chyba z poltora roku od zakupu projektu z Arexa do uzyskania pozwolenia. No ale wszystko sie dobrze skonczylo. Wkomponowalismy saune w czesci pralni, usunelismy piwnice, garaz bedzie wolnostojacy a w miejscu garazu z orginalnego projektu wstawilismy kotlownie i z przodu pomieszczenie fittnes jak rowniez schodki do piwnicy wokol basenu. Nad basenem bedzie strych uzytkowy z trzema oknami dachowymi i inne drobne zmiany. Zalanczam wstepne zdjecia fundamentow. Jedno co moge powiedziec to ze idzie masa materialu (ponad 200 kubikow betonu, ok. 10 ton stali - w wiekszosci na basen (po zmianach), izolacji troche itd.). Bardzo kosztowny projekt ale jak sie juz widzi te prace wykonane i stanie sie na fundamentach to bardzo cieszy. Napisze jak sie znow cos wydarzy. Z przyjemnoscia uslyszymy o postepach waszej budowy i z checia wymienimy sie doswiadczeniami.

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...