Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

Pawel28

Uczestnik
 • Posty

  3
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Pawel28

 1. Pawel28

  Asia / Dom Dla Ciebie

  Witamy, Majki, bardzo serdecznie dziękujemy, za możliwość zwiedzenia obiektu. Domek naprawdę bardzo się nam podobał, dzięki temu utwierdzamy się że Aśka ma swój urok i jest bardzo praktyczna. Pozdrawiamy, życzymy powodzenia w ukończeniu inwestycji oraz szybkiego wprowadzenia się.
 2. Pawel28

  Asia / Dom Dla Ciebie

  Witamy. Dziękujemy serdecznie za zaproszenie. Chętnie skorzystamy Prosimy o informację na maila pawel333@neostrada.pl, gdzie możemy dokładnie Was znaleźć i jaki dzień Wam odpowiada. My proponujemy któryś z weekendów po Nowym Roku. Życzymy wszystkim Asiowiczom zdrwych, spokojnych świąt, spędzonych w rodzinnej atmosferze. Spełnienia marzeń, i wszystkiego najlepszego w nadchodzącym Nowym Roku 2008. Pozdrawiamy Ania i Paweł
 3. Pawel28

  Asia / Dom Dla Ciebie

  Witamy wszystkich zwolenników projektu Asia 140,7m2. Właśnie zdecydowaliśmy się na ww projekt. Jednak ze względów praktycznych, zwłaszcza na piętrze chcialibyśmy przeprowadzić kilka modyfikacji. Czy ktoś z Państwa decydował się na podobne zmiany, mam na myśli usunięcie filarów nośnych konstrukcji dachu, podniesienie ścianki kolankowej o 30 cm itp. Jeśli tak proszę o informację z kim najlepiej się kontaktować tzn. z jakim biurem. Jeśli to możliwe proszę o info na annglow@interia.pl Jesteśmy z okolic Pruszkowa, jeśli była by możliwość zobaczyć zrealizowany projekt gdzieś w pobliżu bylibyśmy bardzo wdzięczni. Pozdrawiamy wszystkich członków kalnu. Paweł i Ania.
×