Skocz do zawartości

Uwaga na firmę ze Szczecina


Recommended Posts

Przestrzegam przed firmą handlową o nazwie [nazwa firmy usunięta przez moderatora] w Szczecinie (sprzedają i montują m.in. drzwi i panele).
Od samego początku sprawiali problemy. W pierwszej kolejności nie przyjechali na umówiony pomiar i nie poinformowali telefonicznie, że przyjadą w innym terminie. Po interwencji osobistej przyjechali na pomiar, który trwał 5 minut. Podczas pomiaru nie zostały udzielone żadne szczegółowe informacje, a Pan, który mierzył wyraźnie się spieszył.
Przy składaniu zamówienia na drzwi nie zostałam poinformowana, że drzwi nie mają w standardzie klamki i wkładek do zamków. Wielkie było moje zdziwienie, kiedy drzwi przyjechały na montaż (po dwóch miesiącach od złożenia zamówienia) i oznajmiono mi, że powinnam sama była kupić klamkę i wkładki...
Czemu po dwóch miesiącach? Bo sklep zagubił gdzieś zamówienie i pracownicy nawet nie mieli pojęcia, że drzwi czekają od jakiegoś czasu na odbiór z warsztatu (znowu osobista interwencja).
Drzwi zostały w końcu zamontowane, lecz mieszkanie i klatka schodowa po montażu zostawiały wiele do życzenia. Powód? Firma nie robi wykończeń! O czym oczywiście nie zostałam poinformowana.
Po kolejnej interwencji osobistej właściciel sklepu wmawiał mi (również krzycząc na mnie, tak na mnie - klientkę), że wszystko zostało mi powiedziane przed zakupem (czyt. próbował ewidentnie zrobić ze mnie idiotkę). Gdyby chociaż przez chwilę się zastanowił, a nie kombinował jak "pchnąć byle jaką usługę", to może przyszłoby mu do głowy, że gdybym wiedziała, że firma nie robi wykończeń, to znalazłabym inną firmę, która takowe wykończenia robi (oczywiście za dodatkową opłatą). Bo wierzcie mi nie sposób znaleźć ekipę, która przyjdzie tylko po to, żeby posprzątać bałagan po niekompetentnych sprzedawcach. A nawet jeśli się już ktoś zgodzi przyjść (na pewno nie z dnia na dzień, a administracja osiedla krzywo patrzy na rozwaloną klatkę schodową), to cena wykończenia jest zdecydowanie wyższa niż by wynosiła w kompleksowej usłudze sprzedaży i montażu drzwi.
Podsumowując: uważajcie komu dajecie swoje ciężko zarobione pieniądze, bo w [nazwa firmy usunięta przez moderatora] kupicie za nie jedynie stres, nerwy i zero uciechy z nowych drzwi...
Link do komentarza
Zazwyczaj tak jest że klienta nie informują przy zakupie ,tylko klient dowiaduje się o wszystkim od monterów takich drzwi,którzy mają jakieś tam certyfikaty i zero pojęcia.Osobiście spotkałem się z podobną sytuacją w Piastowie,remontowaliśmy dom jednorodzinny ,inwestor kupił drzwi w Grodzisku Mazowieckim,cena drzwi razem z montażem,no i się zaczęło !Drzwi miały być z regulowanymi futrynami [opaskowe],przywieżli standartowe futryny,montaż bez obróbek,dodam ,że otwory przygotowane na wymiar podany przez pana od pomiarów.Obróbka i ponowne gipsowanie i malowanie spadło na nas.Dodam jeszcze jedno ,jedne drzwi które mylnie zmierzył sprzedawca i musiały być wymienione dotarły na miejsce z półrocznym opóżnieniem.Jak widać mentalność pana sprzedającego nie zmieniła się od czasu komuny .
Link do komentarza
Cytat

Zazwyczaj tak jest że klienta nie informują przy zakupie ,tylko klient dowiaduje się o wszystkim od monterów takich drzwi,którzy mają jakieś tam certyfikaty i zero pojęcia.Osobiście spotkałem się z podobną sytuacją w Piastowie,remontowaliśmy dom jednorodzinny ,inwestor kupił drzwi w Grodzisku Mazowieckim,cena drzwi razem z montażem,no i się zaczęło !Drzwi miały być z regulowanymi futrynami [opaskowe],przywieżli standartowe futryny,montaż bez obróbek,dodam ,że otwory przygotowane na wymiar podany przez pana od pomiarów.Obróbka i ponowne gipsowanie i malowanie spadło na nas.Dodam jeszcze jedno ,jedne drzwi które mylnie zmierzył sprzedawca i musiały być wymienione dotarły na miejsce z półrocznym opóżnieniem.Jak widać mentalność pana sprzedającego nie zmieniła się od czasu komuny .


Następna porażka! Aż strach czytać!
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...