Skocz do zawartości

Hurtownia budowlana: Gala Puławy


Recommended Posts

Gość klientka
Jestem b.niezadowolona z obslugi sklepu.personel zajety jest sprawami osobistymi.wchodzac czekalam 15min,az ktos znajdzie dla mnie chwile,by cos doradzin.potem nastapila awaria systemu i nikt nas nie poinformowal,by przejsc do drogiej kasy.owszem,przystojna zaloga,zajeta rozmowami prywatnymi ze soba,dla klienta niemili i malo profesjonalni.bede odradzac kazdymu.
Link do komentarza
  • 1 rok temu...
jestem tego samego zdania. Z brzuchem pod nosem w 9ątym miesiącu ciąży czekałam 25min i wyszłam, bo nikt się nie zainteresował moją osobą. Nie robię już tam zakupów. Nie podoba mi się podejście personelu do klienta. Nie potrafią nawet doradzić a co mówić o obsłużeniu kogokolwiek.
Link do komentarza
  • 5 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
Gość topiq
To nie te czasy że się czeka aż ktoś podejdzie. Wchodzę, nie wiem gdzie szukać podchodzę do pracownika i dalej pokazuje wszystko, co gdzie jak. A nie stoję jak sierota na środku i czekam aż ktoś się domyśli. Na Wróblewskiego bardzo fachowa pomoc w doborze rolet. I najtaniej z kilku sklepów w których byłem i patrzono na mnie jak na intruza który przeszkadza obsłudze.
Link do komentarza
  • 9 miesiące temu...
jestem zadowolony z zakupow, mila i fachowa obsluga - nie wszyscy ale większość. Zorientowani w nowosciach i jakości towaru. Dostawa na miejsce też ok, było opóźnienie ale zostałem powiadomiony o tym wcześniej- takze ok.. polecam i bede tam robil zakupy.
Link do komentarza
  • 4 lata temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...