Skocz do zawartości

Urządzenie pokoju 15m2 dla chłopaka 19 lat


Recommended Posts

O, tak przydałby się prawdziwy plan pokoju.
Za oknem jest balkon???
Co to jest przy drzwiach, co to za ściana na górze rysunku, dlaczego narysowana cienką linią?
Jeśli nie masz możliwości narysować jakimś bardziej profesjonalnym programem (widziałem plany pięknie narysowane w Wordzie), to może narysuj ołówkiem na kartce z zachowaniem wymiarów i proporcji, zrób zdjęcie komórką i wtedy możemy pogadać...
Link do komentarza
Ja zawsze jak chcę zmienić wystrój wnętrza szukam inspiracji w internecie, albo w czasopismach specjalistycznych o urządzeniu wnętrza. Może tobie też by pomogło gdybyś zobaczyła już gotowe aranżacje. Możesz zajrzeć na stronę dekoria.pl, tam jest dużo gotowych aranżacji i myślę, że to może ci pomóc;)
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Możliwości są dość spore, pokój ma nietypowy układ, oczywiście o ile dobrze odczytałam schemat, wiec można się pokusić o nietypowe rozwiązania również. Można np. urządzić pokój w stylu rockowym - trochę buntowniczy styl na pewno spodoba się nastolatkowi, ewentualnie wystrój związany z nowymi technologiami, takie rzeczy zazwyczaj interesują młodych chłopców.
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
Układ w kształcie litery L nie jest łatwy, trudno będzie do takiego pokoju dobrać meble. A może dobrym pomysłem byłoby skorzystanie z usług jakiegoś projektanta. Pokój nie jest taki duży, więc dużo kasy to nie będzie kosztowało, a projektant, zaaranżuje top tak, żeby fajnie wyglądało.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...