Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

mir

Uczestnik
 • Posty

  8
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez mir

 1. tu jest jeszcze jedna kwestia. W innej sytuacji są ci którzy budują systemem gospodarczym - inwestorzy. Oni maja kontakt z tymi materiałami tylko przez pewien ograniczony czas, a pracownicy budowlanki są narażeni na ich działanie latami.
 2. nie wiem, jaki procent pracowników musiał wymieniać. To nie było 100%, ale dużo. Dotyczyło to głównie tych pracowników od prostszych prac. to było na Mazowszu
 3. natomiast mój znajomy prowadził firmę budowlaną i miał taki system, że zawsze w poniedziałekk szukał nowych pracowników, bo ci, którym dał tygodniówkę nie nadawali się już do pracy.
 4. Pamiętam, że jak wełna się pojawiła, mówiło się ,że to bardzo niebezpieczny materiał i że ci którzy go montuja nie zdaję sobie sprawy, co dzieje się z ich płucami. ale później te głosy jakoś ucichły.
 5. Z tych samych powodów część firm nie podaje cen na stronach - ceny zmieniją sie szybko, a firma nie zawsze ma możliwość od razu aktualizować stronę i obawiają się, że tracą wiarygodnosć jeśli mają ceny wyższe niż podają na stronie, więc bezpieczniej jest ich nie podawać. A drugi powód to taki , że cena na stronie może zniechęcić, a jak już zadzwonisz, to może i coś kupisz.
 6. bez zaglądania do rachunków mogę podać dwie rzeczy: m2 gładzi gipsowej ze szlifowaniem - 15 zł instalacja elektryczna za punkt - 35 zł Ale chętnie podam hurtownię, z której jestem zadowolony, to nie okolice Gliwic, ale może ktoś skorzysta: FHU Bast sc Wrocławska 42 58-306 Wałbrzych 074 846 85 79
×
×
 • Utwórz nowe...