Skocz do zawartości

Okna drewniane - zakup kontrolowany


Recommended Posts

Poszukiwane: Okna drewniane sosnowe do domu o powierzchni 100 m² – do pokojów i kuchni: 2 okna dwuskrzydłowe o wymiarach 147 × 145 cm, 4 okna jednoskrzydłowe – 87 × 115 cm, 1 drzwi balkonowe o wymiarach 87 × 221 cm; do łazienki: 1 okno jednoskrzydłowe – 57 × 55 cm, do garażu: 3 okna jednoskrzydłowe – 87 × 85 cm.


Pełna treść artykułu pod adresem:
https://budujemydom.pl/okna-i-drzwi/2068-okna-drewniane-zakup-kontrolowany

Link do komentarza
Gość Gwarancja na cokolwiek do budynk
opiewajaca na dwa lata to smiech na sali - takim producentom mowimy nie!!! Dom ma stac minimum trzydziesci lat a powinien stac dziewiecdziesiat.
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
"pięć lat gwarancji na okna, dwa lata na powłoki malarskie transparentne"

Mam okna drewniane, gwarancje na "powłoki malarskie" mam 10 lat, z czego usłyszalam, że i tak nic się z tymi oknami nie będzie dziać.... to się nazywa gwarancja... icon_smile.gif
Fakt za okna (17 sztuk w tym 3 duże balkonowe) daliśmy 30 tyś... z montażem bez parapetów.. po rabacie icon_wink.gif

Link do komentarza
  • 9 miesiące temu...
  • 3 tygodnie temu...
Cytat

Wiwat

Takie okna można dostać w dużych firmach produkujących drewniane okna
warto pokazać im takie wymiary i dowiedzieć się wszystko co i jak. Gwarancja jes wieloletnia tymbardziej że są to niezawodne okna.
pozdwairam i polecam




Witam - dołączę do wątku:) czeka mnie wymina okien: piękne stare (dom z 1949r) okna skrzynkowe - troche to szkoda ich uroku - moze ktoś ma doswiadczenie w renowacji/koszcie odtworzenia podobnych okien - i mógłby coś dordzić, podesłać kontakt na sprawdzonego wykonawcę - będę wdzięczny:)
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...