Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

agretti

Uczestnik
 • Posty

  63
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O agretti

 • Ranga
  Początkujący
 1. Zlewozmywak aluminiowy jest bardzo funkcjonalny. I znacznie ładniej wygląda niż te emaliowane zlewy które kojarzą mi się głównie ze szpitalem.
 2. Kuchnie tak ale czy ustawienia urządzeń elektrycznych również?
 3. Taki nawilżacz na przykład. Bardzo dobra rzecz ale użyty w nadmiarze hoduje nam pleśnie w domu jak udało mi się przeczytać wyżej. Mamy bardzo dobre materiały budowlane świetne urządzenia do poprawy warunków w jakich mieszkamy ale jak tego użyjemy zależy w dużej mierze od nas.
 4. Zgadzam się. Tylko nie popadajmy w przesadę. Co chwila natykam się tutaj na roztocza, bakterie, grzyby, pleśnie i jakby to potraktować naprawdę poważnie to ruszyć by się nie było można bo co krok w nowym domu to "zagrożenie".
 5. Czyli lepiej poczekać do wiosny i jak się ociepli przeprowadzić "remont". Będzie bałagan ale warto płacić mniej za ogrzewanie.
 6. A czy w ogóle można zbudować dom gdzie w żadnym jego miejscu nie byłoby warunków dla rozwoju bakterii?
 7. I to jest to w czym jesteśmy dobrzy na ogół. Ile się materiałów marnuje na budowach.....
 8. Aż kusi by zostawić to bez komentarza bo fakty mówią za siebie. Jeśli nie stroną to kim? Wszystko jasne; proponuję ich tam w urzędzie zapytać czy przypadkiem fakt że pani działka sąsziaduje z jego nie jest również zaplanowaną złośliwością. To oni je stawiają gdzie popadnie? Bez planu?
 9. Wniosek o zamiarze zbudowania takiej oczyszczalni powinien pan złożyć w Starostwie Powiatowym. Musi on mieć formę zgłoszenia budowlanego i powinien zawierać: - decyzję o warunkach zabudowy terenu i jego zagospodarowania - dowód który potwierdzi ze może pan budować - wynik badań geologicznych gruntu - mapę terenu (taka mapa sytuacyjno wysokościwna ma służyć do celów projektowych) To chyba wszystko
 10. Ja się obawiam że takie oczko bardzo łatwo staje się wylęgarnią komarów a te w ogrodzie gdy chcemy posiedzieć wieczorem na powietrzu bardzo uprzykszają życie.
 11. To się chyba nie uda. Chyba żeby zakazać reklam konkurencji i nakazać producentom tworzyć produkty trwałe i na lata. He!
 12. Wniosek nasuwa się sam. Żyjmy w zgodzie z naszym domem.
 13. agretti

  Ogrzewanie słońcem

  To działa na zasadzie magazynowania energii? Jak kolektor coś wyłapie to akumulator to potem przechowa?
 14. Gdzie znajdę link do opisu takiej techniki?
×
×
 • Utwórz nowe...