Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

Damiax

Uczestnik
 • Posty

  4
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O Damiax

 • Ranga
  Początkujący
 1. Jeden z moich znajomych prosił by zebrać opinie dotyczące możliwości naprawienia pękniętego fundamentu w budynku częściowo podpiwniczonym. Kilka lat temu dostał stary jeszcze przedwojenny dom, zbudowany z cegły na dość stabilnym, gliniastym podłożu o dość wysokim poziomie wód gruntowych częściowo podpiwniczony. W budynku tym przy ulewnych deszczach czasem zalewa piwnice -teraz okazało się że pod budynkiem jest również spękany fundament. Co można w takiej sytuacji zrobić, i jak zaradzić problemowi ?
 2. Szukam producenta lub dystrybutora trwałych dekoracji do ogrodu i na dach. Najlepiej - beton lub tworzywo sztuczne (jednak nie tandeta ! ) Teren - województwo śląskie
 3. Damiax

  Tamir

  Tak. Ja sądzę że to dobry objaw współczesnych czasów gdzie nawet w sytuacji braku materiałów na rynku istnieją firmy które nie wciskają na silę swojego towaru i nie krytykują konkurencji lecz mozna u nich usyskać fachową poradę, negocjować ceny, dotrzymujący umówionych terminów oraz nie naciagajacy na niepoitrzebne koszta. Oby takich więcej !
 4. Damiax

  Tamir

  Widzę że jest takie dobre forum na którym można zganić jak również również będąc incognito pochwalić wykonawców jak i inne osoby związane z branżą budowlaną. Od blisko roku czasu współpracuję z pszczyńskim oddziałem "Tamiru". "Tamir" jest producentem materiałów budowlanych oraz hurtownią wchodzącą w skład PSB. Przez ten rok czasu różnie bywało - jestem jednak z pracy pszczyńskiej hurtowni bardzo zadowolony i uważam ze pracownicy tej hurtowni wykazali się najwyższą z możliwych skutecznością działań fachowością i słownością. Uważam że pszczyńskiemu "Tamirowi" należą się wyrazy wysokiego uznania za ich pracę. życzyłbym pracownikom hurtowni nadal równie wiele dobrej woli i owocnej obsługi klienta jak dotychczas O ile jestem bardzo zadowolony z pracy hurtowni o tyle na temat pracy fabryki się nie wypowiadam. Choćby dlatego że mój kontakt z fabryką był bardzo znikomy i nie jestem w stanie rzetelnie ocenić pracy fabryki.
×