Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Kaktus

Uczestnik
 • Posty

  81
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Kaktus

 1. Polecam kilka filmów instruktażowych - choćby "Więźnia Brumbeikera" (pisownia nazwiska z głowy). Wyrażnie widać że mają tam przesuwne kraty na wzór bram. A bramy zewnętrzne otwierają się normalnie.
 2. Z tym się zgodzę, że to jest plus.
 3. To teraz każdy element okna produkuje kto inny? Nic dziwnego że ceny rosną.
 4. Faktycznie. Jest telewizor. Eh.. niedbalstwo.
 5. Owczy pęd się czasem przydaje. Jak rozwiązanie sprawdzone to po co szukać nowego?
 6. A po co inowacje skoro jest to kolor sprawdzony i praktyczny?
 7. Ja jeszcze tego napitku w sklepie nie widziałem. Przykre bo Cola trzymała fason przez długi czas.
 8. Ja bym baterie wymienił. Jak się okaże że źle działa po zamontowaniu nowej kabiny będzie problem.
 9. Mnie zawsze frapuje dodatkowa cena "za dojazd".Żadna inna branża nie ma takiego zwyczaju by pobierać opłatę za dojazd do potencjalnego klienta.
 10. Mądre podejście. Są ludzie którzy boją się własnego cienia i tracą czas na wyszukiwaniu czegoś ekologicznego co jak się okazuje potem z ekologią ma mało wspólnego.
 11. Dla mnie klasyczny kolor dachówki w połączeniu z jasnymi ścianami jest idealny dla domu.
 12. Ostatnio są modne balustrady które mi osobiście się nie podobają. Jest to taka luźna kratka z rur, która wymaga dodatkowej siatki zabezpieczającej u dołu balustrady. Balkon wygląda nowocześnie i lekko - widziany z dołu. Ja stojąc na takim balkonie mam wrażenie że zaraz spadnę. Dlatego wolę konstrukcje balustrad z płyty i nieprzezroczyste.
 13. Grzejniki od zawsze były pod oknem. A jak ktoś chce być modny inaczej to niech nie płacze że mu zimno albo rachunki za duże. Sam wybrał.
 14. Sympatyczna. Brakuje mi paru detali jak : ilość punktów świetlnych (są żarówki ale to nie wszystko). Jest pralka, lodówka a nie ma telewizora, wieży i innych elektrycznych umilaczy. Ładowarki do telefonu, akumulatorki.. to wszystko przejada kilowaty.
 15. Nie tak. On nie przywozi okien za dodatkową opłatą. Ta opłata jest po to by okna były czarno białe, żółto zielone, w ciapki , łaty czy zygzaki.
 16. Mwimy o normalnych , cywilnych bramach? I każdą bramę ciężko otworzyć gdy śnieg spadnie. Przesuwna potrafi się oblodzić.
 17. Nie sądzę. Wierzę że nasze forum jest opiniotwórcze nie do tego jednak stopnia by podsuwać tematy reportarzy dziennikarzom TVN, Polsatu czy Telewizji Info. Po prostu małymi lub średnimi kroczkami zbliża się termin kiedy trzeba by ten azbest zrzucić z dachów i ludzie sobie o nim przypominają.
 18. Wiem kto to Gaudi Swego czasu bardzo go lubiłem ; potem wyrosłem. A to okno to pewnie wewnętrzne. Albo nieotwierane.
 19. W więzieniu to mają kraty nie bramy.
 20. Śmiejcie się śmiejcie. A filozofowie już dawno dostrzegli temat. W latach 80-tych powstał esej o filozofii ścierki. Całkiem sympatyczny.
 21. Przedstawiciel handlowy zarzekał sie że firma jest mi w stanie przywieźć okna dowolnego wzoru i koloru. Oczywiście za odpowiednią dopłatą.
 22. Tylko że ja nie jestem alergikiem. To mi już nic nie wolno?
×
×
 • Utwórz nowe...