Skocz do zawartości

Hurtownia budowlana: Matelbud oddział w Słupsku


Recommended Posts

  • 3 tygodnie temu...
Witam dzieki Konfi za dobre slowo wsparcia mnie chociaz mentalnie.Hurtownie wymieniona wyzej z nazwy nie wybralem losowo tylko polecil mi ja dekarz ktory mi dach bedzie kladl uklad 7%.he he.dekarz dobry wiec mam nadzieje ze nie zepsuje mi nastawienia do siebie hurtownia ktora sam mi polecil.Pozdrawiam

Witam zeby nie bylo ze zameciarz jakis jestem ja juz towar swoj odebralem nie bylo zadnych problemow jak do tej pory wszystko ok.Mam jeszcze obiecane wymiane ewentualnych peknietych dachowek ktore pewnie napotkam podczas otwierania opakowan.Opisze jak to sie sprawdzilo w zyciu a jak wrazenia nadal beda dobre nie omieszkam pochwalic hurtowni MATELBUD w innym dziale do tego przeznaczonym.Pozdrawiam.

Cytat

Witam zeby nie bylo ze zameciarz jakis jestem ja juz towar swoj odebralem nie bylo zadnych problemow jak do tej pory wszystko ok.Mam jeszcze obiecane wymiane ewentualnych peknietych dachowek ktore pewnie napotkam podczas otwierania opakowan.Opisze jak to sie sprawdzilo w zyciu a jak wrazenia nadal beda dobre nie omieszkam pochwalic hurtowni MATELBUD w innym dziale do tego przeznaczonym.Pozdrawiam.



Witam.niestety musze wycofac sie ze wszystkich zamieszczonych wczesniej przeze mnie pochlebnych opinii.Faktycznie nigdy,za zadne skarby czy cokolwiek nie wchodzcie z firma Matelbud(oddzial Slupsk) w zadne umowy czy tranzakcje.Nie dotrzymuja slowa,kasuja dwa razy za to samo i inny towar wpisuja w oferte a inny(gorszy,tanszy)wydaja(probuja wcisnac z magazynu-a jak sie dopatrzycie kaza sobie doplacac).Najgorszy (jak do tej pory na mojej budowie)dostawca materialu z jakim wspolpracowalem.NIKOMU NIE POLECAM-NAWET WROGOWI.Pozdrawiam

Cytat

Witam.niestety musze wycofac sie ze wszystkich zamieszczonych wczesniej przeze mnie pochlebnych opinii.Faktycznie nigdy,za zadne skarby czy cokolwiek nie wchodzcie z firma Matelbud(oddzial Slupsk) w zadne umowy czy tranzakcje.Nie dotrzymuja slowa,kasuja dwa razy za to samo i inny towar wpisuja w oferte a inny(gorszy,tanszy)wydaja(probuja wcisnac z magazynu-a jak sie dopatrzycie kaza sobie doplacac).Najgorszy (jak do tej pory na mojej budowie)dostawca materialu z jakim wspolpracowalem.NIKOMU NIE POLECAM-NAWET WROGOWI.Pozdrawiam



aby inni zauwazyli...i tak co jakis czas bedzie...

Cytat

aby inni zauwazyli...i tak co jakis czas bedzie...



Poczytajcie zanim o nich pomyslicie...

Cytat

Poczytajcie zanim o nich pomyslicie...



a to ja ,

Cytat

a to ja ,



nadal serdecznie nie polecam,wrecz odradzam WSZYSTKIM

Uwaga na ta firme,nie radze z nimi handlowac.
Link do komentarza
  • 1 rok temu...
  • 2 lata temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...