Skocz do zawartości

systion

Uczestnik
 • Posty

  16
 • Dołączył

 • Ostatnio

systion's Achievements

Początkujący

Początkujący (1/4)

0

Reputacja

 1. Czyli, licząc według cen podanych prze Marcyśkę byłoby to 2340 zł rocznie za szambo. Policzmy 14 tys brutto za oczyszczalnie i po około szesciu latach koszt się zwraca. Chyba warto?
 2. Jak poddasze to lepsza chyba ta z rolki - łatwiej ją formować, ale zaczekajmy z decyzją na pan Brzęczkowskiego.
 3. Sądząc z braku odpowiedzi większośc z nas raczej nie myśli o domowej oczyszczalni. Cen nie znamale watro poczytać sobie trochę na temat: http://www.aquaeco.pl/index.php?s=oferta http://www.sedyment.pl/oferta_1.php http://www.ekofil.gdynia.pl/Przydomowe_ocz..._drenazowe.html
 4. Czy to złe pytanie? Nikt mi jakoś nie odpowiedział....
 5. Dwa pytania: czy sufit nagrzewa się od takiego ogrzewania i jaka jest różnica w cenie podłogowego i sufitowego?
 6. Bardzo ciekawe. Wszystkie powieści beletrystyczne wykorzystujące temat inteligencji pochodzącej od człowieka zwracały uwagę na fakt iż kreacje zwracały się przeciwko twórcy.
 7. Przepraszam, nie przekonuje mnie to. W tej sytuacji miasto Warszawa chociażby, zbudowane na gruzach i kościach poległych byłaby miastem ludzi chorych i nerwowych. A statystyki mówią co innego. Hiroszima i Nagasaki są w innej sytuacji, niemniej jednak mieszkańcy nie sprawiają wrażenia uwięzionych w tragedii. Nasza planeta ma kilka wieków istnienia za sobą toteż każde miejsce zdążyło być miejscem pochówku/zabójstwa przynajmniej jednej osoby. A znając upodobanie naszych przodków do wszelkiego rodzaju czystek i godząc się z pana teorią należałoby przyjąć, że co kilka hektarów znajdziemy "energetyczne ślady" masowego zabójstwa. Co wtedy? Nic nie budować?
 8. Przeglądając projekty widzę, że większość z nich nosi nazwę "dom bez podpiwniczenia". Moje pytanie: Czy gdzieś zdecydowano ze my nie potrzebujemy już piwnic bo są lodówki i supermarkety czy też rezygnujemy z piwnicy bo tak jest taniej?
 9. Jaka jest możliwośc wyjścia z szambem poza nasz teren? Mam prawie hektar - można powiedzieć ze to dużo ale szkoda mi miejsca.
 10. Aczy nie jest tak, że projekt jest szkicem po to by trn kto go kupi dla siebie mógł go odrobinę zindywidyalizować? W końcu projekt jest schematem.
 11. Przepraszam za skojarzenia ale będąc fanem braci Strugackich bardzo dziwnie się czuje słysząc o podziałach na "strefy" i miejsca poza nimi. Czym są te strefy jeśli nie sięgamy do fantastyki?
 12. W planach mam właśnie drewniany parkiet więc rokowania są dla mnie niepomyślne. Gdzie szukać informacji na temat ogrzewania sufitowego i jak różne są ceny?
 13. systion

  Ciemne meble przy jasnej podlodze

  Proszę posłuchać doświadczonego właściciela mebli z sosny: nie ma mebli plamoodpornych. Zarysowania, plaki, kurz, to wszystko jest widoczne na jasnym jak przez mikroskop. W nowym domu będą jasne ściany ciemne meble i podłoga. I drzwi.
 14. Jestem za projektem z katalogu i przemodelowaniem wnętrza na swój sposób. Ceny indywidualne są, powiedzmy sobie, zbyt indywidualne. I niestety - piwnica musi być. Jest we mnie zapewne coś z konserwatysty - dom bez piwnicy to w ogóle żaden dom.
 15. systion

  Ceny dla domu 150 m2

  Widzę tu ceny sprzed dwóch lat. A udało by się porównać tegoroczne?
×
×
 • Utwórz nowe...